Mistrovství světa - I. A Divize

Bělorusko – Jižní Korea

1:4

konec (1:0, 0:1, 0:3)

05.05.2019, 12:00 • Barys Arena, Nur-Sultan • 5. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji klidný zbytek neděle. (14:01:44)
Jižní Korea ve svém posledním zápase tohoto turnaje poráží Bělorusko 4:1. O výhře rozhodl hlavně Sanghoon Šin, který nasázel všechny čtyři góly. Bělorusům porážka už moc nevadí, protože už před zápasem měli jistotu postupu na elitní MS.

59:20

Vyloučení v týmu Jižní Korea (Sang Jin Park – 2 min., podrážení).

58:47

58:47 Sanghoon ŠIN - 1:4

58:47

Jižní Korea právě vstřelila branku!
Jižní Korea dnes zvítězí! SANGHOON ŠIN se prosazuje počtvrté a to když se od modré čáry trefil do prázdné branky. Asistence: Minho Čo.

58:21

Dalton ale zase skvěle zasahuje a kotouč podrží ve své výstroji. Bude se tak před ním zase vhazovat.

58:06

Bělorusové vyhrávají vhazování a v šesti tak kombinují v útočném pásmu.

57:47

Dalton totiž chytá skvěle a připisuej si další důležitý zákrok.

57:33

Bělorusové to ještě zkouší bez brankáře, ale dost pravděpodobně už nedokázaou vyrovnat.

56:36

56:36 Sanghoon ŠIN - 1:3

56:36

Jihokorejci si pravděpodobně zajišťují vítězství! SANGHOON ŠIN dostal od Čonghyuna Leeho přihrávku před odkrytou branku a i pod tlakem dokázal zakončit pod horní tyč. Asistence: Čonghyun Lee.

55:26

Bělorusko v útoku tentokrát už střílí, ale jen nepřesně. Poté se Jižní Korea zase osvobozuje.

55:02

Bělorusové se sice do útočné třetiny dostali, ale tam se ke střele zase nedostali a Jihokorejci se tak osvobodili.

54:07

Bělorusko už se dlouho nedostalo ke střele. Navíc další útok musí začínat ze své třetiny.

53:28

Jižní Korea drží kotouč co nejdéle u mantinelu. Samozřejmě tím získává co nejvíce času.

53:10

Následný protiútok Jižní Korey je zastaven kvůli ofsajdu. Buly ve střední třetině.

52:46

Bělorusové se zase do útoku velmi rychle dostali, ale střelu tam opět nedokázali vymyslet.

52:03

Jihokorejci už chtějí těsný náskok udržet a všechny puky proto vyhazují co nejdál od branky.

1:4

Branky a nahrávky: 3. Demkov (Platt) – 29. Sanghoon Šin, 50. Sanghoon Šin (Plante, M. Čo), 57. Sanghoon Šin (Č. Lee), 59. Sanghoon Šin (M. Čo)

Bělorusko: Milčakov (Osipkov) – Lisovets, Bailen, Khenkel, Solovjov, Jevenko, Ustinenko, Bokun – Demkov, Kovyršin, Platt – Suško, Šarangovich, Lopačuk – Kitarov, Volkov, Feoktistov – Kogalev, S. Malyavko, Kisly – A. Malyavko.

Jižní Korea: Dalton (Lee) – Plante, W. Kim, D. Lee, Regan, H. Kim, H. Song, Čoi – S. Kim, K. Kim, Ahn – Č. Lee, M. Čo, Sanghoon Šin – Sangwoo Šin, J. Jeon, Park – Hyungkyeum Kim, S.J. Park, Y. Lee – W. Kim.

Rozhodčí: Hansen, Vikman – Monnaie, Waldejer

02:38 BLR 1:0 Demkov (Platt)
28:48 KOR 1:1 Sanghoon Šin
41:51 KOR 2 Sanghoon Šin, hákování
49:07 KOR 1:2 Sanghoon Šin (Plante, M. Čo)
56:36 KOR 1:3 Sanghoon Šin (Č. Lee)