Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

Česko – Dánsko

3:1

konec (1:0)

23.03.2019, 17:30 • Loughborough University Stadium, Loughborough • Gerard Filip

90

Rozhodčí nastavuje 5 minut.

87

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Hezoučký, přichází Míka.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Ostrák, přichází Honig.

85

Česko právě vstřelilo branku!
Česko vede už 3:1 a myslím si že je rozhodnuto. PAVEL ŠULC se dnes trefuje podruhé a je definitivně hráč zápasu.

84

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Solil, přichází Slaměna.

82

Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Nartey, přichází Hogh.
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Kaufmann, přichází Kaastrup.

74

Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Gudmann, přichází Bidstrup.

72

Hra se přemisťuje ze strany na stranu. Nyní to byli opět Češi kdo se skoro radoval z gólu. Šulc byl ve vyloženě tutové šanci, trefil však pouze břevno.

67

Žlutou kartu dostává Hezoučký (Česko).

66

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Kepl, přichází Zlatohlávek.

60

Český tým se teď musel bránit velkému náporu Dánských hráčů. Hosté si vybojovali dva rohové kopy, ty obránci ubránili, následně se do střely položil Damsgaard, jeho pokus opět vyrazil Kovář.

58

Dánsko právě vstřelilo branku!
A hosté snižují na rozdíl jedné branky. Gól dává čerstvý EMIL FREDERIKSEN a tohle utkání bude ještě zajímavé.

53

Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází L. Klitten, přichází Frederiksen.

51

Češi stejně jako v prvním poločase ztratili na polovině Dánska. Ti založili rychlý protiútok a málem z toho byla branka. Kovář teď předvedl nádherný dvojzákrok, když zblokoval střelu Jensena.

47

Parádní start druhého poločasu ! Český tým se dostává do dvoubrankového vedení. PAVEL ŠULC si skvěle naběhl do volné ulice a před brankářem se již nemýlil.

46

Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Olsen, přichází Sorensen.

45

Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

38

Žlutou kartu dostává Olsen (Dánsko).

38

A toto byl už faul z jiného soudku. Olsen vzal tvrdě přes nohy Fukalu a rozhodčí bez váhání vytahuje žlutý kartonek.

18

Češi zbytečně ztratili míč na polovině Dánska, ti ihned založili protiútok a díky bohu, že to neskončilo brankou. Damsgaard tentokrát branku minul.

13

Český tým do 19 let se ujímá vedení. Po Ostrákově dalším pokusu, se míče zmocnil TOMÁŠ SOLIL a náramně prostřelil brankáře Bernata.

11

Velká škoda, Ostrák to napálil rovnou na bránu, jeho pokus k levé tyči však sbíral brankář Bernat.

7

První velká šance hostů. Po delší kombinaci se rozhodl vypálit Jensen, jeho tvrdý pokus se štěstím vyrazil brankář Kovář.