2. německá Bundesliga

DSC Arminia Bielefeld – VfL Bochum

3:1

konec (0:0)

17.03.2019, 13:30 • SchücoArena, Bielefeld • 26. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Z druhé německé ligy to je pro dnešní den vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního dne. (15:34:08)
Bielefeld se po dnešním vítězství bodově dotáhl na svého soupeře na desáté místo. Bochum zůstává i přes porážku devátá.
Sledovali jsme zajímavý duel plný krásných akcí a ve druhém poločase i gólů. Bochum se po standardní situaci dostala do vedení, jenže domácí se nezlomili, během pár minut vyrovnali a z pasáže mezi 78. a 80. minutou vytěžili pokutový kop, dva góly a červenou kartu pro soupeře. Nejlepším hráčem utkání byl zkušený Fabian Klos, který jeden gól vstřelil, další připravil a vybojoval na soupeři červenou kartu.

90+3

90+2

Domácí ještě takticky střídají. Na hřiště se podívá Pieper, který nahrazuje Weilraucha.

90+1

Hlavní rozhodčí nastaví minimálně tři minuty.

89

89. Po pravé straně utekl Klos

89

Bochum se snažila ještě útočit, jenže domácí hrozili z brejků. Po pravé straně utekl Klos, obstřelil brankáře Riemanna, jenže míč letící do brány na poslední chvíli odkopl obránce Hoogland!

87

Poslední střídání v hostujícím celku. Ve druhé půli nevýrazného Leeho nahradil Römling.

86

V Bielefeldu nám začal kromě deště padat mokrý sníh.

84

Rohový kop z levé strany letěl přímo do brány, ale tam se nenechal překvapit gólman Riemann a míč rázně vyboxoval mimo pokutové území.

83

Trenér Dutt střídá. Pantoviče nahrazuje Celozzi.

82

Domácí z následného přímého kopu neohrozili bránu Bochumi.

80

Černá chvíle Bochumi pokračuje! Klos chtěl uniknout bochumskému Gyamerahovi, byl rychlejší, a tak bochumský obránce stáhl domácího útočníka k zemi a po červené kartě pro něj zápas končí.

79

79. CLAUSS - 3:1

79

Bielefeld právě vstřelil branku!
To je úder! Domácí rozehráli rychlou akci, po pravé straně utekl Klos, jeho přihrávku před bránu zblokoval jeden z bochumských obránců, jenže k míči se jako první dostal JONATHAN CLAUSS a tvrdou střelou pod břevno zvyšuje na 3:1!

78

78. KLOS - 2:1

78

K penaltě se postavil FABIAN KLOS a střelou do pravé poloviny brány otáčí výsledek na domácí stranu – 2:1!

77

Pokutový kop! Schütz v souboji s Voglsammerem zahrál v pokutovém území rukou a rozhodčí ukázal na bílý puntík!