Play-off NHL

San Jose Sharks – Colorado Avalanche

5:2

konec (1:1, 3:1, 1:0) Stav série: 1:0

27.04.2019, 04:10 • SAP Center, San Jose • Semifinále Z. konference • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.17 3.88 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezkou sobotu a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (06:43:48)

Střely na branku: 27 – 28
Je dobojováno. První duel v semifinále Západní konference nakonec ovládli domácí Žraloci, kteří po výhře 5:2 vedou v sérii 1:0. Ovšem vítězství se jim nerodilo vůbec lehce. Dvakrát prohrávali, dvakrát ale srovnali a nakonec třemi brankami do konce zápasu pečetili svou výhru. Sledovali jsme velmi pohledný hokej z obou stran, který se divákům musel líbit. V dalším domácím duelu se budou Žraloci snažit získat druhý sériový bod, hosté naopak prahnou po srovnání stavu série. Máme se opět na co těšit.

59:49

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 2 min., sekání).

59:31

59:31 Timo MEIER - 5:2

59:31

San Jose právě vstřelilo branku!
Je hotovo. Burns dostal kotouč na svoji hůl a posunul ho na TIMA MEIERA, který poté ze středního pásma poslal kotouč do zcela prázdné hostující branky – 5:2. Asistence: Brent Burns.

59:11

Domácí dostali puk do středního pásma, z dálky však prázdnou branku minuli. Hosté tak získávají puk a znovu rychle míří před domácí klec.

59:00

A stále jsou hráči Colorada v šesti hráčích, vhazuje se po levé ruce Martina Jonese.

59:00

Přesně minutu před koncem třetí třetiny si oddechový čas bere hostující lavička.

58:29

Hosté byli chvíli znovu s Grubaurem v brance, nyní už ale zase hrají powerplay a natlačili se před Jonesovu branku. Domácí zatím nepouštějí Avalanche na kontaktní branku.

58:08

Zakázané uvolnění San Jose přestěhovalo hru před branku domácích. Vhazovalo se po pravé ruce Jonese. Hned na to pak Sharks dostali puk do střední třetiny.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:54

Hosté hrají bez brankáře a zkouší to se šesti bruslaři v poli.

56:55

Domácí na druhé straně mohli znovu ohrozit Grubauera, ale ten se u levé tyče stihl přesunout a prostor u ní si pohlídal.

5:2

Branky a nahrávky: 15. Nyquist (Burns, Couture), 31. J. Thornton (Sörensen), 37. Labanc (Burns), 39. Burns (Sörensen, J. Thornton), 60. Meier (Burns) – 3. G. Bourque (Makar, Jost), 24. C. Wilson (Rantanen, MacKinnon)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns (A), Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Braun, J. Ryan – Nyquist, Couture (A), Meier – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – Radil, Hertl, E. Kane – M. Karlsson, Goodrow, Gambrell.

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – E. Johnson (A), Girard, Zadorov, Barrie, Makar, Cole – Kerfoot, MacKinnon (A), Landeskog (C) – C. Wilson, Söderberg, Rantanen – Nieto, Compher, Calvert – G. Bourque, Jost, Brassard.

Rozhodčí: Kozari, Sutherland – Knorr, Racicot

Diváci: 17 562

02:10 COL 0:1 G. Bourque (Makar, Jost)
03:00 COL 2 HL příliš mnoho hráčů
14:44 SJS 1:1 Nyquist (Burns, Couture)
22:46 SJS 2 Gambrell, podrážení
23:56 COL 1:2 C. Wilson (Rantanen, MacKinnon)