konec (1:1)

28.04.2019, 13:00 • Andrův stadion, Olomouc • 5. kolo • Daniel Juráš

Tipsport: 1.45 5.0 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji vám za sledování tohoto přenosu, přeji hezký zbytek dne a u některého z dalších onlajnů brzy napočtenou. (14:58:45)
A je tu konec! Po velmi nezáživné druhé půli nakonec přišel velmi překvapivý závěr, protože celou dobu horší Liberec se z jedné z posledních akcí dokázal prosadit a domácího favorita tak poráží 2:1!

90+3

90+3

Olomoučtí se už pouze zoufale snaží o dlouhé nakopávané míče, protože vědí, že času opravdu mnoho není.

90+2

90+2. - 1:2 NEŠICKÝ

90+2

Liberec právě vstřelil branku!

A hosté se přeci jen dočkali! Po poměrně nenápadné akci se k míči dostal ALEŠ NEŠICKÝ a pohotovým zakončením posílá minutu před koncem svůj celek do vedení!

90+1

Hlavní rozhodčí přidá k utkání 3 minuty.

90

Ten ovšem zůstává nevyužití a my s napětím sledujeme, kolik se bude nastavovat.

90

Na Liberec čeká jedna z posledních příležitostí v podobě rohového kopu.

89

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Micovcak, přichází Yu Kang.

87

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Kamas.

88

Hostující stoper dobře odhadl situaci, vyjel až na půlku a pokusil se vytvořit zajímavou příležitost pro spoluhráče, přihrávka se mu ale nepovedla.

87

U míče se ovšem poslední momenty drží spíše domácí, kteří sice nemají vetší tlak, soupeře ale eliminují.

86

Liberec posílá do závěrečných minut další čerstvé síly, se kterými se ještě pokusí o vstřelení branky.