Tenis

WTA Praha (antuka)

Jennifer Bradyová – Karolína Muchová (WC)

1:2 4:6, 6:3, 6:7 (2)

01.05.2019, 14:37 • Centrální kurt, Praha (CZE) • Osmifinále • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 2.27 1.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Karolína Muchová postupuje do další fáze, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek svátečního dne. (17:13:28)
Sledovali jsme vyrovnaný zápas, po kterém se z vítězství raduje Karolína Muchová. Česká hráčka zvládla první set a ještě lépe koncovku třetí sady, v níž americkou soupeřku už roznesla. Rozhodně se ale Jennifer Bradyová nemá za co stydět, protože i ona předvedla, jak je kvalitní tenistkou. Nicméně na Karolínu to dnes prostě nestačilo.

Konec zápasu

6:7

Je to dobré, česká hráčka hned první mečbol proměňuje a raduje se z vítězství. Ovšem Jennifer Bradyová byla více než vyrovnanou soupeřkou. Jenže Karolína hrála dnes úžasný tenis a může se připravovat na další zápas.

2-6

Čtyři mečboly pro českou hráčku! Karolína hraje v tie breaku úžasně.

2-5

Americká hráčka předvedla parádní servis, který Karolína s vypětím všech sil vrátila. Ovšem americká tenistka pak poslala míček do autu.

2-4

Jennifer Bradyová znovu snižuje a budou se měnit strany.

1-4

Další bod pro českou hráčku, které pomohla soupeřka. Ta totiž poslala return do těsného autu.

1-3

Karolína hraje na maximální riziko, což se jí nyní nevyplatilo. Míček skončil z forhendu těsně v autu.

0-3

Další minibrejk pro českou hráčku, která předvedla další perfektní zkrácení hry.

0-2

Bekhend, který dopadl přesně na lajnu. Tento míček zcela zmrazil americkou soupeřku.

0-1

Po kvalitním servisu se Muchová dostala k voleji, který proměnila v bod.

6:6

Americká hráčka těžkou situaci znovu zvládla a zaznamenala eso!

40-30

Jennifer Bradyová poslala míček vedle lajny, je z toho jen další její aut.

40-15

Tak ještě se Karolína vzepřela a získala fiftýn.

40-0

Skvělým podáním si americká hráčka pomohla a míříme do dramatické koncovky.

30-0

Karolína Muchová opět chtěla ukončit výměnu vítězně, ale forhend skončil na síti.

15-0

Z forhendu česká tenistka trefila jen síť.

5:6

Konec přestávky, podávat bude Jennifer Bradyová.

5:6

Následuje přestávka a výměna stran.

5:6

Skvěle odservírovaný gem, v němž Američanka nedostala žádnou šanci. Jennifer Bradyová znovu půjde podávat na udržení se v zápase.

15-40

Tentokrát už Bradyová ani míček přes pásku nevrátila.

15-30

A opět stejná situace, v těžkých chvílích si Česka pomáhá kvalitním servisem.

15-15

Tentokrát Karolína donutila Američanku k dlouhému returnu.

15-0

Dlouhá výměna pro americkou hráčku, která si počíhala na dlouhý úder soupeřky.

5:5

Třetí set bude pokračovat! Jennifer Bradyová zvládla těžkou situaci a je dál ve hře o vítězství v utkání.

A-40

Jennifer Bradyová utíká z těžké pozice.

40-40

Gem ale půjde přes shodu, protože Karolínin forhend byl o chlub delší než by se hodilo.

30-40

Jennifer Bradyová trefuje pásku, čímž soupeřce nabízí mečbol!

30-30

Skvělý return posadila česká hráčka na základní lajnu, což rozesmálo i soupeřku.

30-15

Tentokrát se Karolína neustále bránila a její obranný úder z bekhendu byl příliš dlouhý.

15-15

Česká tenistka si naběhla k síti, odkud halfvolejem poslal míček na pravou část kurtu.

15-0

Karolína Muchová zkrátila hru, což soupeřka přečetla, ale následně prohození skončilo v autu.

4:5

4:5

Esem uzavírá gem česká hráčka a Jennifer Bradyová v následující hře půjde podávat na udržení se v zápase.

15-40

Karolína Muchová sice diktovala tempo výměny ovšem míček z forhendu byl příliš dlouhý.

0-40

Bradyová vyhodila forhend do autu.

0-30

Muchová se cpala do bekhendu soupeřky a v tuto chvíli byla úspěšná.

0-15

Po výborném servisu se Karolína dostala k síti, odkud trefila volnou část kurtu.

4:4

Jennifer Bradyová zvládá pozici na servisu a pokračujeme za vyrovnaného stavu v rozhodujícím setu.

40-30

Tak to je štěstí pro Američanku, která trefila pásku a míček se překulil na stranu Muchové.

30-30

Karolína si na returnu míček sice oběhla, ovšem její forhend byl příliš dlouhý.

15-30

Nejprve Američance pomohla páska a poté i soupeřka, jejíž bekhend mířil za základní lajnu.

0-30

A opět stejná situace se stejným koncem.

0-15

Bradyová chtěla umístit míček na lajnu, ale nepodařilo se jí to.

3:4

3:4

3:4

Čistou hrou si Karolína podržela servis! Její forhend skončil přesně na lajně a soupeřka ho už nedoběhla.

0-40

A další přímý bod pro českou bojovnici.

0-30

A nyní připisuje páté eso v zápase.

0-15

Přímým bodem z podání začíná Karolína sedmou hru třetí sady.

3:3

Jennifer Bradyová určovala tempo výměny a od sítě předvedla kraťas, na který česká hráčka vůbec nereagovala.

A-40

Další dlouhá výměna pro americkou tenistku, která z forhendu zaútočila a připsala si důležitý fiftýn.

40-40

Jenže po dobrém servisu už Karolína míček nevrátila.

40-A

Nyní už brejkbol přichází! Protože Jennifer Bradyová poslala forhend opět po lajně do autu.

40-40

Bradyová se snažila rozběhat českou soupeřku, ale forhend poslala ven z kurtu.

A-40

Brejkboly zatím nepřichází, jelikož fiftýn získává Jennifer Bradyová.

40-40

Muchová znovu bojuje o brejkboly! Forhend české hráčky znovu dopadl do rohu kurtu.

40-30

Po krátkém returnu ukončila Američanka výměnu od sítě.

30-30

Jennifer Bradyová se vydala na síť, kde situaci neměla připravenou a poslal míček do autu.

30-15

Bekhend po lajně opět slaví úspěch, Karolína se může radovat z dalšího fiftýnu.

30-0

Skvělým servisem ven z kurtu si otevřela Američanka cestu k ukončení výměny.

15-0

Další úder české hráčky končí jen na síti.

2:3

2:3

2:3

Fantastické zkrácení hry, které Jennifer Bradyová opět nedoběhla.

0-40

Po dlouhé době to vypadá na klidný gem pro servírující hráčku. Karolína dala druhému servisu hodně rotace a soupeřka si s ní neporadila.

0-30

A tentokrát sledujeme eso na téčko české lvice.

0-15

Výborným servisem si Muchová připravila další forhend, jenž zamířil do protipohybu soupeřky.

2:2

Ta své snažení dotáhla do zdárného konce, jelikož Karolína Muchová poslala míček do autu.

A-40

Tak opět výhoda pro americkou tenistku.

40-40

Další možná rozhodující gem! Karolína rozběhala americkou soupeřku, která míček nevrátila.

A-40

Proti druhému servisu předvedla Češka dlouhý bekhend.

40-40

A jsme zpátky na shodě, protože Karolíně vyšlo další zkrácení hry.

A-40

Bradyová vymyslela čop, s nímž si česká hráčka neporadila.

40-40

Jenže Jennifer Bradyová si pomohla tentokrát esem!

40-A

Další brejkbol pro českou lvici! Její return byl totiž úžasný a vysloužil si od publika velký potlesk.

40-40

Shoda! Jelikož forhend české bojovnice zamířil jen do pásky.

30-40

Brejkbol pro Muchovou! Výborný forhend česká hráčka posadila k lajně, na což už soupeřka nemohla zareagovat.

30-30

Tentokrát se to ale Karolíně nepodařilo, jelikož trefila síť.

15-30

Česká hráčka se znovu ubránila, vracela míček neustále přes pásku, až ho soupeřka poslala do autu.

15-15

Míček získává Bradyová.

0-15

Karolína Muchová opět přitáhla soupeřku k síti a poté ji chtěla přehodit. Ovšem Američanka míček rámem trefila, ale míček šel z kurtu ven.

1:2

1:2

1:2

Muchová to znovu zvládla a utekla z nepříjemné pozice. Česká hráčka tak dál drží vlastní servis.

30-40

Bekhend po lajně dopadl přesně do rohu kurtu a Karolína tentokrát se může zavřenou pěstí radovat.

30-30

Jennifer Bradyová měla vše na síti připravené, ale míček poslala jen za základní lajnu.

30-15

Druhý forhend české tenistky dopadl do rohu kurtu a Američanka pak míček poslala do autu.

30-0

Tvrdý forhend dopadl k postranní lajně, Karolína je opět v nepříjemné pozici při vlastním servisu.

15-0

Bekhendový úder české hráčky se do kurtu nevešel a zamířil za postranní lajnu.

1:1

Také Bradyová drží servis v úvodu třetího setu. Karolína totiž z forhendu trefila jen síť.

40-30

Jennifer Bradyová si v těžké situaci připisuje další eso.

30-30

Tentokrát americká tenistka chtěla výměnu rychle ukončit, ale místo rohu kurtu poslal míček jen za základní čáru.

30-15

Nepřesný úder předvedla také Jennifer Bradyová.

30-0

Američanka musela jít do hry přes druhý servis, ale Muchová poslala míče z returnu jen do autu.

15-0

0:1

Důležitý gem získává česká tenistka! Její druhý servis mířil na téčko, a jelikož měl hodně rotace, nedokázala ho soupeřka vrátit.

40-A

Karolína Muchová je na síti velice úspěšná, česká hráčka přechod znovu zvládla.

40-40

Další forhend trefila Karolína rámem rakety, to se teď moc nehodí.

40-A

Výměnu od základních čar získává česká bojovnice, protože soupeřka dala forhendu hodně razance.

40-40

Vracíme se na shodu! Jennifer Bradyová Češku rozběhala a počkala si na její dlouhý forhend.

40-A

Uf! Karolína se bránila a odvrátila i volej soupeřky. Poté se obě hráčky objevily na síti, kde byla Muchová šťastnější.

40-40

Karolína Muchová se vydala na sít, odkud hru zkrátila, což soupeřka absolutně nečekala.

40-30

Další brejkbol pro americkou tenistku, která umístila bekhend přesně na čáru.

30-30

Nyní si česká tenistka pomohla servisem a získává z něho přímý bod.

30-15

Muchová znovu chybuje, když nezvládla forhend po lajně.

15-15

Po přechodu k síti nedala Karolína své protivnici nejmenší šanci.

15-0

Úvod třetího setu zvládá lépe Američanka, která si počkala na aut soupeřky.

6:3

Budeme sledovat třetí rozhodující set! Return Muchově totiž zamířil do sítě, jelikož Bradyová dala druhému servisu g´hodně rotace.

40-15

Dva setboly pro americkou tenistku!

30-15

Po dalším přechodu k síti, ukončuje Karolína výměnu forhendem k postranní čáře.

30-0

Křižný return z rakety české hráčky zamířil do autu.

15-0

Jennifer Bradyová trefuje po prasátku soupeřky čáru, čímž ukončila výměnu.

5:3

A tentokrát už si Jennifer Bradyová bere brejk a ujímá se vedení ve druhém setu. Za malou chvíli navíc půjde podávat na vítězství ve druhé části.

40-15

Dva brejkboly pro Američanku! Karolína Muchová totiž opět nevrátila míček přes pásku.

30-15

Tentokrát si pomohla výborným servisem, po němž získává přímý bod z podání.

30-0

Z forhendu trefuje Karolína jen síť a dostává se do nepříjemné pozice.

15-0

Na úvod osmé předvádí americká hráčka skvěly return.

4:3

V posledních výměnách se Jennifer Bradyová cpe do bekhendu soupeřky a zatím ji tato varianta vychází.

40-15

Tentokrát americká tenistka z forhendu od základní čáry trefila pásku.

40-0

Po skvělém servisu předvedla Karolína příliš dlouhý return.

30-0

Přímý bod z podání pro Bradyovou.

15-0

Jennifer diktovala tempo výměny a donutila soupeřku k chybnému obrannému úderu.

3:3

3:3

3:3

Karolína Muchová to i tentokrát zvládá! Naše tenistka si přitáhla soupeřku k síti a následně ji do forhendu prohodila.

40-A

Výměnu od základních čar získává Karolína Muchová. Američanka se sice české soupeřce cpala opět do bekhendu, ale jeden z jejích forhendů byl příliš dlouhý.

40-40

Vracíme se na shodu! Křižný forhend totiž dopadl přesně k postranní čáře.

40-30

Brejbol pro Američanku, která se tlačila do bekhendu soupeřky. Ta sice dlouho odolávala, ale poté se už neubránila.

30-30

Tentokrát Muchová zacouvala a poté poslala forhend po lajně do rohu kurtu.

30-15

Výměnu sice diktovala Karolina, jenomže jeden z jejích úderů byl nepřesný.

15-15

Bekhend po lajně se české bojovnici vešel do kurtu, krásná práce!

15-0

Americká tenistka sice vyslala krátký úder, ten ale dopadl přesně na lajnu.

3:2

Konec přestávky, podávat bude Karolína Muchová.

3:2

3:2

Byl zahlášen aut české tenistky, americká soupeřka svůj servis znovu ubránila.

A-40

Jennifer Bradyová trefila přesně téčko a Karolína už míček nevrátila.

40-40

Jenže česká hráčka bojuje o další brejkboly. Tentokrát je z toho shoda, protože Muchová poslala forhend po lajně do kurtu.

40-30

Return Karolíny končí jen na pásce.

30-30

Bradyová nezvládla forhend od základní čáry a opět posílá míček do sítě.

30-15

Jenže po esu přichází dvakrát trefení sítě, takže dvojchyba.

30-0

15-0

Také Jennifer Bradyová si připisuje své první eso v utkání.

2:2

Eso z druhého podání pro Karolínu! Česká hráčka je na servisu dál stoprocentní.

0-40

Byl zahlášen aut, jenže posílá fiftýn na stranu české bojovnice.

0-30

Trochu riskantně poslala míček na postranní čáru, ovšem vyplatilo se.

0-15

Karolína Muchová zvolila přechod k síti, odkud z jedné poslala míček do otevřené části kurtu.

2:1

2:1

2:1

Dlouhým gem zvládla Jennifer Bradyová. Škoda, protože Karolína byla blízko získání servisu soupeřky, ale nepodařilo se.

A-40

Krátký retunr dopadl těsně za síť, odkud Jennifer Bradyová ukončila výměnu.

40-40

Rozhodčí se musela vydat na kurtu, protože míček dopadl k lajně. Pokračujeme v tomto gemu, jelikož je tu znovu shoda.

A-40

Americká tenistka se posouvá znovu na výhodu.

40-40

40-40

Bradyová si celou situaci chystala na křižný forhend, jenomže trefila jen síť.

A-40

A další shoda pro americkou hráčku, která si počkala na Karolíny chybu.

40-40

Jenže po chvilce se vracíme na shodu, protože Karolína poslala míček pod nohy soupeřky.

A-40

Jennifer Bradyová dala druhému servisu hodně rotace, s čímž si soupeřka neporadila.

40-40

Jenže Karolína šance nevyužívá, shoda.

30-40

Další brejkbol pro českou tenistku! Bradyová vyslala dlouhý forhend a dostává se sama pod tlak.

30-30

Americká tenistka se divý, když byl zahlášen její aut.

30-15

Výborný return otevřel Karolíně kurt a čeká hráčka nabídce neodolala.

30-0

Bekhendovou výměnu pokazila česká lvice, která vyslala dlouhý balonek.

15-0

Jennifer Bradyová si pomohla výborným servisem, který sice soupeřka vrátila, ale situace pak byla jednoduchá.

1:1

Další zkrácení hry jsme se dočkali z rakety české tenistky! I ona drží svůj úvodní servis ve druhém setu.

15-40

Return Bradyové byl příliš dlouhý.

15-30

Na kratší úder zareagovala Karolína vyběhnutím a volejem trefila odkrytou část kurtu.

15-15

Proti druhému podání se Bradyová dostala k útoku a donutila Češku k chybě.

0-15

Také Karolína na servisu začíná excelentně, jelikož si připisuje druhé eso v utkání.

1:0

Čistou hrou začíná Jennifer Bradyová druhý set. Při Američance stálo štěstí, protože volejem trefila pásku, která míček překulila na polovinu Muchové.

40-0

Vstup do druhého setu Američanka zvládá i proto, že Karolína opět nedostala míček přes pásku.

30-0

Američanka donutila soupeřku se bránit a poté také k chybě.

15-0

Jennifer Bradyová začíná druhý set fiftýnem z podání.

0:0

Úvodní set přichystal vyrovnanou partii se šťastným koncem pro Muchovou. Karolína odskočila v úvodu zápasu a pak jí stačilo udržet si vlastní servis.

4:6

První set končí vítězstvím české bojovnice! Obě hráčky se nacházely u sítě, kde Česku chtěla soupeřka prohodit do feorhendu. Ovšem Karolína se natáhla a nedala Američance šanci.

30-40

Je tu první setbol pro Češku! Američanka totiž z returnu nedokázala míček vrátit přes pásku.

30-30

Karolína Muchová se opět vydala na síť, odkud z voleje poslala míček do otevřené části kurtu.

30-15

Další přímý bod z podání pro českou bojovnici.

30-0

Přes druhé podání to nepůjde, míček po dobrém returnu letěl jen do sítě.

15-0

Jennifer Bradyová si oběhla míček na forhend, který vrátila po lajně na druhou stranu kurtu. Karolína pak předvedla dlouhý forhend.

4:5

4:5

4:5

Po kratším úderu se Bradyová Bradyová vydala k síti, odkud trefila z voleje pravou část kurtu, kde Karolína být nemohla.

40-15

Bekhend po lajně zaznamenala Jennifer Bradyová, která připisuje další fiftýn.

30-15

Karolína Muchová se tentokrát vydala k síti, kde předvedla povedený stopbol.

30-0

Tvrdými údery doslova Američanka zničila soupeřku a následně uklidila míček do druhého koutu kurtu.

15-0

Také Bradyová zapisuje přímý bod, když předvedla servis ven z kurtu.

3:5

Hodně důležitý gem zapisuje na svou stranu Karolína Muchová! Češka připisuje další přímý bod z podání.

40-A

Další dlouhá výměna pro Karolínu, která hraje pěkný tenis. Česka uklidila forhend po lajně do otevřené části kurtu.

40-40

Tvrdý forhend měl zapadnout do rohu kurtu, to se ale Karolíně tentokrát nepovedlo.

40-A

Nyní si česká hráčka připisuje také přímý bod z podání.

40-40

Servis – síť zvolila Karolína Muchová, která volejem vrací stav gemu na shodu.

A-40

Jennifer Bradyová má další brejkbol! Karolína opět netrefuje kurt, když poslala míček za základní lajnu.

40-40

Bohužel gem jde na shodu! Další dlouhý forhend vymyslela naše hráčka.

30-40

Tentokrát si fiftýn připisuje americká tenistka.

15-40

Další Karolíny křižný forhend od základní čáry zamířil na postranní lajnu.

15-30

Servis mířil ven a další úder na druhou stranu kurtu, pěkná kombinace.

15-15

Return americké tenistky se do kurtu nevešel a je tu fiftýn pro Karolínu.

15-0

Hru od základní čar ovládla po chybě české hráčky Jennifer Bradyová.

3:4

3:4

3:4

Česká hráčka už se chystala k náběhu na síť, jenže pokazila poslední úder, jenž letěl jen do pásky.

40-15

Return české tenistky letěl jen do autu.

30-15

Neskutečné co naše hráčka oběhala a ubránila. Bradyová se vydala na síť, ale Muchová ji přehodila a pak výměnu sama ukončila.

30-0

Karolína Muchová opět trefuje z forhendu síť.

15-0

Bradyová se sice bránila, ale míčkem posazeným na základní lajnu se dostala do útoku.

2:4

Nádhera! Karolína Muchová zkrátila hru a její soupeřka už balonek nestihla doběhnout.

40-A

Česká bojovnice opět diktovala tempo výměny a soupeřku znovu rozběhala. Američanka znovu vyslala dlouhý forhend.

40-40

Po dobrém servisu se Karolína dostala k síti, odkud míček posadila k základní čáře.

40-30

Brejkbol pro americkou tenistku! Karolína Muchová musí v další výměně nutně zabrat.

30-30

A znovu to bude boj! Další fyftýn totiž získává Jennifer Bradyová, jelikož Karolína trefila míček rámem rakety.

15-30

Jenže po dvojchybě přichází také první eso zápasu.

15-15

Česká hráčka zaznamenává první dvojchybu v utkání.

0-15

Karolína Muchová se tentokrát vydala na síť, odkud se snažila hru zkrátit. Soupeřka balonek doběhla, ale poslala jej jen do autu.

2:3

2:3

2:3

Hrají se opravdu dlouhé výměny a také Američanka zvládla těžký gem. Ovšem s jedním brejkem v zádech je více v klidu Karolína Muchová.

40-30

Po kratším úderu se Jennifer Bradyová vydala k síti, odkud trefila volnou část kurtu.

30-30

Return české hráčky byl příliš dlouhý, Bradyová si pomohla dobrým servisem.

15-30

Úspěšná výměna pro Karolínu, která v této hře soupeřku donutila k bránění a poté si ji přitáhla k síti.

15-15

Americká hráčka předvedla tvrdý forhend po lajně.

0-15

Return české tenistky dopadl na postranní lajnu, s čím si soupeřka nevěděla rady.

1:3

Důležitý gem česká hráčka zvládla! Jennifer Bradyová zvolila přechod k síti, ale místo otevřené části kurtu poslala míček do autu.

40-A

Return americké hráčky byl příliš dlouhý a zamířil až za základní lajnu.

40-40

Jenže znovu se vracíme na shodu! Jennifer Bradyová cpala míčky k pravé lajně a počkala až Karolína bude chybovat.

40-A

Další důležitý fiftýn pro Karolínu! Česká hráčka se nechala vylákat na síť, kde se nenechala prohodit a donutila Američanku k nepřesnému přehození.

40-40

Je to dobré, shoda! Karolína Muchová zvolila náběh na síť, ale před ním trefila odkrytou část kurtu.

40-30

První brejkbol pro Bradyovou. Také česká hráčka totiž trefila jen síť.

30-30

Bekhendovou výměnu získává Karolína, jelikož soupeřka míček přes síť znovu nevrátila.

30-15

I z bekhendu Američanka chybuje, jelikož předvedla další dlouhý míček.

30-0

Další úder české bojovnice skončil mimo kurt.

15-0

Muchová byla v útoku, ale při snažení cpát se do bekhendu, trefila jen pásku.

1:2

1:2

1:2

Druhému servisu dala Jennifer Bradyová hodně rotace ven z kurtu. Česka první úder zvládla, ale dalším poslal míček do sítě.

40-30

Američanka vrátila míček obloučkem na polovinu české hráčky, která poté nezvládla volej.

30-30

Skvělý return přeletěl síť a míček poté zamířil jen do pásky.

30-15

Tentokrát si americká tenistka pomohla přímým bodem ze servisu.

15-15

Muchová se dlouho bránila, ale poté soupeřku rozběhala a počkala na její další dlouhý forhend.

15-0

Jennifer Bradyová zvolila rychlý přechod k síti, odkud druhým volejem trefila odkrytou část kurtu.

0:2

Čistou hrou vstupuje na servisu česká bojovnice do zápasu a hned v úvodu se zaslouženě ujímá vedení.

0-40

A opět. Karolíně zatím stačí jen čekat na chybu soupeřky, která opět po dlouhém úderu přišla.

0-30

Další dlouhý forhend americké tenistky, od základní čáry je zatím Karolína lepší hráčkou.

0-15

Tentokrát se Karolína po druhém servisu bránila, ovšem Bradyová nalitý míček poslala za základní čáru.

0:1

Tentokrát to už naše hráčka zvládla. Karolína Muchová bekhend posadil k postranní lajně, na což soupeřka nereagovala.

30-40

Servis – volej se Američance vydařil.

15-40

Hned na úvod dva brejkboly pro Karolínu, ta posadila míček přesně k základní čáře a může jít do trháku.

15-30

Další fiftýn pro naší tenistku, ta hrála trpělivě a počkala si na chybu soupeřky.

15-15

Stejný počin jako před malou chvíli Američanka, předvedla také česká hráčka.

0-15

Úvodní fiftýn dlouhé výměny získává Karolína Muchová, jelikož americká soupeřka trefila jen síť.

0:0

Obě hráčky jsou na dvorci a proběhl i los, po němž si Jennifer Bradyová vybrala servis. Soupeřky se nyní zahřejí a za pár minut začneme.
Duel mezi Tamarou Korpatsch (GER) a Annou Schmiedlovou (SVK) nabral rychlý konec, a tak organizátoři znovu reagují. Začátek našeho střetnutí je tak posunut na 14 hodin 30 minut.
Začátek se nám rapidně posunul, jelikož duel mezi Tamarou Korpatsch (GER) a Annou Schmiedlovou (SVK) dospělo do třetího setu. Po skončení zápasu bude na centrálním kurtu se bude dohrávat utkání v němž Lucie Šafářová s Barborou Štefkovou prohrávají s japonsko-ruskou dvojicí. Aktuálně je start zápasu posunut na 15 hodinu.
Vítám vás u osmifinále turnaje WTA v Praze, kde se proti sobě postaví Jennifer Bradyová a Karolína Muchová. Obě hráčky musely ukázat své umění v prvním kole, kde na obě čekaly tři sety. Bradyová v prvním střetnutí měla proti sobě pátou nasazenou Danielle Rose Collinsovou, s níž vyhrála 2:1 na sety (5:7, 6:3, 6:0). Naopak na Muchovou čekala kvalifikantka, s níž šla rodačka z Olomouce také do tří setů (4:6, 6:1, 6:4). Česká hráčka se pokusí přetlačit v dalším kole, další lépe postavenou soupeřku v žebříčku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.