Generali play off Tipsport extraligy

HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

4:1

konec (0:1, 2:0, 2:0) Stav série: 2:1

22.04.2019, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • Finále • Daniel Ježek

Tipsport: 2.25 4.2 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. Na shledanou! (19:34:38)
Finále pokračuje již zítra, kdy se ve WERK ARENĚ odehraje duel číslo čtyři. Úvodní vhazování je naplánováno na sedmnáct hodin.
Nejlepší hráči zápasu

Petr Vrána – Martin Ševc.
Třetí finále je u konce, Oceláři Třinec vítězí 4:1 a získávají druhý bod. Zatím nejjednoznačnější výsledek se urodil ve druhé a třetí třetině, kdy Oceláři čtyřmi brankami otočili skóre zápasu na svou stranu.

59:39

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Ethan Werek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Taylor Doherty – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jaroslav Vlach – 2 min., hrubost).

59:39

Taylor Doherty ve středním pásmu po odpískání sekal Marcinka a Husáka, což se nelíbí Ethanu Werekovi. Kanadského útočníka domácích k pěstnímu souboji vyzval Jaroslav Vlach.

59:15

Liberec kontroluje kotouč, ale ve vlastním pásmu. Domácí nepřipouštějí žádnou dramatizaci.

58:36

V akci opět Ondřej Kovařčík, ani tentokráte se třinecký útočník neprosadil.

58:01

Dvě minuty do konce třetího finálového utkání, Oceláři si jdou za druhým bodem. Michal Kovařčík v útočném pásmu vyzval k zakončení svého bratra Ondřeje, ten ale napálil jen Willovu vyrážečku.

57:43

Zakázané uvolnění Liberce.

57:31

57:31 Jiří POLANSKÝ - 4:1

57:31

Třinec právě vstřelil branku!
Hosté zkusili hru bez brankáře, ta ale trvala jen pár vteřin, než JIŘÍ POLANSKÝ ze středního pásma napálil kotouč do prázdné branky Liberce! Asistence: Vladimír Svačina.

57:14

Chmielewski nejprve v rohu kluziště k ledu poslal Ševce, polský útočník se následně natlačil před Willa, toho ale nepřekonal.

57:05

Werek se prezentoval dalším výpadem, tentokráte z rohu kluziště. Kanadský útočník zkusil procedit puk mezi Willovou rukou a tělem, liberecký brankář dokázal zasáhnout.

56:44

Polanský nahodil kotouč do útočné třetiny pro Erika Hrňu, ten se pak s Ethanem Werekem natlačil do předbrankového prostoru a pořádně zatopil pod kotlem. Will udržel puk před brankovou čárou!

56:02

Gernát se na vlastní modré předvedl ukázkovým bodychekem, když k ledu poslal Dernera. Hosté následně poslali puk na icing.

55:08

Na jedné straně se individuálně neprosadil Kvapil, na druhé pak Will měl plné ruce práce se střelou Galvinše a dorážením Michala Kovařčíka.

4:1

Branky a nahrávky: 36. Cienciala (Galvinš, Hrubec), 39. Martin Růžička (P. Vrána, Marcinko), 42. Adamský (Svačina), 58. Polanský (Svačina) – 10. M. Kvapil

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kantor) – Gernát, Roth, Galvinš, D. Musil, Husák, M. Doudera – Chmielewski, P. Vrána (A), Martin Růžička – Werek (A), Marcinko, Hrňa (C) – Adamský, Polanský, Dravecký – Svačina, O. Kovařčík, M. Kovařčík – Cienciala.

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Derner, Kolmann, Šmíd (A), T. Hanousek, Ševc, Stříteský, Doherty – Birner, L. Hudáček, Lenc – M. Kvapil, Filippi, Valský – L. Krenželok, P. Jelínek (C), M. Zachar – J. Vlach, Redenbach, Ordoš.

27:27 TRI 2 Werek, hákování
35:32 TRI 1:1 Cienciala (Galvinš, Hrubec)
38:07 LIB 2 Ševc, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká M. Zachar
38:25 TRI 2:1 Martin Růžička (P. Vrána, Marcinko)
41:27 TRI 3:1 Adamský (Svačina)
43:20 LIB 2 L. Krenželok, hrubost
49:29 LIB 2 Filippi, podrážení
57:31 TRI 4:1 Polanský (Svačina)
59:39 TRI 2 Werek, hrubost