03.04.2019, 04:00 • Gila River Arena, Glendale • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.72 4.1 4.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:15

59:15 Drew DOUGHTY - 1:3

59:15

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Oliver Ekman-Larsson posílal kotouč napříč středním pásmem, přihrávku ale vystihl DREW DOUGHTY a střelou z dálky neomylně trefil nikým nehlídanou branku. Bez asistence.

43:29

43:29 Trevor LEWIS - 1:2

43:29

Dvojitá pohroma pro Coyotes, kteří inkasují gól na 1:2 a navíc se musí modlit za zraněného brankáře Kuempera! Oesterle s Connautonem za brankou neustáli napadání a přišli o kotouč, který Clifford posunul na TREVORA LEWISE. Ten bekhendem zavěsil k bližší tyči a poté nešťastným způsobem prostrčil hokejku přes mřížku masky Kuempera, jenž zřejmě dostal ránu do oka. Asistence: Kyle Clifford.

39:59

39:59 Kyle CLIFFORD - 1:1

39:59

Velké štěstí pro hosty, kteří pouhou desetinu před koncem druhé třetiny vyrovnávají na 1:1! Toffoli se zastavil před levým kruhem a přes Archibalda vystřelil. Letící kotouč mezi Demersem a Dvorakem ještě tečoval KYLE CLIFFORD a nechytatelně ho poslal k levé tyči Darcyho Kuempera. Asistence: Tyler Toffoli, Adrian Kempe.

36:06

36:06 Brad RICHARDSON - 1:0

36:06

Arizona právě vstřelila branku!
Domácí v sedmatřicáté minutě odčarovali kouzlo Jacka Campbella a ujali se zaslouženého vedení! Martinez zády brance ztratil puk na obranné modré čáře. Nechal ho rozjetému Hinostrozovi, který zprava přihrál do mezikruží BRADU RICHARDSONOVI a ten střelou o pravou tyč dostal kotouč do sítě. Asistence: Vinnie Hinostroza.

1:3

Branky a nahrávky: 37. Richardson (Hinostroza) – 40. Clifford (Toffoli, Kempe), 44. Lewis (Clifford), 60. Doughty

Arizona Coyotes: Kuemper (44. Pickard) – Demers, Ekman-Larsson (C), Goligoski, Hjalmarsson (A), Oesterle, Connauton – Hinostroza, Richardson, Grabner – Keller, Stepan (A), Pánik – Garland, Cousins, Galchenyuk – J. Archibald, Dvorak, Crouse.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Doughty (A), Forbort, Roy, Martinez, LaDue, Phaneuf – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, Kempe, Grundström – Lewis, J. Carter (A), Clifford – Kovalčuk, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: Rank, McCauley – Nagy, Pancich

Diváci: 14 657

05:53 ARI 5 Crouse, bitka