07.04.2019, 12:00 • Čtvrtfinále • Milan Stehura (@MilanStehura)

Letohrad poráží Pardubice 2:0 a vyrovnává tak sérii na 1:1! (13:46:14)

Šimara pohotovým zákrokem odmítá jakékoliv zdramatizování utkání.

Letohrad je pod velkým tlakem, zatím domácí obrana odolává.

44:00

Poslední minuta utkání.

42:36

Pardubice mají poslední šanci něco udělat s vývojem utkání, zatím se jim to příliš nedaří, obě dvě střely Moravec skončily vedle domácí brány.

41:58

Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Jan Lux – 2 min., hrubost).

41:25

Dvě tvrdé střely vyráží Stárek mimo svojí branku!

40:36

Jeleni doslova zamkli Pardubice v jejich pásmu.

40:02

Před Letohradem se naskýtá obrovská šance rozhodnout zápas! Domácí budou hrát dvě minuty přesilovou hru pět na tři.

39:39

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (David Bílý – 2 min., napadení).
Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Ondřej Březina – 2 min., vysoká hůl).

39:29

Anýž se objevil ve velké šanci, kdy dorážel před hostujícím Stárkou. Jeho střela těsně minula pravou tyč.

38:50

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Luboš Moravec – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (David Hejtmánek – 2 min., krosček).

38:34

Na hřišti se nám opět přiostřuje, někdo z hostujících hráčů atakoval domácího brankáře a to si nenechal domácí Král líbit.

38:24

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Ondřej Novotný – 2 min., držení protihráče).

36:34

Březina se snažil dorážet před Šimarou, pardubického útočníka blokuje domácí obrana.

36:10

Skvělý Šimara! Dnes je to jednoznačně hráč utkání. Z bezprostřední blízkosti výborně chytil dorážku Moravce švihem do své lapačky.

34:04

Pardubice se sice snaží cokoliv vymyslet v útočné fázi, Letohradu však v dnešním utkání funguje skvěle obrana.

33:08

Pardubice vyhazují přes všechny čáry.

31:33

Stanislav Teplý napřáhl od modré čáry, míček sevřel mezi betony pozorný Stárek.

30:28

Třetí třetina nám začala roztržkou mezi domácím Anýžem a hostujícím Březinou.

30:01

Závěrečné dějství je před námi! Třetí třetina začne za pouhou minutu. Dočkáme se vyrovnání? A nebo Letohrad odskočí na větší brankový rozdíl?
Skončila nám druhá třetina krajského play-off derby. Ve druhém dějství jsme branku neviděli a tak hráči odcházejí do kabin za stavu 2:0 pro domácí SK Hokejbal Letohrad.

30:00

29:49

Síly na hrací ploše se nám deset vteřin před koncem druhé třetiny vyrovnají.

29:21

A opět skvěle funguje domácí obrana, která nedává šanci nijak založit útočnou kombinaci hostů.

29:01

Začala poslední minuta druhé třetiny.

28:49

Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Lukáš Lajčiak – 2 min., zdržování hry).

28:29

Závar před domácí bránou likviduje skvělý Šimara, který drží domácí tým nad vodou!

27:13

Zdeněk Král skvěle vybojoval míček uprostřed hřiště a řítil se sám na pardubického Stárka, střela domácího útočníka těsně minula pravý horní roh.

26:36

Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Jakub Cvejn – 2 min., zdržování hry).

26:06

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude po levici Šimary.

25:39

Pardubice hrají v plném počtu.

25:35

Akci domácích kryje do své lapačky Stárek.

24:56

Jeleni mají ještě 45 vteřin k dispozici přesilovou hru.

24:31

Velká šance domácích! Letohrad se prokombinoval těsně před hostujícího golmana, šanci Hejtmánka ukryl pod svá záda Stárek.

24:01

Letohrad se usadil v útočném pásmu a kombinuje podél modré čáry.

23:37

I Letohrad bude mít k dispozici přesilovou hru.

23:21

Šancí ve druhé třetině je pramálo. Letohradští Jeleni začínají mít tlak.

23:00

Útočnou akci Pardubice zastavuje ofsajd.

21:03

Halbrštát měl dvě obrovské šance, nejprve nenápadnou střelou překvapil hostujícího Stárka, poté se objevil osamocen před hostující brankou, jeho pokus těsně minul pravou tyč.

20:40

Zakázané uvolnění domácích.

19:27

Tomu se říká skvěle odmakané oslabení. Domácí jsou v plném počtu.

18:33

Filip Petr napřáhl z modré čáry, jeho střela letěla hodně mimo.

17:40

Jeleni se prozatím skvěle brání, Pardubice vůbec nepustili do větší šance.

17:26

Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Miroslav Věchet – 2 min., sekání).

17:15

Letohrad bude hrát v oslabení.

16:33

Druhá třetina začala v opatrném režimu na obou stran. Ani jeden z týmů se prozatím nedostal do větší šance.

15:19

Pardubice se hned po buly snažily dostat do tlaku, vše kontroluje letohradská obrana.

15:01

Oba celky nastupují na hrací plochu. Druhá třetina začne za několik málo vteřin.
Druhá třetina nám začne přibližně ve 13:36 hodin.
Na slušně zaplněném letohradském stánku byl viděn v úvodní třetině koukatelný hokejbal, který nenudil. Pardubice musí do zbytku zápasu velmi přidat, především v bojovnosti a přesnosti přihrávek.
První třetinu jasně ovládl Letohrad, který vede po úvodních patnácti minutách 2:0. V první minutě se prosadil tvrdou střelou Lukáš Anýž. O brankové navýšení se postaral v osmé minutě Filip Faltus.

15:00

14:16

Zakázané uvolnění domácích, hra se nám přesune před domácího gólmana Šimaru.

14:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

13:30

Domácí se skvěle prokombinovali až před hostující branku, Anýž měl na své hokejce druhý gól, nicméně velkou šanci kryje Stárek.

12:29

Roztržku před domácím gólmanem uklidňuje Šimara, který míček ukryl do své lapačky.

11:19

Na hrací ploše se nám přiostřuje. Oba rozhodčí mají plné ruce práce.

10:43

Zakázané uvolnění hostů.

10:04

Pardubice zatím nenašly recept na zdolání domácího brankáře, nutno podotknout, že letohradská obrana šlape na 100%.

8:33

Závar před domácí brankou skvěle kryje Šimara, který vypadá velmi jistě od úvodních minut.

7:59

Letohrad jde do dvoubrankového vedení! FILIP FALTUS si skvěle naběhl po levé straně, kde dostal přesnou přihrávku od Halbrštáta. Prvně zmiňovaný se nemýlí a tak vede Letohrad 2:0!

6:54

Hostům se nepodařila rozehrávka a tak posílají míček přes všechny čáry. Vhazovat se bude před Stárkem.

6:34

Letohrad hraje v plném počtu.

6:01

A stejně skvělým zákrokem se na druhé straně předvedl Stárek, který pokryl osamocený únik Halbrštáta.

5:13

Tvrdou střelu Březiny skvěle vyráží Šimara mimo domácí bránu!

5:10

Hosté hrají v plném počtu a tak mají k dispozici přesilovou hru.

4:28

A síly na hřišti se nám vyrovnají.

4:10

Jeleni si žádnou vyloženou šanci během přesilové hry nevytvořili, hostí vyhazují přes všechny čáry.

3:13

Ofsajd domácích.

2:58

Domácí mají problémy se usadit v útočném pásmu.

2:36

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Roman Krejčí – 2 min., napadení).

1:21

Míček mají ve své moci domácí, kteří se snaží zahájit útočnou akci.

0:49

Pardubice si z prvního gólu nic nedělají, domácím pokazily rozehrávku a snaží se ohrozit domácí branku.

0:22

To je začátek! LUKÁŠ ANÝŽ se po úvodním buly zmocnil míčku a propálil vše, co mu stálo v cestě! Letohrad tak vede 1:0.

00:01

Oba týmy nastupují na hřiště. Utkání nám za malou chvíli začne.
Pardubice včera domácí Jeleny porazily jednoznačně a to 4:1. Vzchopí se domácí Letohrad? Na tuto otázku budeme znát odpověď již za pět minut.
Dobré poledne z Letohradu! CROSSDOCK Extraliga pokračuje druhým čtvrtifinále, a to tím nejatraktivnějším – krajským derby!

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Novák) – Lux Filip, Teplý, Fajfr, Lajčiak (A), Adamec, Hejtmánek Josef, Anýz, Bečka – Krejza (A), Halbrštát, Faltus – Král, Hejtmánek David, Macháček – Věchet (C), Lux Jan, Cvejn – Havlík. Trenér: Tomáš Friml

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Stárek (Fořt) – Filip, Novotný, Krejčí (A), Zajíček (A), Vlasák, Mokříž, Bucek – Březina, Förstl, Česák, Moravec Luboš, Kubeš, Bílý, Kohoutek, Staněk, Emmer, Moravec Šimon, Ingršt. Trenér: Jiří Mašík

Rozhodčí: Černý – Olesz.
První čtvrtfinále ovládl tým z Pardubic. Pikantní východočeské derby začalo lépe pro hosty, v desáté minutě se prosadil Josef Česák. Na pohotovou ránu k tyči dokázal rychle odpovědět Jakub Cvejn. To však bylo z letohradské strany v sobotním zápase všechno, poté se postupně prosadil dvakrát Petr Filip. V závěrečné třetině výhru pečetil Ondřej Březina.
Čtvrtfinále CROSSDOCK extraligy pokračuje v neděli. Letohrad v sobotní bitvě prohrál s krajským rivalem z Pardubic 1:4, a tak mají Autosklu co vracet. Nedělní utkání začíná ve 12:00 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.