Tipsport Liga (SR) play-off

HK Nitra – HKM Zvolen

1:2

konec (0:0, 1:1, 0:1) Stav série: 2:2

30.03.2019, 18:00 • Nitra Aréna, Nitra • Semifinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.9 4.3 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, budu se na vás těšit zase někdy příště. Na počtenou! (20:33:23)
Je konec, domácím se dnes nepodařilo navázat na včerejší úspěch a Zvolen těsným vítězstvím 2:1 vyrovnává stav semifinále! Série mezi těmito dvěma soupeři se tak natáhne minimálně na šest utkání, přičemž další kapitola bude sepsána příští pondělí.

59:57

Domácí v závěrečné minutě působí dost bezradně, tři sekundy před sirénou se dopouští zakázaného uvolnění. Hanuljak se tak musí vrátit do klece, je rozhodnuto.

58:59

Zvolen se už poněkolikáté osvobodil, ani tentokrát se mu však nepodařilo trefit opuštěnou klec soupeře. Naděje Nitry na vyrovnání tak stále žijí.

58:26

Nitra si vzala oddechový čas, po kterém se Hanuljak už nevrátil do klece! Domácí nemají co ztratit a zkusí štěstí v power-play!

57:57

Petr Ulrych ostře zastavil rozjetého Lantošiho, tohle byl ukázkový čistý hit. Krásná práce. Zvolen je každou sekundou o kousek blíže k vítězství.

57:33

Dvě a půl minuty do konce, domácí ještě neskládají zbraně a snaží se prorazit před Skapskiho. Soupeř ale kontroluje modrou čáru a výborně brání.

56:44

Zvolen se podruhé za poslední půlminutu dopouští zakázaného uvolnění, za chvilku tak uvidíme vhazování před Skapskim. Uvidíme, co domácí vymyslí.

55:35

Zvolen právě vstřelil branku!
Hosté přesilovkou nepohrdli a v závěru periody opět odskakují do vedení! Michal Chovan nahrál na modrou čáru PETERU HRAŠKOVI, který Hanuljaka chladnokrevně prostřelil – 1:2! Asistence: Michal Chovan.

54:18

Branislav Mezei (NIT) za brankou dost nevybíravě sestřelil Kytnára, za což je potrestán menším trestem. Šest minut před koncem tak uvidíme přesilovku.

53:52

Rytíři vystřídali a nyní se snaží překvapit Hanuljaka. Střela Kytnára těsně minula soupeřovu klec, k odraženému kotouči se nejrychleji dostali Zvolenští.

52:45

Kerbashian se dostal do slušné šance, na poslední chvíli mu ale puk utekl z hokejky. Skapski si tak mohl oddechnout, tohle mohlo být nebezpečné.

51:53

Handlovský se obtočil kolem klece a z prostoru pro buly zakončil, branka se ale v průběhu jeho akce vychýlila ze své pozice, a sudí tak okamžitě přerušil hru.

50:58

Hra se přesunula na druhý konec ledové plochy, za Skapskiho klecí se bojuje o kotouč. Uvidíme, kdo si jej nakonec odveze na své hokejce.

49:59

Nitranská obrana neprožívá úplně bezstarostné chvíle, hosté jsou v posledních minutách aktivnější a pořádně jí znepříjemňují život.

48:59

Handlovský zakončil, kvůli dotěrným protihráčům ale nezvládl zamířit přesně. Zvolen se drží vepředu, Hanuljak musí být konstantně ve střehu.

47:38

Hanuljak i Skapski teď museli řešit dost nepříjemné situace. Hra se v posledních chvílích otevřela, oba celky začínají dávat vše do útoku.

1:2

Branky a nahrávky: 27. Buček (Rapáč) – 23. Kytnár (Drgoň, Chovan), 56. Hraško (Chovan)

HK Nitra: Hanuljak (Šimboch) – Mezei (C), McCormack, Pupák, Korím, Rais, Versteeg, Sloboda, Fominych – Blackwater, Slovák, Lantoši – Scheidl, Šiška, Kerbashian – Buček, Bortňák, Rapáč – Pätoprstý, Čaládi, Hrušík.

HKM Zvolen: Skapski (Tomek) – Pöyhönen, Fraser, Vandane, Ulrych, Růžička, Hraško, Drgoň, Pufahl – Vandas, Kytnár, Handlovský – Zuzin, Chovan (C), Obdržálek – Mitchell, Petráš, Kelemen – Šišovský, Holovič, Andrisík.

Rozhodčí: Stano, Štefik – Výleta, Orolin.

Diváci: 3 600 (vyprodáno)

10:29 ZVO 2 Pöyhönen, držení
19:05 NIT 2 Šiška, držení hole
19:20 ZVO 2 Kytnár, sekání
21:05 NIT 2 Pupák, hákování