Celostátní liga staršího dorostu

1.FC Slovácko – FC Viktoria Plzeň

3:2

konec (2:1)

27.04.2019, 14:15 • Fotbalový areál Širůch, Uherské Hradiště • 23. kolo • Info o důležitých událostech (Adam Dořák)

Druhý poločas byl vyrovnaný, Plzeň se pokoušela o vyrovnání. Místy se jim dařilo dostávat soupeře pod tlak. Nakonec přišla penalta pro domácí, kteří se nakonec uklidnili. Hosté už jen v závěru korigovali pokutovým kopem. (16:12:11)

90+5

90+4

Plzeň právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je KAREL ŽILÁK.

90+3

Žlutou kartu dostává Netolička (1.FC Slovácko).
Dnešní utkání sleduje 49 diváků.

90

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Ruda, přichází Lehký.

85

Žlutou kartu dostává Hajnoš (1.FC Slovácko).

85

Slovácko právě vstřelilo branku!
Autorem branky z pokutového kopu je MICHAL KOHÚT.

84

Žlutou kartu dostává Riedl (FC Viktoria Plzeň).

82

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Křižák, přichází Kratochvíla.

80

Žlutou kartu dostává Gabriel (FC Viktoria Plzeň).

75

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pecháček, přichází Koželuh.

73

Žlutou kartu dostává Baran (1.FC Slovácko).

65

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vecheta, přichází Švrček.

57

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Abdul, přichází Velecký.

56

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kuhajda, přichází Václavík.

46

Slovácko bylo v prvním poločase aktivnější, více útočilo. V posledních deesti minutách Plzeň vyrovnala hru a byla nebezpečná před domácí brankou.