CROSSDOCK Extraliga

TJ Kovo Praha – HbK Karviná

5:3

konec (1:0, 0:2, 4:1)

16.03.2019, 14:00 • Stadion mládeže Palmovka, Praha 8 • 21. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (18:32:48)
Kovo porazilo v důležitém utkání Karvinou 5:3! O svém vítězství rozhodli Pražené ve třetí třetině, jenž vyhráli v poměru 4:1!

44:23

Karviná to zkouší v šesti bez brankáře!

44:23

Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Geba – 2 min., napadení).

44:09

Karviná zahrála ve své přesilovce na zakázané uvolnění. Čas se hostům krátí.

43:57

Lumír Rosůlek naopak ranou od modré vůbec branku netrefil.

43:10

Karviná se až nyní usadila v pásmu, nicméně střelu Christova z pravého kruhu vyrazil brankář Leoš Gerlich.

42:41

Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Ruda – 2 min., sekání).

41:30

Připojení z Palmovky je v pořádku, aktuální stav je, věřte nebo ne – 5:3 pro Kovo! Čas 41:30!

39:22

Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Adam – 2 min., vysoká hůl).

37:45

Střídání v týmu HbK Karviná: ze hřiště odchází Smolka, přichází Žídek.

37:45

37:45 WURDÁK - 5:3

37:45

Kovo Praha právě vstřelilo branku!
27 vteřin uběhlo a Karvinská obrana rozložena již kompletně! Domácí jdou do trháku! Jan Kočka našel luxusně před prázdnou brankou JAKUBA WURDÁKA, jenž se nemohl mýlit – 5:3! Asistence: Jan Kočka a Miroslav Franěk.

37:18

37:18 NÝDL - 4:3

37:18

37:18

Kovo otáčí v pravý moment skóre! Ranou z velké dálky se prosadil JAN NÝDL! Nutno říci, že brankář Smolka toho příliš neviděl – 4:3! Asistence: Martin Bydžovský a Petr Adam.

33:26

Vyloučení v týmu HbK Karviná (Sladký – 2 min., sekání).

33:26

33:26 KOČKA - 3:3

33:26

Je opět srovnáno! Miroslav Franěk našel ideálně na vrcholu kruhu JANA KOČKU a ten svým projektilem rozvlnil síť za Smolkou – 3:3! Asistence: Miroslav Franěk a Martin Bydžovský.

32:49

32:49 GENGEL - 2:3

32:49

Karviná právě vstřelila branku!
Karviná si bere zpět ztracené vedení! Lumír Rosůlek našel před brankou nehlídaného LADISLAVA GENGELA, jenž si počínal zkušeně a míček posunul ranou po zemi mezi betony Gerlicha – 2:3! Asistence: Rosůlek Lumír.

32:06

32:06 KRIŠTOF - 2:2

32:06

Kovo srovnává stav utkání! MARTIN KRIŠTOF si moc hezky vyběhl zpoza branky a ranou z mezikruží překonal Smolku – 2:2! Asistence: Tomáš Bureš a Aleš Zahálka.

Bohužel nám vypadlo spojení se stadionem na pražské Palmovce. Začala třetí třetina, Karviná vede 2:1. Ihned po odstranění problému přineseme další aktuality. Omlouváme se.

30:01

Druhá třetina byla, co se týče obrazu hry stejná jako ta úvodní. Nicméně ve druhé periodě začala dávat Karviná branky. Nejprve zrušil kouzlo Leoše Gerlicha ranou od mantinelu Jan Rosůlek a v závěru třetiny překlopil skóre na stranu Karviné frýdecko-místecký hokejista Vít Christov! Po druhé třetině tak vede Karviná na Palmovce 2:1!

30:00

29:37

29:37 CHRISTOV - 1:2

29:37

Karviná otáčí zaslouženě skóre! Frýdecko-místecký hokejista VÍT CHRISTOV se natlačil z pravé strany před branku a ranou švihem našel místo pod rukou Leoš Gerlicha – 1:2! Asistence: Bez asistence.

28:56

Zbyněk Sladký (Karviná) napřáhl od modré, jeho rána golfem byla však zablokována mimo hrací plochu. Vhazovat se bude po přerušení před domácí brankou, jak jinak.

28:02

Lukáš Smolka (Karviná) si po dlouhé době sáhl na míček a podržel nahození ze střední třetiny ve své lapačce.

27:23

Formace Lukáše Pacase (Karviná) byla sice v tlaku, ale míčky se předávali pouze po rozích, Leoš Gerlich byl tentokrát bez práce.

26:56

Míček opustil hrací plochu, vhazovat se bude před brankou Leoše Gerlicha.

26:02

Domácí i nadále pod tlakem. Řešením byly dvě zakázané uvolnění ihned po sobě.

25:53

25:53 ROSŮLEK - 1:1

25:53

Domácí brankář Leoš Gerlich si dnes poprvé vybral slabší chvilku a hned je z toho srovnávací branka! JAN ROSŮLEK vypálil od levého mantinelu golfem ihned po přechodu modré čáry a překonal domácího brankáře. Asistence: Adam Pilch.

25:43

Kovo přežilo i třetí oslabení v utkání a stále drží velmi cenné a důležité vedení.

24:54

Obětavě nyní odehrála obrana Kova svou část oslabení a dva sražené pokusy pomohly Gerlichovi v brance domácích.

24:02

Ladislav Gengel (Karviná) vypálil od modré, ale našel pouze připraveného Gerlicha, jenž míček vyrazil. Poté přišel před brankou hodně diskutabilní zákrok, sudí však domácí do tří neposlali.

23:43

Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Geba – 2 min., nedovolené bránění).

23:16

Leoš Gerlich přerušil hru svým zákrokem proti střele z levého kruhu. Tlak Karviné znovu dostává na obrátkách.

22:45

Ladislav Gengel (Karviná) nastartoval své nohy na pravém mantinelu a dostal se ke střele bekhendem, s tou si však, v dnešní formě chytající, Leoš Gerlich poradil.

22:24

Zakázané uvolnění Karviné. ta se nemůže po oslabení dostat zpět do svého tempa.

21:12

Kovu přesilovka výrazně pomohla a ukončila tlak Karviné. Dobře se nyní vytáhl z rohu hrací plochy Jakub Wurdák (Kovo), branku Karviné však svou ranou netrefil.

20:37

Až v závěru přesilovky nahodil míček od modré Jan Nýdl, s jeho pokus si však poradil pravým betonem Lukáš Smolka. V tu samou chvíli jsou hosté v plném počtu.

19:34

Zbyněk Sladký (Karviná) navíc nyní vyvezl míček a podržel jej za brankou domácích.

19:01

Kovo se ve své první přesilové hře zatím nemůže usadit v útočné třetině.

18:37

Vyloučení v týmu HbK Karviná (Rejtar – 2 min., nedovolené bránění).

18:25

Neskutečné co všechno pochytá domácí brankář Leoš Gerlich! Nejprve vyrazil střelu Lukáše Pacase z pravého kruhu a nevyzrál na něj ani dorážející Ondřej Farský, jenž zůstal na brankovišti absolutně nehlídán.

17:34

Vladimír Luka (Karviná) si naběhl na zadní tyč, dostal skvělou přihrávku přes brankoviště, nicméně trestuhodně minul branku! Branka Karviné doslova visí ve vzduchu.

17:00

Ani druhá přesilová hra Karviné branku nepřinesla. Kovo v plném počtu.

15:56

Ladislav Gengel (Karviná) vystřelil od mantinelu a vyražený kotouč nedokázal procedit z bezprostřední blízkosti do sítě Vít Christov!

15:01

Karviná začíná druhou třetinu v přesilovce, uvidíme, zda se jí povede ihned srovnat.

15:01

Střely na branku po 1. třetině: 6 – 17!
První třetina důležitého duelu o play off je minulostí. Více ze hry měla jasně hostující Karviná, nicméně skóre se měnilo pouze na domácí straně. Po přihrávce Martina Krištofa se prosadil Tomáš Bureš! Kovo tak vede po úvodní periodě 1:0!

15:00

15:00

Vyloučení v týmu HbK Karviná (Geba – 2 min., držení protihráče).

14:10

Veliký tlak si vytvořila Karviná. Hlavní postavou střídání byl Lukáš Pacas, jenž podržel velmi dobře míček, našel mezi kruhy Martina Palu, jehož rána jen těsně minula pravou tyč!

13:13

Lumír Rosůlek (Karviná) neměl komu, a tak vypálil z velké dálky, jeho rána skončila na zadním hrazení.

12:34

Zakázané uvolnění Pražanů. Vhazovat se bude před Leošem Gerlichem.

11:12

Tomáš Winter (Kovo) vyslal zpoza modré čáry slušnou jedovku a Lukáš Smolka dlouho nevěděl kam že míček vyrazil pravým betonem.

10:40

Míček opustil hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu. Karviná i nadále jednoznačně lepším týmem, avšak na branky vede domácí Kovo.

10:10

Kovo v plném počtu. Úvodní přesilovka zápasu branku nepřinesla. Nejblíže k ní byl Vladimír Luka, ale jeho rána skončila vedle branky.

10:01

Potlesk od domácích fanoušků si vysloužil brankář Leoš Gerlich, jenž zachytil míček lapačkou, poté si jej vyklepal a hokejkou poslal ze vzduchu přes všechny čáry.

09:01

Z levé strany nyní pálil o moc nebezpečněji Vladimír Luka, nicméně jeho projektil se jen velmi těsně nevešel mezi tři tyče!

08:35

Střela nakonec vyšla na Zbyňka Sladkého (Karviná), ten však trefil pouze blokujícího obránce domácích.

08:20

Karviná se dostal do třetiny a už rozestavěla přesilový vzorec.

08:10

Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Geba – 2 min., sekání).

07:02

Karviná i přes obdrženou branku pokračuje v náporu, ale zatím naráží na skvělého Leoše Gerlicha, ten si našel tečovaný míček a ukryl jej ve své výstroji.

06:41

06:41 BUREŠ - 1:0

06:41

Pražené jdou v klíčovém utkání do vedení! Martin Krištof přistrčil míček mezi kruhy na TOMÁŠE BUREŠE, a ten svou ranou našel mezeru v postoji Lukáše Smolky – 1:0! Asistence: Martin Krištof.

05:26

Lukáš Pacas (Karviná) se umě uvolnil na pravém mantinelu, ale s jeho střelou si poradil betony domácí strážce branky Leoš Gerlich.

04:32

Po delší odmlce musel zasahovat hostující brankář Lukáš Smolka, jenž si musel vystoupit z brankoviště, zmenšit střelecký úhel a poté krýt střelu Petra Adama z bezprostřední blízkosti.

03:12

Hosté převzali iniciativu. Kapitán Martin Pala ihned po přechodu modré čáry zkoušel pozornost Gerlicha, ten byl opět na místě a míček podržel ve své výstroji.

02:46

Domácí se osvobodili vyhozením přes všechny čáry.

02:34

Poprvé o sobě dala vědět Karviná. Ránu Ladislava Gengela ihned po vhazování však vyrazil pozorný Leoš Gerlich v brance Kova.

01:23

První dobrou možnost měli domácí, ale skvěle zasáhl v obraně Lukáš Zaremba, jenž si lehl do přečíslení dvou proti jednomu.

00:01

Úvodní buly vyhráli domácí hokejbalisté Kova.

00:01

TJ Kovo Praha: Gerlich (Lain) – Nýdl, Bydžovský, Drak, Geba, Votýpka, Zahálka, Plecitý – Adam, Ogurčák, Winter, Franěk, Kočka, Wurdák, Ruda, Bureš, Krištof, Bravenec.

HbK Karviná: Smolka (Žídek) – Sladký, Pilch, Zaremba, Rejtar, Konečný, Korbel – Rosůlek, Farský, Pacas, Pala, Gengel, Vosyka, Christov, Luka, Novák.

Rozhodčí: Olesz, Černý.
CROSSODOCK Extraliga zkrátka už vyhlíží konec základní části, o play off ale ještě musí, nebo mohou, bojovat prakticky všichni od sedmého až po jedenácté místo. Atraktivita nadcházejících duelů tak nebude znát meze. Domácí Kovo je aktuálně na 8. místě. Jejich dnešní soupeř z Karviné je díky lepšímu skóre na místě sedmém, nicméně oba týmy mají shodně 22 bodů. Dnešní souboj je tak de facto soubojem o šest bodů!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

5:3

Branky a nahrávky: 7. Bureš (Krištof), 33. Krištof (Bureš, Zahálka), 34. Kočka (Franěk, Bydžovský), 38. Nýdl (Bydžovský, Adam), 38. Wurdák (Kočka, Franěk) – 26. Rosůlek (Pilch), 30. Christov, 33. Gengel (Rosůlek Lumír)

TJ Kovo Praha: Gerlich (Lain) – Nýdl, Bydžovský, Drak, Geba, Votýpka, Zahálka (C), Plecitý – Adam, Ogurčák, Winter, Franěk, Kočka, Wurdák, Ruda, Bureš, Krištof, Bravenec. Trenér: Teplý.

HbK Karviná: Smolka (Žídek) – Sladký (A), Pilch (A), Zaremba, Rejtar, Konečný, Korbel – Rosůlek, Farský, Pacas, Pala (C), Gengel, Vosyka, Christov, Luka, Novák. Trenér: Zadák.

Rozhodčí: Ladislav Olesz, Martin Černý

06:41 KOV 1:0 Bureš (Krištof)
08:10 KOV 2 Geba, sekání
15:00 KAR 2 Geba, držení protihráče
18:37 KAR 2 Rejtar, nedovolené bránění
23:43 KOV 2 Geba, nedovolené bránění