20.03.2019, 15:00 • Ufa-Arena, Ufa • Čtvrtfinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.65 3.7 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:04

58:04 Denis BODROV - 4:2

58:04

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Hosté ještě dvě minuty před koncem dramatizují závěr utkání brankou DENISE BODROVA. Uvidíme, jestli se jim podaří za Metsolu poslat ještě další kotouč, nebo zda-li je tato trefa posledním zápisem na střeleckou listinu střetnutí. Bez asistence.

42:17

Eduard Gimatov (UFA) naprosto zbytečně podrazil Višněvského, což bystrému oku sudího neuniklo. Avtomobilist si zahraje další přesilovku.

40:01

Zajímavý tah! Jakub Kovář (JEK) před startem třetí třetiny odstupuje z utkání, zbytek střetnutí za něj dochytá jeho náhradník Leonid Fomin!

35:08

35:08 Joonas KEMPPAINEN - 4:1

35:08

Ufa právě vstřelila branku!
Tak tuhle situaci si bude Dan Sexton v hlavě přehrávat ještě dlouho! Hostující útočník za brankou zastavil Hartikainena a obratem se rozhodl rozehrát pryž dopředu. Přihrávku ale namířil přesně na hůl JOONASE KEMPPAINENA, který střelou z mezikruží posílá Ufu do tříbrankového trháku! Bez asistence.

30:26

Juha Metsola (UFA) si krom úspěšných zákroků do statistik připíše i dvě trestné minuty, Golyševa totiž zahákoval. Poměr sil na ledě se vyrovná.

30:26

Anatolij Golyšev se ve vlastním oslabení dostal až před Metsolu a trefil beton domácího brankáře! Tohle pro Ufu nebyla dobrá vizitka.

29:02

Na lavici hanby míří další hráč, tentokrát se budou dvě minuty bránit zase hosté. Andrej Obidin (JEK) dostává menší trest za nedovolené bránění.

25:32

Alexander Burmistrov (UFA) je vykázán za držení, Jekatěrinburg si poprvé v zápase vyzkouší přesilovou hru. Uvidíme kontaktní branku?

16:21

16:21 Philip LARSEN - 3:1

16:21

Třetí prudká střela z levého kruhu, třetí gól! Salavat našel slabinu českého brankáře a opět ji využívá, přičemž pod tuto branku se podepisuje PHILIP LARSEN. Ten zachytil nabídku Omarka a okamžitě vypálil – 3:1! Asistence: Linus Omark, Teemu Hartikainen.

09:19

09:19 Francis PARÉ - 2:1

09:19

Po třech těsných, na góly skromných duelech dnes v Ufa Areně vidíme dost nečekanou přestřelku! Tentokrát musí ze své klece lovit kotouč Juha Metsola, který nezvládl zastavit přesnou teč FRANCISE PARÉHO z bezprostřední blízkosti brankoviště – 2:1! Asistence: Vjačeslav Litovčenko, Dan Sexton.

06:07

06:07 Eduard GIMATOV - 2:0

06:07

Salavat, zdá se, konečně našel recept na Kováře, minutu po úvodní brance se z takřka identické akce prosazuje podruhé! Kadějkin nabil na pravý kruh EDUARDU GIMATOVOVI, který prostřelil českého gólmana z naprosto stejné pozice jako Semjonov – 2:0! Asistence: Alexander Kadějkin, Vjačeslav Soloduchin.

05:04

05:04 Alexej SEMJONOV - 1:0

05:04

Domácí početní výhodu přetavují v první branku, a v šesté minutě se tak ujímají vedení! Dmitrij Kugryšev si najel do prostoru pro vhazování a rychle nahrál na opačný kruh rozjetému ALEXEJI SEMJONOVI, který ranou z první rozvlnil síť Kovářovy branky – 1:0! Asistence: Dmitrij Kugryšev, Alexander Burmistrov.

04:36

Uvidíme první přesilovku, které se ujmou hokejisté Salavatu. Francis Paré (JEK) je po faulu před Kovářem na dvě minuty vykázán za vysokou hůl.

03:58

Domácí defenzíva teď na chvilku úplně vypustila a hned z toho mohl být gól! Sextonův únik zákrokem likvidoval až Metsola.

4:2

Branky a nahrávky: 6. A. Semjonov (Kugryšev, Burmistrov), 7. Gimatov (Kadějkin, Soloduchin), 17. Larsen (Omark, Hartikainen), 36. Kemppainen – 10. Paré (Litovčenko, Sexton), 59. D. Bodrov

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Ar. Sergejev, Koledov, Arzamascev, A. Semjonov, S. Garejev, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Kugryšev, Tkačov, Burmistrov – Soloduchin, V. Žarkov, Kadějkin – Gimatov, Lukin, Chochrjakov – Skorikov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (41. Fomin) – I. Višněvskij, Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Ljamin, D. Bodrov, Valitov – Golyšev, A. Garejev, S. Da Costa – Sexton, Paré, Litovčenko – Česalin, Gračjov, Denis Kazionov – Torčeňuk, Chripunov, Obidin – Rassejkin.

Rozhodčí: Oskirko, Romasko – Lazarev, Palej.

Diváci: 8 070

04:36 JEK 2 Paré, vysoká hůl
05:04 UFA 1:0 A. Semjonov (Kugryšev, Burmistrov)
06:07 UFA 2:0 Gimatov (Kadějkin, Soloduchin)
09:19 JEK 2:1 Paré (Litovčenko, Sexton)
16:21 UFA 3:1 Larsen (Omark, Hartikainen)