Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Girondins Bordeaux

3:0

konec (0:0)

14.04.2019, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 32. kolo • David Panuška

Tipsport: 1.59 4.17 6.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

90. Mathieu DEBUCHY - 3:0

90

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Tak ještě jedna branka a podruhé v utkání se prosazuje obránce MATHIEU DEBUCHY! Pierre-Yves Polomat centroval na levé straně na první tyčku, kde se nacházel Debuchy. Ten v souboji přetlačil obránce a zakončením na první tyčku navyšuje vedení svého celku. Asistence: Pierre-Yves Polomat.

84

84. Rémy Cabella (SET)

84

To byla chyba v obraně a málem to bylo 3:0! Jules Koundé velice špatně přihrával do obrany a domácí zachytili míč. Rémy Cabella pak dostal přihrávku před branku, ale jeho zakončení skončilo jen těsně vedle!

82

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Loïs Diony.

79

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Till Cissokho, přichází Josh Maja.

76

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Pierre-Yves Polomat.

75

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Júsuf Aït Bennasser.
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Toma Bašić, přichází Jaroslav Plašil.

74

74. Mathieu DEBUCHY - 2:0

74

Po rohovém kopu se prosazuje elitní obránce MATHIEU DEBUCHY, který posílá svůj celek do důležitého dvoubrankového vedení! Francouzský zkušený hráč se ve vzduchu dostal nejvýše a k pravé tyčce skóruje. Asistence: Vahbí Chazrí.

66

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Zaydou Youssouf, přichází Jimmy Briand.

56

56. Vahbí CHAZRÍ - 1:0

56

Autorem branky z pokutového kopu je VAHBÍ CHAZRÍ! Penalty se nakonec ujal tuniský fotbalista, kteří dříve hrával za Bordeaux. Z penaltového puntíku zakončil po zemi do středu branky, Costil skákal na pravou stranu a ASSE vede.

55

Penalta pro Saint-Étienne!

53

Mathieu Debuchy je v posledních minutách pořádně aktivní. Nyní šel po pravé straně, ale jeho centr byl zablokován. Sudí nyní řeší situaci před malou chvilkou, kdy hosté dost možná zahráli ve vápně rukou. Nastupuje VAR!

46

Hned na startu druhého poločasu se píská faul a žlutou kartu dostává Rémy Cabella. Francouzský záložník se sice dosti zlobí, ale jeho šlapák byl naprosto evidentní a jasný.

45+1

45+1. Chazrí se v poslední minutě prvního poločasu dostal do zajímavé šance, Costil byl ovšem pozorný

45+1

Tak to byla parádní šance Chazrího! Ten si od levé lajny naběhl až do vápna a tvrdě zakončoval na první tyčku. Benoît Costil ale nohou skvěle vykopl na další rohový kop.

23

Další nebezpečná akce domácího celku! Aktivní a ve středu hřiště skvělý Romain Hamouma vybojoval míč a poslal jej na pravé křídlo, kde byl Vahbí Chazrí. Tuniský fotbalista následně zakončoval jen do rukavic vyběhnutého Costila!

3

Po výkopu byl ve vzduchu moc agresivní Timothée Kolodziejczak. Francouzský bek je napomínán hned žlutou kartou a ve zbytku utkání si bude muset dávat sakra pozor.