14.04.2019, 14:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • 32. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.65 4.01 5.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

85

85. Raúl De Tomás - 3:2

85

Vallecano právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají na kontaktní branku. RAÚL DE TOMÁS si naběhl před prázdnou branku soupeře a poté v pohodě uklidil míč za Herrerínova záda – 3:2. Naděje Vallecana tak ještě žije. Asistence: Adrián Embarba.

72

72. Raúl GARCÍA - 3:1

72

Bilbao právě vstřelilo branku!
Nyní se to už přeci jen povedlo a domácí jdou do dvoubrankového náskoku. RAÚL GARCÍA z pravé strany velkého vápna zakončoval přízemní střelou a míč pak pod padajícím gólmanem hostů propadl za jeho záda – 3:1. Asistence: Iker Muniain.

50

50. Iñaki WILLIAMS - 2:1

50

Domácí si vrací zpět své vedení, o které přišli v závěru prvního poločasu. IÑAKI WILLIAMS přidává svůj druhý gól v utkání, když se prosadil skrze hráče hostů a míč umístil k pravé tyči z pohledu hostujícího brankáře. Ten se po balonu marně natahoval – 2:1. Asistence: Iñigo Córdoba.

45

45. Álex MORENO - 1:1

45

V závěru prvního poločasu hosté srovnávají stav utkání. Po odrazu od hráčů v pokutovém území se míč dostal k ÁLEXI MORENOVI, jenž ho z voleje napálil k protější tyči – 1:1. Začíná se znovu od začátku.

2

2. Iñaki WILLIAMS - 1:0

2

A hned je z toho úvodní branka zápasu. IÑAKI WILLIAMS si naběhl na pravé straně na centrovaný míč, napálil pravačkou a ten se odrazil od jednoho z hostujících hráčů, změnil směr a nakonec nepomohl ani brankář Vallecana, který si na balon sice sáhl, ale nezabránil inkasovanému gólu – 1:0. Asistence: Beñat.

3:2

konec (1:1)

Branky: 2. I. Williams (Beñat), 50. I. Williams (I. Córdoba), 72. Raúl García (Muniain) – 45. Á. Moreno, 85. De Tomás (Embarba)

Karty:   90+5. I. Williams (ATB) – 49. Advíncula (VLL), 70. A. Ba (VLL)   52. Advíncula (VLL)

Neproměněná penalta: 18. Raúl García (ATB), brankář Alberto García zneškodnil

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:16.

Athletic Bilbao: Herrerín – de Marcos, Yeray, I. Martínez, Berchiche (61. Lekue) – Dani García (58. Unai López), Beñat – Muniain (C) (89. Kodro), Raúl García, I. Córdoba – I. Williams.
Náhradníci: Simón – Lekue, Núñez, Unai López, Susaeta, Aduriz, Kodro.

Rayo Vallecano: Alberto García (C) – Advíncula, A. Ba, Amat, Tito – Mario Suárez – Bébé, Pozo (79. Di Santo), Medrán (69. Embarba), Á. Moreno (74. Á. García) – De Tomás.
Náhradníci: Dimitrievski – Velázquez, Á. García, Agbo, Comesaña, Embarba, Di Santo.