Juniorská liga – O umístění

FK Jablonec – FK Teplice

2:4

konec (2:3)

08.04.2019, 11:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • 2. kolo • Petr Janoš (@koksajanos)

Tipsport: 1.25 4.75 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám, že jste sledovali utkání Juniorské ligy u nás na onlajnech a u dalšího sportovního přenosu na viděnou! (12:56:24)
Favorizovaný Jablonec nakonec podlehl Teplicím 2:4 a nebere ani bod, nicméně je důležité podotknout, že domácí nepředvedli vůbec špatný výkon, a troufám si říct, že v průběhu zápasu byli i lepším celkem. Teplice se však dobře bránily a dokázaly využít brejky ve svůj prospěch, a tak berou všechny 3 body.

90+2

90+2

Volný kop vybojovaly před velkým vápnem domácích Teplice.

90+1

Po odkopu míče do zámezí na půli budou vhazovat míč zpět do hry domácí.

90

Jeden z posledních útoků zakládají domácí. Uvidíme, zda se jim podaří něco s výsledkem ještě udělat.

89

Domácí se chystají k dalšímu rohovému kopu.

88

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Ondrášek, přichází Novák.

87

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Breda, přichází Landfeld.

87

Jablonec se chystá na rohový kop.

86

Volný kop získávají po faulu na půlce hřiště Teplice.

85

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Liška, přichází Džuban.

83

Daleko od bráný končí pokus domácího hráče. Odkopávat od brány bude Plachý.

82

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Fábry, přichází Horáček.

79

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Pleštil, přichází Šohaj.

79

Jablonec zakládá útočnou akci na své polovině.

75

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Bělina, přichází Hajdo.

75

Teplice právě vstřelily branku!
V 75. minutě zvyšují Teplice svůj náskok na 2:4. Střelu z pravé části hřiště poslal David BEZDIČKA a strefil se náramně!

74

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Moncevičs, přichází Náhlovský.

72

Žlutou kartu vidí hráč Teplic, konkrétně to byl Patrik ONDRÁŠEK po faulu na půli hřiště.

71

Teplice ohrozily bránu domácích po skvělém brejku, když dokázaly nebezpečně vystřelit. Domácí Jablonec podržel parádním zákrokem Hanuš.

68

Jablonec měl další dvě příležitosti ke skórování. Obě střely nebyly moc přesné a skončili mimo bránu.

66

Posledních 5 minut zápasu ovládají hru plně domácí. Rychle kombinují před bránou soupeře a čekají na chybu soupeře.

61

K zakončení se dostal jeden z domácích hráčů a jeho pokus vyrazil brankář Plachý. K odraženému míči se dostal ještě jeden z jabloneckých hráčů, jeho pokus však končí mimo tyče.

59

Teplice získaly míč a hrnou s k soupeřově bráně.

54

Je pískán faul! A tento zákrok už nenechá rozhodčí bez následků, vytahuje žlutou kartu. Ugeis MONCEVIČS tak získává první kartu v zápase.

52

Hosté se v druhém poločase k míči téměř nedostali a jsou zavření na své polonvině. Další střela z kopačky jabloneckého hráče končí za bránou.

51

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Kafka, přichází Kormunda.

49

Domácí se dostali nyní ještě k jedné střele, ta bohužel pro ně nebyla už tak přesná jako střela předešlá a končí mimo bránu.

48

Jablonec se do druhého poločasu pustil zhurta a střílí na bránu z poměrně dobré vzdálenosti. Střelu ale chytá výtečný Plachý.

46

45

44

Ke konci prvního poločasu zahrává další roh Jablonec.

43

Třetí rohový kop v dnešním zápase zahrály Teplice na krátko.

39

Počet rohových kopů v dnešním zápase činí 4:2 pro domací celek.

37

Na rohový kop se připravují domácí.

36

Z pravého křidla to zkusil jablonecký útočník, jeho pokus si brankář Plachý pohlídá.

32

A je to další, tentokrát již třetí gól Teplic! Na centr z volného kopu si perfektně naběhl Ugeis MONCEVIČS z hostujícího celku a hlavičkou z úrovně velkého vápna zvyšuje na 2:3!

31

Teplice získávají výhodu volného kopu po faulu u půlící čáry.

27

Jablonec právě vstřelil branku!
A je to gól! Míč se nakonec přece jen dostal k osamocenému Tomáši PILÍKOVI a ten z úrovně malého vápna dává gól a opět vyrovnává dnešní zápas. Stav 2:2.

25

Pokus domácích končí mimo tyče. Odkopávat od brány se chystá Plachý.

19

Tento zápas musí fanoušky bavit. V 19. minutě tu máme už třetí gól zápasu, který vstřel Patrik ONDRÁŠEK! Teplice se opět po dalekonosné střele dostávají do vedení 1:2!

16

A je srovnáno! Jan CHRAMOSTA po pár minutách hry odpovídá na gól Teplic a srovnává na 1:1!

15

Jablonec se snažil parádní střelou srovnat skóre zápasu, střelu chytá perfektní Plachý.

12

Tentokrát se ofsajd nepíská a Teplice dávají gól z brejku! Konkrétně se prostadil David BEZDIČKA! Stav utkání 0:1!

12

Faul! Po nedovoleném zákroku mají domácí výhodu volného přímého kopu z poměrně dobré vzdálenosti ke skórování.

11

U půlící čáry se po nepřesné přihrávce hostů ujímá vhazování Jablonec.

8

Do protiútoku se řítil hráč Teplic, nicméně praporek pomezního je ve vzduchu a je pískán ofsajd!

7

Rohový kop budou zahrávat domácí.

7

Útok Teplic po pravé straně hřiště byl zastaven a domácí tým kontroluje hru na své polovině.

3

Rohový kop si nyní vybojovali i hosté.

2

Po rohovém kopu se ke střele dostal jeden z domácích hráčů, bránu k jeho smůle nestrefil.

1

Jablonec ihned po rozehrávce posílá míč podél postranní čáry a zakládá nebezpečný útok.

1

Utkání za malý okamžik začne.

FK Jablonec: Hanuš – Petržilka, Chramosta, Bělina, M. Kratochvíl, Dominik Breda, Haitl, Urbánek, Pilík, Pleštil, Fábry.
Náhradníci: Vajner; Štěpánek, Landfeld, Šohaj, Horáček, Hajdo.

FK Teplice: Plachý – Válek, Moncevičs, Vobecký, Kafka, Radosta, Vepřovský, Kuchař, Bezdička, Liška, Vondrášek.
Náhradníci: Košťál; Kormunda, Džuban, Jelínek, Náhlovský, Novák.

Rozhodčí: Nenadál – Melichar, Myška.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

2:4

konec (2:3)

Branky: 16. Chramosta, 27. Pilík – 12. Bezdička, 19. Ondrášek, 32. Moncevičs, 75. Bezdička

Karty:   54. Moncevičs (TEP), 72. Ondrášek (TEP)

Rozhodčí: Nenadál – Melichar, Myška