3:2
po nadst. prodl. (0:0, 1:2, 2:0 - N 0:1)
14.03.2019, 16:10 • ČEZ stadion, Kladno • Nadstavba C • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))
PZ Kladno – HC Meteor Třemošná
3:2
po nadst. prodl. (0:0, 1:2, 2:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 22. Štěpánek (Redlich, Hurta), 50. Hurta (Štěpánek), 56. Frýda (Malý) – 30. Pešek, 36. Pešek (Kaiser), 63. Steinbrücker (Poch, Borák)
Karty:
Neproměněná penalta:
PZ Kladno:
Liemann (Danda) – Melichna, Deniger, Malý, Hvězda – Štěpánek, Rejna, Hurta, Cihelka, Hanousek, Šugár, Kulich, Frýda, Vimmer, Redlich, Mikeska, Vosyka
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná:
Lokajíček (Ženíšek) – Trachta, Čarda, Bulka, Dolhý, Poch, Balák – Beníšek, Martinec, Schindler, Kozlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Reiser, Šmíd, Kaiser, Albrecht
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Micka – Doležal, Nekvapil
Diváci:
1. třetina | ||||
07:24 | MTT | 2 | Steinbrücker, podrážení | |
08:11 | KLP | 2 | Rejna, hrubost | |
MTT | 2 | Kaiser, hrubost | ||
16:57 | KLP | 2 | Hurta, sekání | |
17:22 | KLP | 2+10 | Hanousek, vražení na hrazení+vražení na hrazení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:53 | KLP | 1:0 | Štěpánek (Redlich, Hurta) | |
29:06 | MTT | 1:1 | Pešek | |
35:05 | MTT | 1:2 | Pešek (Kaiser) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:37 | MTT | 2+10 | Bulka, vražení na hrazení+vražení na hrazení | |
46:48 | KLP | 2 | Vimmer, podrážení | |
49:40 | KLP | 2:2 | Hurta (Štěpánek) | |
55:03 | KLP | 3:2 | Frýda (Malý) | |
Před nadst. prodl. | ||||
Nadstavbové prodloužení | ||||
62:44 | MTT | 3:2 | Steinbrücker (Poch, Borák) | |
po nadst. prodl. |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
62:44
Autorem branky je MILAN STEINBRÜCKER. Asistence: Josef Poch a Matyáš Borák.
55:03
Autorem branky je VOJTĚCH FRÝDA. Asistence: Matyáš Malý.
49:40
Autorem branky je VOJTĚCH HURTA. Asistence: Alex Štěpánek.
46:48
43:37
35:05
Autorem branky je ONDŘEJ PEŠEK. Asistence: Danel Kaiser.
29:06
Autorem branky je ONDŘEJ PEŠEK. Bez asistence.
21:53
Autorem branky je ALEX ŠTĚPÁNEK. Asistence: Sebastian Redlich a Vojtěch Hurta.
17:22
16:57
08:11
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Rejna – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Kaiser – 2 min., hrubost).
07:24