30.03.2019, 19:00 • SH Jižní Město • Semifinále • Adam Dořák

Tipsport: 2.26 5.07 2.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hráči utkání
Za domácí byl vyhlášen Mikuláš Krbec a za hosty Jan Natov. (21:01:33)

Střely na branku ve třetí třetině: 6:9!
Střely celkem v zápase: 19:16!
Chodov držel do posledních minut nadějný stav 3:2! Avšak v poslední minutě se rozhodl Jan Natov rozhodnout zápas pro svůj celek. Nejprve se mu podařilo vyrovnat a vzápětí poslat svůj tým do vedení. Domácí celek nyní musí litovat neproměněné přesilovky ke konci třetí třetiny. Každopádně si dnes domácí za svou bojovnost zasloužili premiérové vítězství v této sérii, ale nakonec se potřetí raduje jejich soupeř, který v následujícím zápase bude mít první mečbol. Dá se říci, že vítězství Technologů opět zařídili Jiří Curney a Jan Natov, kteří byli u všeho podstatného. Zároveň však šlo o nejvyrovnanější zápas v dosavadním průběhu série.

59:43

59:43 Martin TOKOŠ - 3:5

59:43

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. V rohu palubovky prohrál Chodov souboj a do úniku se dostal MARTIN TOKOŠ, který stvrzuje vítězství svého celku brankou do prázdné branky. Asistence: Tomáš Novák.

59:20

Chodov to nyní logicky zkouší v šesti hráčích a najednou jsou to oni, kteří musí dotahovat.

59:06

Oddechový čas pro domácí.

59:06

59:06 Jan NATOV - 3:4

59:06

Tak to jsou věci. Nahecovaný JAN NATOV se trefuje v krátké době podruhé a poprvé v zápase posílá svůj tým do vedení. Asistence: Jiří Curney.

58:52

58:52 Jan NATOV - 3:3

58:52

Technologové vyrovnávají a jejich trpělivá hra přináší své ovoce. JAN NATOV se dostal ke střele a nekompromisně zakončil. Asistence: Petr Krzyžanek.

58:46

Kombinace hostů je však trpělivá...

58:23

Mladá Boleslav kombinuje daleko od branky Chodova a ten se úspěšné brání za půlkou.

57:48

Ten nyní dokázal přerušit hru a to bude nejspíše jejich taktika. Nedopustit, aby se soupeř dostal do souvislejšího tlaku a vyhazovat míčky z vlastní poloviny.

57:26

Nyní Chodov čekají perné poslední minuty zápasu!

57:10

57:00

Přesilovka domácích se výrazně krátí, tři minuty do konce základní hrací doby!

56:24

Přihrávka na levou stranu a hráč Chodova nedokázal zpracovat tuto pobídku a velké štěstí pro soupeře, neboť v případě lepšího zpracování, by jim hrozilo výrazné nebezpečí.

3:5

Branky a nahrávky: 9. Vošta (Švajný), 16. Krbec (Řezáč), 39. Pražan (M. Vávra) – 25. Curney (Tomašík), 40. Curney (Natov), 59. Natov (Krzyžanek), 60. Natov (Curney), 60. Tokoš (Novák)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, Sýkora, Švajný, Podhráský, Doubek, T. Vávra – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Pražák, Ondrušek – Řezáč, Koutný, Matejčík – Krbec.

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Řehoř, Höffer, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Tokoš, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Natov.

Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka

08:10 CHD 1:0 Vošta (Švajný)
09:07 MBL 2 Tadeáš Chroust, Vysoká hůl