1:3

konec (0:1)

21.04.2019, 13:30 • Schüco Arena, Bielefeld • 30. kolo • Karel Jedlička

Držení míče: 72 % : 28 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 4:1. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:17. (15:28:59)
Fotbalisté Ingolstadtu ještě udrželi naděje na záchranu druhé bundesligy nečekaným vítězstvím na hřišti Arminie Bielefeld. Domácí vstoupili do zápasu lépe, v prvním poločase měli obrovskou převahu, ale pak inkasovali z ojedinělého brejku a když hosté hned po přestávce zvýšili na rozdíl dvou branek, sesypala se Arminii její koncepce a inkasovala ještě třetí úder. V předposlední minutě už domácí jen zkorigovali na konečných 1:3.

90+3

90+2

Na trávníku leží Paulo Otávio a natahuje čas. Rozhodčí ho gestem vybízí, aby vstal.

90+1

Nastavují se tři minuty. Pokusí se ještě fotbalisté z Bielefeldu o zázrak?

90

Nakopávaný míč odvracejí hosté z vápna a vyrážejí do brejku dva na dva. Ten však končí jen autovým vhazováním.

89

89. Andreas VOGLSAMMER - 1:3

89

Bielefeld právě vstřelil branku!
Tak přece jen přichází čestný úspěch Arminie. ANDREAS VOGLSAMMER zakroutil trestný kop z dobrých 27 metrů nádherně přes zeď do růžku.

89

Ještě jedna standardka z dálky pro Arminii.

87

Bavorský klub dohrává zápas s přehledem a v euforii, za tříbrankového vedení nepouští domácí vůbec k ničemu.

86

Poslední změnu dnes provedl trenér Ingolstadtu. Místo Lezcana míří na hřiště Fatih Kaya.

83

Roh Ingolstadtu vyzněl do ztracena.

82

A Börner odchází hned po své nevyužité příležitosti střídat, v dresu Arminie Bielefeld jej nahrazuje Salger.

81

Na centr z přímého kopu od postranní čáry naskočil nejvýše domácí kapitán Börner, stačil jej však jen prodloužit hlavou vedle tyče.

80

Hra na brejky Ingolstadtu vyloženě vyhovuje, hned po odkopu od brány a Kittelově prodloužení si nabíhal do šance znovu Pledl, ale domácí jej stačili zdvojit a připravit o míč.

77

Vůbec první dnešní žlutou kartu dostává Patrick Weihrauch (DSC Arminia Bielefeld).

75

Kittel napálil v šestnáctce ruku kapitána Arminie Börnera, ale penalty se hosté domáhali marně. Odražený míč zachytil Cohen a jeho rána bez přípravy se stočila výrazně mimo.

74

Zaplněný kotel v modročerných barvách i za stavu 0:3 s předposledním mužstvem soutěže neúnavně fandí a žene domácí do útoku. Ti jsou však v křeči a nemohou se ani dostat na dostřel ingolstadtské svatyně.