3:2

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 2:2

08.04.2019, 19:00 • DRFG arena • Semifinále • Matěj Laža

Tipsport: 2.08 4.15 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Tato série bude mít minimálně šest utkání a myslím, že každý nezaujatý divák musí být velice rád. I dnes byl k vidění atraktivní hokej z obou stran, který nakonec skončil lépe pro domácí, když v prodloužení rozhodl Karel Plášek. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek večera a u dalšího brněnského onlajnu na počtenou! (22:03:16)
Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Karel Plášek a Petr Jelínek.

61:22

61:22 Karel Plášek ml. - 3:2

61:22

Kometa právě vstřelila branku!
KAREL PLÁŠEK po pěkném lobu Jakuba Orsavy unikl hostujícím obráncům a svůj nájezd chladnokrevně zakončil střelou do šibenice! Asistence: Jakub Orsava.

60:57

Čiliak nyní před dotírajícím Ordošem raději přikryl puk. Buly po jeho levé ruce.

60:11

Jelínkova střela z otočky minula brněnskou bránu.

60:05

Kometa úspěšnější na vhazování.

60:01

Holík s Jelínkem už se chystají na buly.
Ve třetí třetině se domácím podařilo vyrovnat, konkrétně Tomáši Bartejsovi a čtvrté semifinále tak půjde do prodloužení. Znamená to tedy, že už třetí ze čtyř semifinálových utkání bude rozhodnuto až v nastaveném čase. Prodloužení začne zhruba v 21:55.

Střely na branku

Kometa: 30
Liberec: 26

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Němec před Vlachem drží puk v rohu kluziště.

59:30

Krenželok si chtěl hodit puk do útočného pásma, ten ale skončil pouze na střídačce, kde jej lapil Vejmelka. Jméno druhého domácího gólmana nyní mocně skanduje brněnský kotel fanoušků.

58:51

Filippi nabízel puk na teč před Čiliaka, tam ale, naštěstí pro domácí, nebyla žádná hostující hokejka, která by posunula puk do branky.

58:25

Liberec pouze posouvá puk do středního pásma.

57:55

Domácí bojují o kotouč v rohu útočného pásma.

3:2

Branky a nahrávky: 25. Zaťovič (Orsava, P. Holík), 49. Bartejs (P. Holík, Štencel), 62. Plášek ml. (Orsava) – 7. Birner (L. Hudáček, Havlín), 30. Filippi (M. Kvapil, Birner)

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Barinka, O. Němec (A), Gulaši, Z. Michálek, Malec, Bartejs, Štencel – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – Plášek ml., M. Erat, Orsava – Mallet, Kusko, P. Kratochvíl – Dočekal, L. Čermák (C), Vondráček.

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Derner, Kolmann, Šmíd (A), T. Hanousek, Ševc, Havlín, Doherty – Birner, L. Hudáček, Ordoš – M. Kvapil, Filippi, Lenc – L. Krenželok, P. Jelínek (C), M. Zachar – J. Vlach, Redenbach, Lakatoš.

Rozhodčí: Mrkva, Pražák – Ondráček, Špůr

Diváci: 7700 (vyprodáno)

03:24 KOM 2 Malec, podrážení
06:51 LIB 0:1 Birner (L. Hudáček, Havlín)
17:25 LIB 2 Birner, podrážení
23:18 LIB 2 Redenbach, podrážení
24:21 LIB 2 Ševc, hákování
24:36 KOM 1:1 Zaťovič (Orsava, P. Holík)
24:57 KOM 2 Zaťovič, nedovolené bránění
27:54 KOM 2 Bartejs, hrubost
LIB 2 Lakatoš, hrubost
29:21 KOM 2 Vondráček, podrážení
29:40 LIB 1:2 Filippi (M. Kvapil, Birner)
31:02 LIB 2 T. Hanousek, nedovolené bránění
38:26 LIB 2 Will, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká L. Krenželok
39:51 KOM 2 Orsava, sekání
44:48 LIB 2 Birner, hákování
48:56 KOM 2:2 Bartejs (P. Holík, Štencel)
55:15 KOM 2 Zaťovič, hrubost