Statistiky:
Konečné pořadí
1. Norsko
2. Itálie +13.4
3. Švédsko +20.0
4. Německo +30.5
5. Ukrajina +41.5
6. Rusko +52.7
7. Francie +1:06.5
8. Rakousko +1:08.2
9. Česká republika +1:34.1
10. Lotyšsko +1:34.3
11. Estonsko +1:38.8
12. Finsko +1:39.0
13. USA +1:47.9
14. Švýcarsko +2:17.7
15. Kanada +2:24.8
16. Bělorusko +2:52.8
17. Japonsko +3:07.0
18. Kazachstán +3:12.3
19. Bulharsko +3:27.0
20. Jižní Korea +3:27.7
21. Moldavsko +4:02.7
22. Čína +4:57.2
23. Polsko +5:26.2
Slovensko, Litva, Slovinsko, Rumunsko, Belgie a Řecko byli předjeti o kolo.
Startovní listina
1. Rakousko
Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder
2. Norsko
Marte Olsbuová Röiselandová, Johannes Thingnes Bø
3. Francie
Julia Simonová, Antonin Guigonnat
4. Itálie
Dorothea Wiererová, Lukas Hofer
5. Ukrajina
Anastasija Merkušinová, Dmitro Pidručnij
6. Německo
Denise Hermannová, Erik Lesser
7. Švédsko
Hanna Öbergová, Sebastian Samuelsson
8. Kanada
Emma Lunderová, Scott Gow
9. Rusko
Jevgenija Pavlovová, Matvej Jelisejev
10. Japonsko
Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki
11. Polsko
Kinga Zbylutová, Andrzej Nędza-Kubiniec
12. Estonsko
Tuuli Tomingasová, Rene Zachna
13. Česká republika
Eva Puskarčíková, Ondřej Moravec
14. Slovinsko
Polona Klemenčičová, Miha Dovžan
15. Bělorusko
Hanna Solaová, Vladimir Čepelin
16. Švýcarsko
Aita Gasparinová, Serafin Wiestner
17. Bulharsko
Daniela Kadevová, Anton Sinapov
18. USA
Susan Dunkleeová, Sean Doherty
19. Kazachstán
Galina Višněvská, Roman Jeremin
20. Litva
Natalja Kočerginová, Karol Dombrovski
21. Čína
Jialin Tang, Wen-čchiang Wang
22. Lotyšsko
Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs
23. Finsko
Kaisa Mäkäräinenová, Tero Seppälä
24. Moldavsko
Alla Gilenková, Mihail Usov
25. Rumunsko
Eniko Martonová, Raul Antonio Flore
26. Korea
Anna Frolinová, Timofej Lapšin
27. Slovensko
Terezia Poliaková, Tomáš Hasilla
28. Belgie
Rieke De Maeyerová, Tom Lahaye-Goffar
29. Řecko
Maria Tsakiriová, Apostolos Angelis
1. Norsko
2. Itálie +13.4
3. Švédsko +20.0
4. Německo +30.5
5. Ukrajina +41.5
6. Rusko +52.7
7. Francie +1:06.5
8. Rakousko +1:08.2
9. Česká republika +1:34.1
10. Lotyšsko +1:34.3
11. Estonsko +1:38.8
12. Finsko +1:39.0
13. USA +1:47.9
14. Švýcarsko +2:17.7
15. Kanada +2:24.8
16. Bělorusko +2:52.8
17. Japonsko +3:07.0
18. Kazachstán +3:12.3
19. Bulharsko +3:27.0
20. Jižní Korea +3:27.7
21. Moldavsko +4:02.7
22. Čína +4:57.2
23. Polsko +5:26.2
Slovensko, Litva, Slovinsko, Rumunsko, Belgie a Řecko byli předjeti o kolo.
Cíl
Ondřej Moravec s Evou Puskarčíkovou na 9. místě!
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Johannes Thingnes Bø na 1. místě!
Cíl
13,1km
13,1km
8. stř
Ondřej Moravec - (0 chyb)!
8. stř
8. stř
8. stř
8. stř
8. stř
8. stř
11,6km
11,6km
7. stř
Ondřej Moravec - 27 vteřin (0 chyb)!
7. stř
7. stř
7. stř
7. stř
10,1km
10,1km
6. stř
Eva Puskarčíková - (3 chyby)
6. stř
6. stř
6. stř
8,6 km
8,6 km
8,6 km
5. stř
Eva Puskarčíková - (0 chyb)!
5. stř
5. stř
5. stř
5. stř
7,1 km
4. stř
Ondřej Moravec - 28 vteřin (0 chyb)!
4. stř
4. stř
4. stř
3. stř
3. stř
Ondřej Moravec - (0 chyb)
3. stř
3. stř
3. stř
4,1 km
4,1 km
2. stř
2. stř
Eva Puskarčíková - (1 chyba)
2. stř
2. stř
2. stř
2,6 km
2,6 km
1. stř
1. stř
Eva Puskarčíková - 23 vteřin (0 chyb)!
1. stř
1, stř
1. stř
1,1 km
Start
Start
Start
A je odstartováno!
Start
Pokljuka: Norsko, Rakousko, Ukrajina… 10. ČR (Puskarčíková a Šlesingr)
Soldier Hollow: Itálie, Rakousko, Francie… 17. ČR (Krupčík a Vítková)
1. Rakousko
Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder
2. Norsko
Marte Olsbuová Röiselandová, Johannes Thingnes Bø
3. Francie
Julia Simonová, Antonin Guigonnat
4. Itálie
Dorothea Wiererová, Lukas Hofer
5. Ukrajina
Anastasija Merkušinová, Dmitro Pidručnij
6. Německo
Denise Hermannová, Erik Lesser
7. Švédsko
Hanna Öbergová, Sebastian Samuelsson
8. Kanada
Emma Lunderová, Scott Gow
9. Rusko
Jevgenija Pavlovová, Matvej Jelisejev
10. Japonsko
Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki
11. Polsko
Kinga Zbylutová, Andrzej Nędza-Kubiniec
12. Estonsko
Tuuli Tomingasová, Rene Zachna
13. Česká republika
Eva Puskarčíková, Ondřej Moravec
14. Slovinsko
Polona Klemenčičová, Miha Dovžan
15. Bělorusko
Hanna Solaová, Vladimir Čepelin
16. Švýcarsko
Aita Gasparinová, Serafin Wiestner
17. Bulharsko
Daniela Kadevová, Anton Sinapov
18. USA
Susan Dunkleeová, Sean Doherty
19. Kazachstán
Galina Višněvská, Roman Jeremin
20. Litva
Natalja Kočerginová, Karol Dombrovski
21. Čína
Jialin Tang, Wen-čchiang Wang
22. Lotyšsko
Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs
23. Finsko
Kaisa Mäkäräinenová, Tero Seppälä
24. Moldavsko
Alla Gilenková, Mihail Usov
25. Rumunsko
Eniko Martonová, Raul Antonio Flore
26. Korea
Anna Frolinová, Timofej Lapšin
27. Slovensko
Terezia Poliaková, Tomáš Hasilla
28. Belgie
Rieke De Maeyerová, Tom Lahaye-Goffar
29. Řecko
Maria Tsakiriová, Apostolos Angelis