konec (12:13)

19.05.2019, 15:00 • O 3. - 4. místo ČR • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.2 12.0 5.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Ještě jedna změna ve skóre. Jedna z hostujících házenkářek se prosazuje zhruba z osmi metrů! (28:24)

59

Je rozhodnuto! Ostravanky se prosazují z levé strany, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta tohoto utkání. (28:23)

57

Mýlková se trefuje z nepřehledné situace na brankovišti, tohle už pro Ostravanky vypadá výborně! (27:23)

57

Před Andrýskovou se úplně rozevřela obrana soupeře. Domácí hráčka toho dokázala využít! (26:23)

55

Rozhodčí pískal prorážení domácího týmu. Na druhé straně palubovky odpověděla z křídla Kutálková! (25:23)

53

Michalíková běžela z pravé strany sama na Lekešovou. Hostující brankářka ještě drží akcii svého týmu na vítězství! (25:22)

52

Veselí se dotahuje na rozdíl tří branek, závěrečných osm minut tak slibuje pořádné drama! (25:22)

52

Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková). (25:21)

51

Na druhé straně palubovky odpovídá k radosti domácích příznivců Andrýsková! (25:21)

51

Skrytá střela z pravé strany, Krebsová si míče všimla až na poslední chvíli, balón skončil v síti! (24:21)

49

Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková). (24:20)

48

Pěkná individuální akce Kubáčkové na pravé straně. Veselí se dvěma brankami v řadě přiblížilo svému soupeři! (24:20)

47

Kučerová přihrávala do levého křídla, odkud se tvrdou ranou prosadila Kutálková! (24:19)

47

Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná). (24:18)

46

Domácí celek neustále navyšuje svůj náskok. Ve druhém poločase vstřelil už dvanáct branek za patnáct minut hry! (24:18)

45

Po zákroku Krebsové se do samostatného úniku dostala Desortová, která zakončovala o palubovku. Hřebejková neměla šanci! (23:18)

44

Ostravanky šly zase rychle dopředu a dokázaly se prosadit z pravé strany. Lekešová poté zůstala ležet na palubovce. (21:17)

43

Z levého křídla odpovídá Kutálková, ještě nic není rozhodnuté, Veselí snižuje na rozdíl tří branek! (20:17)

43

Hodně prostoru na středu dostala Andrýsková. Její rána poté mířila přesně k tyči! (20:16)

42

Lukšíková běžela sama na branku. Krebsová vytáhla bravurní zákrok a zachránila svůj tým před inkasovanou brankou! (19:16)

42

Krebsovou v brance nahradila Roháčková. Ani ta ale nedokázala proti Kučerové zasáhnout! (19:16)

41

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Už zase je to jen o tři branky! (18:15)

40

Z pravého křídla se trefuje Desortová. Její střela mířila do horní části branky, Lekešová neměla šanci na úspěch! (18:14)

39

Po osmi minutách druhého poločasu se prosazuje také Veselí. Bylo to z pravé strany! (17:14)

38

Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Eva Veselková). (17:13)

38

Po střele Andrýskové šel balón do tyče. Jedna z domácích hráček se dostala k dorážce, rozdíl ve skóre je čtyřbrankový! (17:13)

37

Náskok Poruby narostl krátce poté, co Andrýsková prolétla mezi hostující obranou a skórovala! (16:13)

34

Rozhodčí odpískal útočný faul a domácí celek se pokusil trefit odkrytou branku přes celé hřiště. Balón zastavila branková konstrukce! (15:13)

33

Hostující obrana zaspala, Poruba se vzápětí prosadila ze středu, rozdíl ve skóre je dvoubrankový! (15:13)

32

Vstup do druhé půle vychází ostravskému celku, který se po dvou minutách hry dostává do vedení! (14:13)

32

Desortová se na začátku druhé minuty dostala do samostatného úniku, máme srovnáno! (13:13)

29

Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová). (12:13)

29

Bleskový přechod na útočnou polovinu, rozdíl ve skóre je v tuto chvíli jednobrankový! (12:13)

28

Minarčíková posunula na Andrýskovou, která z pravé strany dokázala snížit na rozdíl dvou branek! (11:13)

27

Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková). (10:13)

27

Desortová dostala výbornou přihrávku a běžela sama na branku. To nemohlo dopadnout jinak! (10:13)

26

Výborná individuální akce Kubáčkové na pravé straně. Hostující hráčka zakončovala na vzdálenější tyčku! (9:13)

25

Poruba nakonec se štěstím dokázala snížit. Veselí se dožadovalo odpískání útočného faulu. (9:12)

22

Zakončení přes domácí obránkyně na bližší tyčku. Gólmanka Poruby si na míč sáhla, ten i přesto skončil v síti! (8:12)

21

Ostravanky sice snížily, ovšem Veselková pak na středu prolétla brankovištěm a přidala další gól! (8:11)

20

Veselí hraje na útočné polovině s obrovským přehledem, hostující celek přidává další gól. (7:10)

19

Totožná situace jako před malou chvílí, Poruba se prosazuje z brankoviště, také to bylo s faulem. (7:9)

19

Sedmička také na druhé straně palubovky, Kučerová byla i napotřetí úspěšná! (6:9)

18

Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná). (6:8)

18

Téměř každá útočná akce teď končí gólem. V tuto chvíli to bylo s domácím faulem, následovat by měla karta. (6:8)

17

Sedmimetrový hod Ostravanky dokázaly využít, Polášková mířila přesně k tyči! (6:7)

17

Konečnou i napotřetí vychytala Lekešová, ovšem následovat bude sedmička pro Porubu! (5:7)

16

Veselková se dokázala prosadit v pádu na pravé straně, už zase je to o dvě branky! (5:7)

15

Brankovištěm se prodrala Konečná, která i se štěstím dokázala překonat Lekešovou a snížit na rozdíl jediné branky! (5:6)

15

Lukšíková posunula do křídla na Novotnou, ovšem její zakončení zastavila branková konstrukce! (4:6)

14

Ostravanky se přibližují ve skóre, momentálně snižují na rozdíl dvou branek! (4:6)

13

Výbornou přihrávku přes celé hřiště obdržela Michalíková, která z bezprostřední blízkosti překonala Lekešovou! (3:6)

12

Rychlá akce Veselí skončila brankou z levé spojky! Rozdíl ve skóre je tuto chvíli čtyřbrankový. (2:6)

11

Kučerová i napodruhé úspěšná! Proti Roháčkové teď volila technické zakončení doprostřed branky! (2:5)

9

A zase! Konečná ani podruhé během krátké chvíle nedokázala vyzrát na hostující brankářku, opět to bylo ze šesti metrů! (2:4)

8

Na pivotu zůstala úplně volná Konečná. Ta ale z bezprostřední blízkosti nedokázala překonat hostující gólmanku! (2:4)

8

Jedna úspěšná akce teď střídá tu druhou, domácí házenkářky opět snižují. (2:4)

7

Sedmimetrový hod proměňuje Kučerová, Veselí už zase vede tříbrankovým rozdílem! (1:4)

7

Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková). (1:3)

6

Z levého křídla odpovídá Michalíková, která trefuje vůbec první gól Poruby v zápase! (1:3)

6

Podstřel Veselkové z osmi metrů. Totožná situace jako u prvního gólu zápasu! (0:3)

4

Z nějakých devíti metrů pálila Kubáčková. Hostující házenkářka mířila přesně do šibenice! (0:2)

3

Podstřelem to ze středu zkusila Veselková. Hostující házenkářka otevřela skóre dnešního zápasu! (0:1)

28:24

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková, Krebsová – Mýlková, Konečná, Smetková, Maiwaelderová, Polášková, Andrýsková, Michalíková, Prašivková, Minarčíková, Desortová, Misková.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková, Šimková – Kučerová, Novotná, Lukšíková, Divilková, Kutálková, Pastorková, Veselková, Žitňanová, Kubáčková.

Rozhodčí: Bečička, Horák