konec (1:0)

05.05.2019, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • 35. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.59 4.53 5.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:59:26)
Je konec. Na půdě Lyonu se zrodila remíza 2:2, která svědčí především hostům, jelikož ti mají i nadále náskok na Olympique šest bodů.
Úvodní minuty patřily hostům, ovšem v 11. minutě se po skvělé kombinaci prosadil Terrier. Následně nám hra ještě nabídla pár zajímavých momentů, ale gólu jsme se už v prvním poločase nedočkali.
V 50. minutě srovnal stav utkání na 1:1 Loïc Rémy. V 68. minutě šli hosté dokonce do vedení, jelikož se prosadil Boubakary Soumaré. O šest minut později ovšem srovnal Léo Dubois. Následně už jsme se branky nedočkali.

90+4

90+4

Tohle je poslední šance zvrátit výsledek, kterou dostanou hosté, jelikož domácí hráč se provinil faulem na své polovině.

90+3

Následná rána Depaye ale skončila pouze ve zdi, ale Lyon je i nadále u míče.

90+2

Domácí se ubránili standardce soupeře a posléze se vydali dopředu, kde získali přímý kop.

90+1

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Lille se dostalo dopředu a má k dispozici rohový kop.

89

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Thiago Maia, přichází Reinildo.

88

Hra je opět přerušena, jelikož hostující hráč Celik má zdravotní problémy a je ošetřován na hrací ploše.

86

Následná rána Fekira šla kolem zdi, ovšem brankář Maignan byl připraven a nepustil ani následnou dorážku.

83

Hostující hráč se dopustil faulu a Lyon tak získal přímý kop z velmi dobré pozice.

81

Nakonec hra pokračuje a u balónu je tak opět domácí mužstvo, které chce rozhodnout toto utkání.

81

Opět si hosté poradili s centrem, ovšem videorozhodčí ještě přezkoumává situaci uvnitř vápna.

80

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nanitamo Jonathan Ikoné, přichází Rui Fonte.

80

Nyní už ale přišel faul Ikoného na Depaye a Lyon má k dispozici volný kop z levé strany.

79

Posléze si chtěli domácí vymodlit penaltu, ovšem tu hlavní rozhodčí Clément Turpin neodpískal.

78

Léo Dubois se sice dostal po pravé straně k centru do vápna, ale ten odvrátila hostující obrana.