Liga mistryň

Eczacibasi VitrA Istanbul – Imoco Volley Conegliano

1:3

konec (21:25, 23:25, 25:21, 21:25, 10:15) Stav série: 1:1

19.03.2019, 15:00 • Burhan Felek Voleybol Salonu, Istanbul (TUR) • Čtvrtfinále • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.18 4.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Volejbalistky Conegliana neuhrály na domácí půdě proti Eczacibasi ani set, v odvětě však zvládly dotáhnout zápas do vítězného konce 3:1 a poté zcela ovládnout Zlatý set poměrem 15:10. Italky ve velkém stylu zaskočily favoritky dvojutkání a postupují po fantastickém výkonu do semifinále! (17:35:51)

Je konec! Conegliano postupuje do semifinále Ligy mistryň! Woloszová nahrála na středu sítě De Kruijfové, která neměla slitování.

První mečbol je smazán. Danesiová kazí podání do sítě.

Hned pětibodové vedení mají hostující volejbalistky před koncem Zlatého setu! Diliková svým servisem příliš nezahrozila, Danesiová zakončila středem sítě.

Ještě jedna korekce ve skóre. Na 9:13 snižuje po servisu Dilikové smečující Boškovićová. Oddechový čas pro Conegliano.

Italky vedou již o tři body. Gibbemeyerová je na středu zablokována De Kruijfovou. Oddechový čas pro domácí celek.

O prvním postupujícím týmů do semifinále letošního ročníku Ligy mistryň rozhodne až Zlatý set!

21:25

Fatime Syllaová na podání. Conegliano ukončuje čtvrtou sadu blokem na smečující Kimovou. Následovat budou Zlatý set!

21:24

Loweovou nahradila na palubovce Fabrisová. Po servisu Gibbemeyerové ale následují tři mečboly po útoku středem sítě.

Na řadu přichází neskutečně důležitá čtvrtá sada, pokud v ní zvítězí Eczacibasi, tak si zajistí postup do semifinále. Pokud však dotáhne čtvrtou sadu do vítězného konce Conegliano, tak si vynutí rozhodující tzv. Zlatý set.

25:21

Joanna Woloszová na podání. Domácí hráčky ale ukončují třetí sadu ihned na první pokud. Larsonová vytloukla blok smečí z hlavního kůlu.

24:20

Larsnová neútočila přesně, poté ale dostala nahrávku na pipu Kimová. A ta již umístila míč přesně do rohu kurtu.

23:20

Gibbemeyerová na podání. Ani z pipu se Hillová neprosadila a poté mohla zaútočit za blok Boškovićová. Je však pískán přešlap.

4:0

Eczacibasi pokračuje ve zlepšeném výkonu. Ani Hillová se neprosadila v útoku a to potrestala Gibbemeyerová. Oddechový čas pro Conegliano.

23:25

Také druhá sada míří na konto Conegliana. Hostující volejbalistky na první pokus v útoku neuspěly, poté mohla ale smečovat Hillová a ta již položila míč na zem.

22:24

Dva setboly pro Conegliano! Larsonová se postavila na podání, ale hostující hráčky posílá do nadějného náskoku Syllaová.

6:7

Conegliano se dokonce dostává do vedení. Ani na druhý pokus nedokázala Gibbemeyerové procedit míč skrz blokem. Oddechový čas pro domácí.

21:25

První sada míří do Itálie! Kimberly Hilová skvěle zasáhla v poli proti útoku Larsonové, následně také parádním zákrokem udržela míč na palubovkou Woloszová a Fabrisová poté zakončila celý set.

21:24

Tři setboly pro Conegliano! Dilikové na servisu neuspěla podle představ, De Kruijfová mohla snadno zakončit ze středu sítě.

20:23

O prvním setu je nejspíše rozhodnuto. Conegliano odskakuje na tři body, Larsonová tentokrát jen lehce ulívala, to Hillová byla razantnější a zajistila bod hostům. Oddechový čas pro Eczacibasi.

12:15

A rázem je Eczacibasi téměř v kontaktu. Útok Hillová byl ubráněn v poli a následnou bodovku proměnila z hlavního kůlu Larsonová. Také Conegliano si bere oddechový čas.