Česká fotbalová liga

FC Slavoj Vyšehrad – SK Zápy

2:0

konec (2:0)

08.05.2019, 10:15 • Stadion Evžena Rošického - Strahov • 33. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.95 4.0 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:13:17)
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:9. Fauly: 20:19.
Je konec. Vyšehrad dnes zvítězil na domácí půdě nad soupeřem Zápy 2:0 a snížil tak jeho náskok na čele tabulky na pouhé tři body.
Oba dnešní góly padly v prvním poločase, když se ve 34. minutě prosadil Rataj a o pět minut později se trefil také Pardubský.

90+3

90+2

Hosté nyní získali volný kop z pravé strany.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Drobílek, přichází Kozel.

89

Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Vejvar, přichází Krejdl.

88

Brankář Frydrych nyní musel jít z brány, aby byl u míče dřív, než domácí útočník, což se mu povedlo.

86

Posléze se dopředu vydal Vyšehrad, který sice poslal centr do vápna z pravé strany, ale ten nic nepřinesl.

85

Žlutou kartu dostává Svoboda (SK Zápy).

84

Hosté se sice dostali dopředu, ale nebylo z toho nic vážnějšího ani tentokrát.

82

Hosté se dopustili útočného faulu a u balónu tak bude opět Vyšehrad.

81

Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Jukl.

80

Málem bylo rozhodnuto, ale zakončení domácího hráče po centru z pravé strany skončilo těsně vedle!

78

Ovšem obrana hostů si s následným centrem poradila a Zápy tak mohou jít dopředu.
Dnešní utkání sleduje 408 diváků.

77

Centr domácích z levé strany byl zblokován a následuje tak rohový kop pro Vyšehrad.