4:1

konec (1:0)

05.04.2019, 10:50 • AAMI Park • 24. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.39 4.94 7.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vstřelil pět branek a zcela zaslouženě vyhrává 4:1. Jedinou kaňkou na domácím výkonu byla vlastní domácí branka. (12:55:46)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:12.

90+6

90+4

90+4. Riley MCGREE - 4:1

90+4

Melbourne City právě vstřelilo branku!
Domácí celek přidává další branku, prosazuje se obranou nepokrytý RILEY MCGREE. Přeloboval brankáře soupeře, a tak domácí vedou 4:1.

90+3

Sledujeme klidnější pasáž hry.

90+2

Délku nastaveného času mnozí domácí fanoušci příliš nechápou, nicméně sledujeme druhou z šesti minut navíc. Melbourne kombinuje na polovině soupeře, kde vybojovalo rohový kop.

90+1

Šest minut se bude nastavovat.

90

Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90

Bautheac vybojoval vhazování na útočné polovině, sledujeme aktivní hru Brisbane Roar. Zdramatizovat zápas se jim už pravděpodobně nepovede, času už mnoho není.

89

Fanoušci Melbourne začínají slavit, poslední minuty zápasu rychle ubíhají. Dobré představení domácího celku až na vlastní branku.

87

Lopez to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.

86

Young rozehrává od své branky, nechal míč obráncům, kteří rychle přenášejí směr hry.

84

Hraje se na polovině hrací plochy, optickou i herní převahu mají domácí. Ti se pokouší přidat další branku.

82

Galekovic rozehrává od své branky, sledujeme rychlý fotbal, domácí mají blízko k výhře. Roar ve druhém poločase branku soupeře neohrozilo.

81

Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází Berenguer, přichází Najjarine.

80

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase. Domácí celek vede o dvě branky, má namířeno k výhře v tomto zápase.

79

Střídání v týmu Brisbane Roar FC: ze hřiště odchází Silva Henrique, přichází Caletti.

78

Silva byl ošetřovaný na hrací ploše, za asistence lékařů míří mimo trávník.

77

Jeden z hostujících hráčů je ošetřovaný na hrací ploše.

75

Žlutou kartu dostává Ritchie De Laet (Melbourne City FC).

74

Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

72

Převahu Melbourne pokračuje dál, sledujeme další rohový kop. Tentokrát byl centr příliš přetažený, a tak bude rozehrávat brankář Young.

70

Krásná rána a domácí celek dává další branku. Střela RITCHIE DE LAETA z velké dálky zapadla přesně do brány. Hosté to nyní budou mít hodně těžké.

68

Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází Harrison, přichází Wales.

67

Střídání v týmu Brisbane Roar FC: ze hřiště odchází Babalj, přichází D'Agostino.

67

Následný centr se snesl před branku, ale obrana Roar si dokázala poradit.

66

Young vytáhl další výborný zákrok, ránu soupeře odvrátil na rohový kop.

65

Harrison se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná před brankou.

64

Domácí celek si vzal vedení rychle zpět, a tak je nyní řada na hostech, kteří se pokouší o vyrovnání.

63

Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází Griffiths, přichází McGree.

59

59. Shayon HARRISON - 2:1

59

Domácí tým dává třetí branku a dostává se do vedení 2:1. Po krásné akci spoluhráčů a finální přihrávce se prosazuje obranou nepokrytý SHAYON HARRISON.

57

Hostující brankář rozehrává od své branky, rychle se hra dostala na útočnou polovinu Melbourne.

54

54. DELBRIDGE - 1:1

54

Brisbane Roar právě vstřelilo branku!
A pozor, vlastní gól! Po střele soupeře si míč do vlastní branky nešťastně odhlavičkoval DELBRIDGE.

54

Po delší době jsme viděli zajímavější akci, Baccus zakončoval z dobré pozice, jeho akci zastavil brankář soupeře.

51

Na Harrisonův centr si vyskočil v pokutovém území Delbridge, ale míč po jeho hlavičce končí mimo.

50

Domácí celek hraje aktivně na útočné polovině, ale na výraznější šanci ve druhém poločase čeká.

49

Harrison vhazoval na útočné polovině, zkoušel dlouhým hodem oslovit spoluhráče před brankou. To se mu však nepodařilo.

49

Domácí celek kombinuje na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet, Brattan hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.

46

Střídání v týmu Brisbane Roar FC: ze hřiště odchází Tongyik, přichází Henrique.

46

45+1

45+1

Jamie Young vytáhl výborný zákrok proti střele soupeře. Domácí mají k dispozici rohový kop.

45

Dostáváme se do poslední mnuty hry v poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

44

V poklidném tempu se dohrává závěr poločasu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

42

Akce pokračovala dál, na centr si v pokutovém území vyskakoval Dylan Wenzel-Halls, nedosáhl na něj.

42

Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, hostující celek díky dobré ráně Thomase Kristensena vybojoval rohový kop.

38

Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy.

37

Melbourne kombinuje na polovině soupeře, sledujeme klidnější pasáž hry, střelecký pokus v posledních minutách neregistrujeme.

35

Obranného faulu se dopustil hostující celek, rozehrávat tak budou domácí na polovině soupeře.

34

Roar vybojovalo vhazování na obranné polovině. Rychle se pokouší dostat míč do bezpeční vzdálenosti.

34

Domácí hráči pokračuje v aktivní hře, Good centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

31

Éric Bautheac se pokoušel dostat do zakončení, míč mu odskočil.

30

Od vstřelené branky na výraznější šanci čekáme, hraje se spíše na polovině hrací plochy.

27

27. Rostyn GRIFFITHS - 1:0

27

Domácí celek se zaslouženě dostává do vedení, pěknou střelou se prosazuje ROSTYN GRIFFITHS. Obrana jej nedokázala pokrýt.

25

V hledišti je jeden z fanoušků s trumpetou, a tak vytváří výrazně lepší atmosféru zápasu.

23

Shayon Harrison přihrál míč spoluhráči, jeho střílený centr před branku snadno získal gólman.

21

Dvacet minut hry je pryč, domácí fotbalisté hrají výrazně aktivněji, vypracovávají si střelecké pozice, naopak hosté se musí většinu času na své polovině bránit.

19

Rostyn Griffiths zakončoval další dobrou domácí akci, opět výborně zasáhl brankář Brisbane.

18

Jamie Young nyní podržel své spoluhráče, velkou šanci měl Jamie Maclaren, jehož zakončení z bezprostřední blízkosti brankář vyrazil. Hra pokračovala dál. A pak ránu stejného hráče znovu brankář vyrazil.

16

Jamie Young po nepřesné akci Melbourne rozehrává od své branky, rozhodl se přenechat míč obráncům.

16

Jamie Maclaren nedokázal zpracovat přihrávku spoluhráče, domácí akce tak končí nepřesností.

14

Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, ani jeden celek se nemůže stabilněji prosadit na polovině soupeře.

13

Hosté mají k dispozici rohový kop. Éric Bautheac poslal centr před branku, ale míč má brankář.

12

Nyní se domácí City usadilo na útočné polovině, kde kombinuje. Přihrávka do běhu byla příliš prudká. Vykopávat bude hostující Young.

10

První šanci měl nyní hostující celek, Dylan Wenzel-Halls centroval před branku, ale domácí obrana si dokázala poradit.

9

Curtis Good po rohovém kopu pálil z první, jeho projektil končí vysoko nad brankou.

9

Matt McKay tečoval před brankou střelu soupeře, míč končí nad brankou, je z toho rohový kop pro domácí.

8

Souboje o míč se odehrávají zejména na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.

6

Daniel Leck to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se nedostal.

4

Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

2

Domácí vybojovali vhazování na útočné polovině, ale do výraznější střelecké pozice se nepropracovali.

1

Domácí hrají v modrém, hosté v oranžovém.

1

Melbourne City FC: Galekovic – de Laet, Schenkeveld, Good, Delbridge – Baccus, Griffiths – Berenguer, Brattan, Harrison – Maclaren
Náhradníci: Atkinson, Birighitti, Wales, Najjarine, McGree

Brisbane Roar FC: Young – Nigro, Tongyik, Pepper, McKay – Leck, López, Kristensen, Bautheac – Wenzel-Halls – Babalj
Náhradníci: D'Agostino, White, Henrique, Caletti, Duncan.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Australské A-League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Melbourne City FC a Brisbane Roar FC.

Favoritem zápasu je domácí celek, který je v tabulce na šesté pozici, poslední postupové do play-off. Naopak Brisbane Roar je až na předposlední deváté pozici. Obě mužstva z posledních pěti zápasů vyhrála jedno, Roar ostatní prohrálo, City dvě prohrálo a dvě remizovalo.

Poslední vzájemný zápas vyhrálo Melbourne City 1:0, když se trefil v 52. minutě De Laet.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:50.

4:1

konec (1:0)

Branky: 27. Griffiths, 59. Harrison, 70. Laet, 90+4. McGree – 54. Delbridge (vla.)

Karty:   75. Laet (MBC)

Náhradníci: D'Agostino, White, Henrique, Caletti, Duncan