MONACObet liga

FC Tatran Prešov – FC Petržalka

1:1

konec (1:1)

11.05.2019, 17:00 • Futbalový štadión Stropkov • 28. kolo • Info o důležitých událostech (Dávid Švec) sk

Tipsport: 2.4 3.4 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Prešov remizoval s Petržalkou 1:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný víkend. Dočítania priatelia. (19:04:02)

90

90

Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Manik (1. FC Tatran Prešov).

77

Červenú kartu dostáva Nemec (FC Petržalka).

68

Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Turčák, prichádza Kosorin.

68

Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Cmiljanović, prichádza Strachan.

63

Žltú kartu dostáva Cmiljanović (1. FC Tatran Prešov).

57

Žltú kartu dostáva Nemec (FC Petržalka).

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase je v Stropkove stav zápasu Prešov – Petržalka 1:1. Druhý polčas sa začne približne o 18:00.

45

Prvý polčas sa skončil.

39

Prešov dal gól!
Domáci v závere prvého polčasu vyrovnávajú na 1:1, vlastný gól Petržalky nešťastne zaznamenáva ERIK PREKOP.

22

Petržalka dala gól!
Hostia sa v 22. minúte zápasu ujímajú vedenia, úspešným strelcom je ERIK PREKOP.
Vážení fanúšikovia, informácie o zápase Prešov – Petržalka doplníme z technických dôvodom krátko po skončení zápasu. Za pochopenie ďakujeme.