Tenis

Challenger Aix en Provence (antuka)

Quentin Halys – Jiří Veselý (2)

2:0 6:4, 7:6 (1)

08.05.2019, 11:58 • Centrální kurt CEPAC, Aix en Provence (FRA) • 2. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.2 1.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

7:6

Je konec! Quentin Halys trefil první podání, následný return Veselého skončil v jasném autu, domácí tenista má obrovskou radost!

6:6

Ihned po servisu se český hráč vydal na síť. Tam zahrál kratší úder, o vítězi druhého setu bude rozhodovat zkrácená hra!

6:5

Francouz trefuje přímý bod z prvního podání! Quentin Halys si zajišťuje minimálně ztrácenou hru.

5:5

Veselý smečoval na střed. Halys míč vyhodil daleko za koncovou lajnu, desátý gem je u konce, český tenista srovnává!

5:4

Deváté eso Halyse v zápase! Veselý půjde za malou chvíli servírovat na setrvání v dnešním utkání!

4:4

Francouz returnoval do autu, osmá hra je u konce, Jiří Veselý drží svůj servis a srovnává průběh druhého setu!

4:3

Veselý míč trefil rámem rakety. Balónek nakonec skončil v jasném autu, sedmá hra je u konce!

3:3

Po kratším returnu Halyse přišel vítězný forhendový úder Veselého! Oba tenisté vzápětí zamířili na lavičku pro novou raketu,

3:2

Domácí tenista servíroval ven z kurtu, následně trefil prázdnou část dvorce!

2:2

První tři smeče Veselého ještě vítězné nebyly, ta čtvrtá už ano! Český hráč teď zaznamenal první gem na podání, ve kterém svého soupeře nepustil k brejkbolu!

2:1

Čárová rozhodčí po returnu Veselého zahlásila aut, třetí hra je u konce!

1:1

Výborně! Český tenista trefil přímý bod ze servisu a srovnal vývoj druhého setu!

1:0

Dlouhý bekhendový return Veselého, Halys získává úvodní gem druhého set!

6:4

Ten druhý už nikoliv, přišla totiž druhá dvojchyba českého hráče v dosavadním průběhu utkání, první set je u konce!

5:4

Quentin Halys vytahuje své čtvrté eso v zápase a jde do vedení!

4:4

Domácí tenista chybuje z forhendu! Jiří Veselý musel i ve svém čtvrtém gemu na podání odvracet brejkbol. Celou situaci nakonec zvládl a srovnal!

4:3

Halys po kratším returnu Veselého ukončil celou rozehru winnerem z forhendu a dostal se do vedení!

3:3

Veselý doběhl balónek a vrátil na druhou stranu. Poté zůstal stát mimo kurt, Halys zahrál snadný úder, srovnáno!

2:3

Rodák z Příbrami zahrál delší return po lajně, Halys vyhodil křížem do autu! Český tenista získává třetí gem v řadě a jde do vedení!

2:2

Další přímý bod ze servisu! Nasazená dvojka v této hře odvrátila čtyři brejkboly a srovnala stav prvního setu!

2:1

Klíčový byl bekhendový úder Veselého! Halys poté vyhodil z forhendu, český tenista získává svůj ztracený servis zpět!

2:0

Nasazená dvojka běžela na síť. Tam Veselý pokazil snadnou volej, český teista hned v úvodu přichází o svůj servis!