2:0
konec (1:0, 1:0, 0:0) Stav série: 1:1
16.03.2019, 13:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • Čtvrtfinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)
Tipsport: 1.82 4.15 3.66 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.82 - 4.15 - 3.66
Avtomobilist Jekatěrinburg – Salavat Julajev Ufa
2:0
konec (1:0, 1:0, 0:0) Stav série: 1:1
Branky a nahrávky: 10. Bělousov (Kučerjavenko, Litovčenko), 27. S. Da Costa (Golyšev)
Karty:
Neproměněná penalta:
Avtomobilist Jekatěrinburg:
Jakub Kovář (Fomin) – I. Višněvskij, Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Mamkin, D. Bodrov, Valitov – Dawes, Golyšev, S. Da Costa – Sexton, Paré, A. Garejev – Bělousov, Kučerjavenko, Obidin – Česalin, Gračjov, Litovčenko – Rassejkin.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Karejev) – Panin, Larsen, Arzamascev, Ar. Sergejev, A. Semjonov, S. Garejev, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Rybin, Tkačov, Burmistrov – Kugryšev, V. Žarkov, Kadějkin – M. Majorov, Soloduchin, Chochrjakov – Skorikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Sidorenko – Bersenjov, Judin.
Diváci: 5 545 (vyprodáno)
1. třetina | ||||
07:26 | UFA | 2 | Rybin, nedovolené bránění | |
09:24 | JEK | 1:0 | Bělousov (Kučerjavenko, Litovčenko) | |
16:24 | JEK | 2 | Golyšev, sekání | |
UFA | 2 | Panin, sekání | ||
19:01 | JEK | 2 | A. Garejev, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:43 | JEK | 2 | Alexej Vasilevskij, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
26:44 | JEK | 2:0 | S. Da Costa (Golyšev) | |
28:09 | JEK | 2 | Kučerjavenko, hrubost | |
UFA | 2 | Hartikainen, hrubost | ||
34:36 | UFA | 2 | V. Žarkov, nedovolené bránění | |
39:50 | JEK | 2 | Gračjov, nedovolené bránění | |
UFA | 5+OK | Panin, zásah do hlavy nebo krku | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
50:49 | JEK | 2 | Obidin, hrubost | |
UFA | 2 | Tkačov, hrubost | ||
Konec |
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 4:3
Chomutov – HC Litvínov 12:30 1:3
Plzeň – Vsetín • po s.n. (4:1) 13:00 3:2
Žďár n/S – Přerov 15:45 1:2
Mountfield HK – Pardubice • po s.n. (2:1) 16:00 3:2
Sparta – Liberec 16:00 2:4
Třinec – Slavia 16:00 6:2
Vítkovice – Č. Budějovice 17:00 5:2
K. Vary – Kometa Brno 17:00 3:2
Zlín – Salzburg 18:00 6:5
59:13
57:59
50:49
39:50
34:36
33:58
28:09
26:44
26:44 Stéphane Da Costa - 2:0
26:44
20:43
19:01
16:24
09:24
09:24 Georgij BĚLOUSOV - 1:0
09:24
07:26