konec (2:4)

20.05.2019, 13:00 • Radvanice • 8. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.68 4.0 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:50:49)
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 10:4. Rohy: 10:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:12.
Je konec. Hradec Králové dnes vyhrál na půdě Baníku Ostrava 4:2. Všechny góly padly v prvním poločase. Druhá půle nám pár šancí nabídla, ale hosté se už soustředili spíše na defenzívu.

90

89

Ovšem hosté si s rohem poradili a odkopli míč do bezpečí.

88

Centr z levé strany byl zblokován a Ostrava tak získala rohový kop.

86

Baník získal míč na své polovině, ale stále se nemůže dostat do nějaké šance.

84

Vypadá to, že Hradec dnes na půdě Ostravy vyhraje, jelikož stále vede 4:2.

82

Opět se domácí dostali ke střele, ovšem ta skončila jen vedle brány soupeře.

80

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Šedivý, přichází Brůža.

79

Centr domácích z levé strany sice šel až do vápna, ale tam si s ním obrana Hradce poradila.

77

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Kropáček, přichází Prouza.

74

Nyní byla hra na malou chvíli přerušena, jelikož domácí hráč byl ošetřován na hrací ploše.

72

Brankář Šeba si opět poradil se slabým zakončením domácího útočníka.

70

Zbývá nám posledních dvacet minut a Hradec stále vede 4:2, ovšem ve druhém poločasu je to spíše Baník, který se snaží něco vymyslet.

69

A další střela domácího hráče, která skončila pouze vedle svatyně hostujícího celku.

67

Posléze ovšem přišlo jen zakončení, které skončilo vedle hostující svatyně.

66

Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany a dál se tak snaží snížit stav utkání.

64

Hradec se dostal do vápna Ostravy, ale ani tentokrát z toho není nic vážnějšího.

62

Hosté se dostali do velké šance, ale zakončení nakonec skončilo nad bránou Baníku!

60

Hodina hry je u konce a Hradec Králové stále vede nad Baníkem Ostrava 4:2.

58

Tentokrát se hostující hráč dopustil faulu na své polovině a u míče bude opět Ostrava.

57

Baník získal autové vhazování na pravé straně a snaží se něco vymyslet.

55

Ale následně skončil míč jen vedle brány Hradce Králové.

54

Baník Ostrava má k dispozici rohový kop z pravé strany a může tak snížit stav utkání.

52

Střela hostujícího hráče skončila pouze vedle pravé tyče domácí svatyně.

51

Posléze se hra na chvíli přerušila, jelikož hostující hráč potřeboval ošetření.

50

Hradec chtěl projít po pravé straně, ale v tom mu Ostravané zabránili.

48

Nákop domácího mužstva skončil jen u brankáře Šeby.

47

Hosté se dostali na levou stranu, posléze přišel centr a také zakončení, ale to šlo jen nad bránu Baníku.

46

Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Pak, přichází Hasala.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Urban, přichází Zajíček.

46

Druhý poločas začne přibližně v 14:03.
První velice gólový poločas je u konce a Hradec Králové vede na půdě Ostravy 4:2. Na začátku utkání šli do vedení hosté, ale po chvíli se Baníku podařilo otočit vývoj zápasu. Posléze ale Hradec vstřelil tři branky a do šaten tak jde spokojený.

45

45

Vobejda nyní uviděl žlutou kartu za svůj faul a Baník má k dispozici volný kop.

44

Hradec nyní drží míč na své polovině a snaží se něco vymyslet.

43

43. Jakub PETŘÍK - 2:4

43

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Těsně před přestávkou jdou hosté do dvoubrankového vedení! JAKUB PETŘÍK byl připraven na vzdálenější tyči na centr z pravé strany a následně tak z bezprostřední blízkosti hlavou úspěšně zakončil.

41

Ani tentokrát se Ostravě nepodařilo něco vymyslet a následuje odkop od brány Hradce Králové.

40

Nyní se domácí pouze provinili faulem, když se snažili dostat do útoku.

38

Ovšem s následným centrem do vápna si domácí mužstvo poradilo a odkoplo balón do bezpečí.

37

Hradec nyní získal rohový kop z pravé strany a může tak navýšit své vedení.

36

Baník získal volný kop na své polovině a může tak něco vymyslet směrem dopředu.

34

34. Ladislav KUNDRT - 2:3

34

Hosté otáčejí utkání a jdou tak do vedení 3:2! Nejprve si brankář Murin poradil se střelou z dálky, ale následně se dostal k dorážce LADISLAV KUNDRT, který jí otřel o horní tyč a balón skončil v síti.

33

Ostrava se dostala dopředu, ale míč skončil jen v moci brankáře.

32

Baník se posléze sice dostal dopředu, ale nebylo z toho nic vážnějšího.

31

31. Wesley Da Silva - 2:2

31

Je znovu srovnáno, ale tentokráte na 2:2! Hosté se dostali do vápna, kde se ale domácím nepodařilo odkopnout míč a do něj se tak opřel zpoza šestnáctky WESLEY DA SILVA, jenž umístil svou gólovou ránu k levé tyči.

30

Půl hodina hry je u konce a Baník vede nad Hradce Králové 2:1.

28

Ostrava má k dispozici autové vhazování na své polovině.

26

Hostující hráč se dostal ke střele uvnitř šestnáctky, ale ta šla jen nad bránu.

25

Posléze se ovšem k balónu opět dostal Baník a získal rovněž aut.

24

Hradec chce rychle odpovědět, ale nyní získal pouze autové vhazování.

23

23. Lukáš LEHNERT - 2:1

23

Baník právě vstřelil branku!
Ostrava otočila utkání a vede 2:1! LUKÁŠ LEHNERT to vzal na sebe a krásnou střelou z dálky zamířil přesně k levé tyči.

22

Hosté přišli o míč ve středu hrací plochy a dopředu tak jde Ostrava.

21

Baník srovnávací gól nakopl a opět se dostal dopředu a získal rohový kop z levé strany.

19

19. Lukáš PTÁČEK - 1:1

19

Je srovnáno na 1:1! Perfektní centr z levé strany letěl na zadní tyč, kde se dostal do zakončení LUKÁŠ PTÁČEK a prostřelil brankáře Šebu.

18

Domácí získali autové vhazování na polovině soupeře.

17

Posléze Baník rychle rozehrál, ale nákop do vápna skončil pouze v zámezí a Šeba tak má odkop od své brány.

16

Nyní je hra přerušena, jelikož hostující hráč se provinil faulem ve středu hrací plochy.

14

Hradec se posléze dostal do další šance, ale brankář Murin opět podržel domácí mužstvo.

13

Domácí brankář Murin se nyní proletěl, aby si poradil se střelou zpoza vápna!

12

Ostrava to následně zkoušela nákop do vápna soupeře, ale ten nic nepřinesl.

11

11. Jakub POKORNÝ - 0:1

11

Hosté otevírají brankový účet tohoto utkání a jdou do vedení! Centr z rohového kopu letěl do vápna, kde se uvolnil JAKUB POKORNÝ a hlavou nekompromisně zakončil k levé tyči.

10

Hosté se dostali dopředu po pravé straně a získali rohový kop.

9

Následně přišel nebezpečný nákop do vápna Hradce Králové, ale brankář Šeba si nakonec se vším dokázal poradit i přes menší komplikace!

8

Domácí jsou opět u míče, ale zatím pouze na své polovině.

6

Hosté se dostali do zakončení zpoza vápna, ale to skončilo jen vedle domácí svatyně.

5

Ostrava se sice dostala do nějaké střelecké příležitosti, ale míč zamířil pouze vedle hostující svatyně.

3

Baník získal míč ve středu hrací plochy a snaží se něco vymyslet.

1

FC Baník Ostrava: Murin – Urban, Lehnert (C), Buchta, Krakovčík, Pak, Ptáček, Russmann, Dolba, Mooc, Kubík
Náhradníci: Lapeš – Blejchař, Hasala, Zajíček, Qorri

FC Hradec Králové: Šeba – Gjinollari, Petřík, Kundrt, Černý, Šedivý, Kropáček, Vobejda, Locker (C), Pokorný, Da Silva
Náhradníci: Mach – Prouza, Brůža

Rozhodčí: Jakub Vojkovský – Petr Antoníček, Jan Dohnálek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

2:4

konec (2:4)

Branky: 19. Ptáček, 23. Lehnert – 11. Pokorný, 31. Da Silva, 34. Kundrt, 43. Petřík

Karty:   45. Vobejda (HKR)

FC Baník Ostrava: Murin – Urban (46. Zajíček), Lehnert (C), Buchta, Krakovčík, Pak (46. Hasala), Ptáček, Russmann, Dolba, Mooc, Kubík

FC Hradec Králové: Šeba – Gjinollari, Petřík, Kundrt, Černý, Šedivý (80. Brůža), Kropáček (77. Prouza), Vobejda, Locker (C), Pokorný, Da Silva

Rozhodčí: Jakub Vojkovský – Petr Antoníček, Jan Dohnálek