Play-off NHL

Toronto Maple Leafs – Boston Bruins

2:4

konec (1:2, 0:1, 1:1) Stav série: 3:3

21.04.2019, 21:20 • Scotiabank Arena, Toronto • Čtvrtfinále V. konference • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.2 3.87 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:06

58:06 Brad MARCHAND - 2:4

58:06

Bruins právě vstřelili branku!
BRAD MARCHAND si dokázal prohodit puk mezi bruslemi jednoho z protihráčů a od středového čáry zamířil do prázdné brány! Je rozhodnuto – 4:2! Asistence: Zdeno Chára a Charlie McAvoy.

57:04

Sean Kuraly na levém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho, které se rozhodl vyřešit sám střelou pod horní tyč, Frederik Andersen ale puk vyrazil lapačkou! Další parádní zákrok brankáře.

55:49

David Pastrňák se mohl stát hrdinou, když se před bránou ocitl úplně sám, jenže z mezikruží a blízkosti ležícího brankáře Leafs nepřekonal!

50:28

Jake DeBrusk se řítil z pravé strany sám na bránu a mohl pojistit vedení Bruins, jenže nedokázal kotouč dostatečně zvednout a Frederik Andersen ho lapil do lapačky! Brejk.

44:15

44:15 Auston MATTHEWS - 2:3

44:15

Toronto právě vstřelilo branku!
AUSTON MATTHEWS krásně vystřelil na pravém křídle a překonal Tuukku Raska v bráně Bruins! Toronto snížilo na rozdíl jedné branky – 2:3. Asistence: Jake Gardiner a Travis Dermott.

28:47

Charlie Coyle byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Maple Leafs mohou snížit během přesilové hry.

27:57

27:57 Jake DEBRUSK - 1:3

27:57

JAKE DEBRUSK si krásně vyměnil puk s Davidem Krejčím a po jeho přihrávce z pravého kruhu usměrnil puk z blízkosti do levého horního rohu brány! Asistence: David Krejčí a David Pastrňák.

27:06

Jake Muzzin vystřelil z levého kruhu pro vhazování a puk podél brankové čáry zamířil vedle vzdálenější pravé tyče, kde se domácí nedostali k dorážce! Málem bylo vyrovnáno.

19:38

Matt Grzelcyk na levém křídle vypálil ostře od modré čáry a puk po jeho ráně s příklepem mířil ke vzdálenější pravé tyči, Frederik Andersen ale vytáhl další parádní semafor! Skóre zůstává 1:2.

18:28

18:28 Úžasný semafor v podání gólmana Frederika Andersena!

18:28

Patrice Bergeron se po přihrávce zpoza brány ocitl v obrovské šanci, když z blízkosti mířil pod horní tyč, jenže Frederik Andersen vytáhl na brankové čáře spektakulární semafor! Paráda!

17:02

17:02 Torey KRUG - 1:2

17:02

David Pastrňák vystřelil na bodu levého kruhu a brankář Frederik Andersen dobře zakročil levým betonem, jenže na bodu opačného pravého kruhu se dostal k dorážce TOREY KRUG a vymetl bližší horní roh brány! Bruins otočili skóre – 2:1! Asistence: David Pastrňák a Brad Marchand.

15:36

Travis Dermott vyfasoval dvě minuty za podražení a Bruins si také zahrají druhou přesilovou hru, ovšem až po krátké komerční přestávce. Stav je vyrovnaný 1:1.

12:37

Joakim Nordström byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Maple Leafs si zahrají další přesilovou hru.

11:23

11:23 Brad MARCHAND - 1:1

11:23

BRAD MARCHAND vystřelil v levém kruhu ihned po buly a puk pod levým betonem Frederika Andersena proklouzl do sítě! Bruins využili přesilovou hru. Asistence: Patrice Bergeron.

10:25

Tyler Ennis dostal dvě minuty za držení a Boston si po komerční přestávce zahraje první přesilovou hru.

09:42

09:42 Morgan RIELLY - 1:0

09:42

MORGAN RIELLY na levém křídle vypálil bez přípravy od modré čáry a jeho rána s příklepem zaplula vedle pravého betonu Tuukky Raska k přední tyči! Maple Leafs udeřili jako první – 1:0! Asistence: William Nylander a Patrick Marleau.

05:56

John Tavares vypálil bez přípravy od modré čáry a celá hala v Torontu už se radovala z gólu, jenže Tuukku Raska zachránila tyč! Pravá tyč!

05:21

Zdeno Chára vyhodil puk zpoza vlastní brány přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry, přestože čároví rozhodčí signalizoval teč a poté i hlavní trenér Bruins. Slovenský kapitán ale zůstává ve vězení.

2:4

Branky a nahrávky: 10. Rielly (W. Nylander, Marleau), 45. Matthews (Gardiner, Dermott) – 12. Marchand (Bergeron), 18. Krug (Pastrňák, Marchand), 28. DeBrusk (Krejčí, Pastrňák), 59. Marchand (Chára, McAvoy)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly (A), Hainsey, Muzzin, N. Zajcev, Gardiner, Dermott – Hyman, Tavares (A), Marner – A. Johnsson, Matthews, Kapanen – Marleau (A), W. Nylander, Co. Brown – Ennis, F. Gauthier, Moore. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, J. Moore, Grzelcyk – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí (A), Ma. Johansson – Heinen, Coyle, Kuhlman – Nordström, Kuraly, Acciari. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

Rozhodčí: Francis Charron, Gord Dwyer. Čároví: Devin Berg, Scott Cherrey

Diváci: 19684

05:21 BOS 2 Chára, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
09:42 TOR 1:0 Rielly (W. Nylander, Marleau)
10:25 TOR 2 Ennis, držení
11:23 BOS 1:1 Marchand (Bergeron)