Německá Bundesliga

TSG 1899 Hoffenheim – Hertha BSC

2:0

konec (1:0)

14.04.2019, 13:30 • PreZero Arena (Sinsheim) • 29. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.29 6.65 9.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

80

80. Reiss NELSON - 2:0

80

80

Hoffenheim právě vstřelil branku!
Hlavní rozhodčí si ještě nechal celou situaci překontrolovat na videu a kolegové u monitorů gól uznali. Hoffenheim se tak deset minut před koncem druhého poločasu dostává již do dvoubrankového vedení. REISS NELSON se tak prosazuje po deseti minutách na trávníku.

32

32. Nadiem AMIRI - 1:0

32

Hoffenheim proměňuje svůj tlak ve vedoucí branku! Domácí se od úvodu tlačili do zakončení a nyní jsou odměněni. Po Demirbayova přihrávce už nechtěl dále obehrávat hostující vápno NADIEM AMIRI, zkusil vypálit a balon prošel přesně ke vzdálenější tyči.