1:3

konec (0:1, 0:1, 1:1)

31.03.2019, 00:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Petr Sumbal

Tipsport: 2.08 3.94 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek noci. (03:52:28)

Ztráty: 9:15
Zápas je u konce, Montreal vyhrál na ledě Winnipegu 2:1 a získává tak důležité dva body v boji o play-off. Zejména v první třetině byl Montreal jasně lepší a Winnipeg přestřílel. Vytěžil z toho však jen jedu branku, prosadil se bývalý hráč Jets Joel Armia. Ve druhé třetině už se hrál vyrovnanější hokej a Jets byli místy lepším týmem a nastřelili dvakrát tyčku. Ale z gólu se znovu radovali Canadiens, těsně před přestávkou se trefil Jeff Petry. Ve třetí třetině se postaral o drama Mathieu Perreault, který snížil, ale vyrovnat se už Winnipegu nepovedlo, několik skvělých zákroků předvedl Price. A v závěru dokonal vítězství Montrealu střelou do prázdné branky Jordan Weal.

59:45

Staňte se fanoušky NHL.cz!

59:45

59:45 Jordan WEAL - 1:3

59:45

Montreal právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Winnipeg se ocitl pod tlakem ve svém pásmu a nakonec to vyústilo ve střelu JORDANA WEALA z pravé strany, která trefila prázdnou branku. Asistence: Andrew Shaw.

59:20

Winnipeg se už usadil v útočném pásmu.

58:40

Winnipeg už to zkouší v šesti bez odvolaného Hellebuycka!

57:40

Montreal jel do protiútoku. Shaw ale nedokázal dobře zakončit.

56:49

Obrovskou šanci měl Winnipeg, zdálo se už nemožné, že by mohl Price udržet puk před brankovou čárou. Nejnebezpečnější dorážku předvedl Adam Lowry, ale Price všechno ustál.

55:55

Tatar předvedl rychlou brzdu a pak nabil na modrou na střelu Phillipu Danaultovi. Jeho rána ale na branku neprošla.

55:25

Protiútok Montrealu zakončoval střelou z prvé strany Max Domi, ta však byla zablokovaná.

54:56

Price si dával pozor a chytil střelu Bena Chiarota od modré čáry, která mu mířila mezi betony.

54:06

Andrew Copp posílal z levé strany střílenou přihrávku před branku, ta se ale neujala.

53:27

Laine vyzkoušel pozornost Priceho už od modré čáry. Jednička Montrealu podržela svůj tým, neudělala chybu.

1:3

Branky a nahrávky: 52. Perreault (Roslovic) – 18. Armia (Danault, Weal), 40. Petry (Kulak, Domi), 60. Weal (A. Shaw)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Trouba, Beaulieu, Byfuglien (C), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (A), Scheifele, Ehlers – Laine, K. Hayes, Connor (A) – Little, Lowry, B. Tanev – Roslovic, Copp, Perreault.

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber (C), Mete, Petry (A), Kulak, Folin, Jo. Benn – Gallagher (A), Danault, Tatar – A. Shaw, Domi, Lehkonen – Armia, Peca, Drouin – Weal, N. Thompson, Deslauriers.

Rozhodčí: Rehman,Rank – Driscoll, Galloway

Diváci: 15 321

16:57 WPG 2 Ehlers, podrážení
17:05 MTL 0:1 Armia (Danault, Weal)
28:32 WPG 2 D. Kulikov, podrážení
39:23 MTL 0:2 Petry (Kulak, Domi)