konec (1:2, 1:3, 1:3) Stav série: 0:3

09.03.2019, 15:00 • Aréna Sparta • Čtvrtfinále • Adam Dořák

Nejlepší hráčky v utkání
Za Bohemians vyhlášena Daniela Kreisingerová a za Vítkovice pak Alžbeta Ďuríková. (17:08:21)
Stejně jako druhá třetina, tak i tak závěrečná třetina přinesla stav 1:3 pro Vítkovice. Hostující hráčky výrazně ubraly na plynu a to vedlo k další brance Bohemians. Avšak nakonec nedopustily žádné drama a vítězí i ve třetím utkání této série.

59:09

Vítkovice právě vstřelily branku!
LUCIE THEIMEROVÁ uzmula míček a v tísni nakonec střílí branku do prázdné branky. Bez asistence.

58:15

Domácí hráčky se v závěru zápasu snaží hrát bez brankáře a kombinují před brankou Vítkovic. Avšak na vyrovnání jim již nezbývá mnoho času.

57:25

Oddechový čas pro domácí.

57:25

Vítkovice svou další brankou potvrzují své další vítězství v sérii. O branku se postarala SÁRA SEEVALDOVÁ. Asistence: Kamila Paloncyová.

54:00

Volný úder pro domácí hráčky. Po rozehrání míčku došlo ke střele, ale nebylo kudy by prošel do branky. Zeď Vítkovic byla dobře postavená.

53:20

53:00

Druhou polovinu oslabení už hostující hráčky zvládají lépe a snaží se držet míček a šetřit čas.

52:26

Bohemka předvedla drtivý kombinační kolotoč, kterému už jen chybělo povedené zakončení.

51:57

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Kamila Paloncyová – 2 min., Bránění ve hře).

51:20

Autorem branky je JUSTYNA KRZYWAKOVÁ, která dává uklidňují branku svému celku a Vítkovice odskakují do tří brankového vedení. Asistence: Eliška Planková.

50:05

Rychlý útok v podání hostujícího celku končí ranou mimo tři tyče a je tu další přerušení. Těch přerušení v zápase už je poměrně hodně.

49:10

Domácí celek má s další minutou více a více ze hry. Jen tomu chybí nějaké povedenější zakončení směrem na branku Vítkovic.

48:10

Domácí hráčky jsou rázem živější a více na míčku. Vycítily určitou šanci, neboť Vítkovice nyní nedokáží dostat míček na delší dobu pod svou kontrolu.

47:10

Přečíslení dva na jednoho. Hráčka Bohemians to vzala na sebe a míjí pravou tyčku! Škoda pro domácí, tohle šlo lépe zahrát.

46:03

Bohemians právě vstřelili branku!
ELIŠKA VRÁTNÁ se prosazuje i v dnešním duelu a vypadá to, že dává určitou naději pro svůj tým. Asistence: Hana Poláková.

43:25

Brejk domácích byl rychle zastaven.

43:10

Daniela Kreisingerová připravená a chytá letící míček z pravé strany a rychle se snaží rozehrát do brejku.

42:15

Delší boj za brankou domácích, ten však nepřináší ohrožení jejich brankářky.

41:30

Avšak i hráčky Bohemky se pokouší o zvrat v zápase. Jejich útok po pravé straně však nepřináší další branku, která by již mohla znervóznět vítkovické hráčky.

40:20

Vítkovické hráčky začaly tlakem na branku svých soupeřek.

40:01

I druhá třetina je minulostí. Vítkovice v ní daly tři branky a kráčí ke svému dalšímu vítězství. Avšak v posledních pěti minutách hry se hostující hráčky prezentovaly spíše defenzivnějším pojetí hry a její soupeřky toho využily ke vstřelení branky. Dokáží dramatizovat tento zápas v jeho třetí periodě?

40:00

39:10

Domácí hráčky se však dostávají k míčku a nyní operují na levé straně na polovině Vítkovic.

38:36

Snaha Vítkovic se vrátit ke své hře a nyní se jim dařilo operovat před brankou soupeřek.

38:00

Nyní je to spíše takové přelévání hry z jedné strany na druhou bez vážnějších šancí.

37:00

Vítkovické hráčky pokračují ve své laxnější hře a koledují si o další branku. Nicméně nyní se míček nachází daleko od jejich branky.

36:20

Na utkání nedorazilo zrovna mnoho diváků. Utkání sleduje 115 diváků!

35:10

Hostující hráčky přestaly hrát a je tu druhá branka domácího celku, kterou dává ELIŠKA REISCHLOVÁ. Asistence: Lucie Šindelářová.

33:00

Hostující celek trochu zvolnil ze svých útočných snah a domácí hráčky nyní mají více míček pod svou kontrolou, ale nedokáží se dostat před Příleskou. Vítkovice bedlivě střeží polovinu palubovky.

31:15

Po delší době musela Nikola Příleská zasahovat ve své brance a ustála snahu Bohemians ke vstřelení jejich druhé branky v zápase.

30:00

Polovina zápasu je pryč a hostující hráčky neomylně spějí ke svému dalšímu vítězství. Podaří se domácím hráčkám dramatizovat zápas v jeho druhé polovině? Zatím k tomu nic nenasvědčuje.

29:29

Z pochopitelného tlaku Vítkovic pramení další jejich zásah. Autorem branky je LENKA NOVOTNÁ. Asistence: Kamila Paloncyová.

28:10

Domácí hráčky se aktuálně nemají čeho chytnout. Do útoku se dostávají velmi sporadicky a jejich soupeřky doslova ovládají dění na palubovce.

27:17

Hostující hráčky pokračují za svým dalším vítězstvím v sérii. Autorem branky je ALŽBETA ĎURÍKOVÁ. Asistence: Jana Trošková.

26:10

Druhá přesilovka Vítkovic zůstane nevyužita.

26:04

25:25

Dobrý úmysl a kdyby tahle křižná přihrávka vyšla, bylo by z toho velké ohrožení branky domácích. Nicméně hráčka Bohemky dokázala srazit nebezpečnou přihrávku.

25:05

Jejich kombinace narušuje hráčka Bohemians a míček se ocitá až u branky Vítkovic.

24:50

Hostující hráčky opět v tlaku a spíše kombinují. Snaží se dostat do jasné příležitosti.

24:15

Vítkovice mají v krátké době za sebou svou další přesilovku. Dokáží využít i tuhle příležitost?

24:04

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Hana Poláková – 2 min., Nedovolené vrážení).

23:46

Velká škoda pro domácí. Tento rychlý brejk byl dobře zahraný. Avšak jen to zakončení chybělo, míček nakonec skončil mimo branku.

22:50

Zuzanna Krzystyniaková výborně zachytila míček před svou brankou a zabránila svým soupeřkám k případné dorážce.

22:31

Nakonec však domácí hráčky kapitulují a ALŽBETA ĎURÍKOVÁ se svým zásahem využívá první přesilovku svého celku. Asistence: Barbora Husková.

21:50

Domácí hráčky se i nadále úspěšně brání a vyhazují míček za polovinu palubovky.

21:30

Vítkovické hráčky kombinují, ale neohrožují branku svých soupeřek. Bohemians velmi rychle přistupuje ke svým soupeřkám.

20:54

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Eliška Vrátná – 2 min., Sekání).

20:45

Alžbeta Ďuríková se dostala k tvrdé střele ze střední vzdálenosti, ale minula prostor tří tyčí.

20:01

Je za námi úvodní dějství zápasu. V něm se Vítkovice dostaly první do vedení. Bohemians však velmi rychle dokázaly vyrovnat. Následně se hostující hráčky dlouho snažily o vstřelení své druhé branky a to se jim podařilo v závěru první třetiny. Vítkovice mají tlak a buší do defenzívy Bohemians. Domácí hráčky se do útoku dostávají skrze rychlé protiútoky.

20:00

19:20

V poslední minutě první třetiny se ještě do šance snažila dostat hráčka Vítkovic, ale nakonec byla ubráněna.

19:00

Poslední minuta první třetiny!

17:02

Vítkovice nakonec svůj tlak přetavují v další svou branku a opět se dostávají zásluhou SÁRY SEEVALDOVÉ do vedení. Asistence: Kateřina Peterková.

16:55

Jejich další útok už byl lepší, avšak střela míří mimo branku Vítkovic.

16:50

Domácí hráčky se pokoušely o rychlou akci, ale ta ztroskotala s přechodem půlící čáry.

15:15

Po dalším přerušení následovala další rozehrávka z pravé strany, ale nepřesná pobídka na druhou stranu a Bohemians získávají míček.

14:50

Blíží se nám konec první třetiny. Stále máme nerozhodný stav. Aktivita hostujících hráček je stále, avšak nedokáží se prosadit. Defenzíva Bohemians zatím zvládá jejich útočné pokusy.

14:23

Hráčky Bohemians rozehrávaly před brankou Vítkovic, ale nedokázaly ohrozit Příleskou v její brance. Po zisku míčku se hostující hráčky rychle dostávají do útoku.

13:23

Daniela Kreisingerová se ve své brance natahovala pro míček, ale nakonec končí za jejími zády. Naštěstí pro domácí celek putoval míček mimo její pravou tyčku.

12:30

Snaha domácích o rychlý brejk, který končí nepřesností. A opět tu máme přerušení hry.

11:07

Hráčka Bohemians neuspěla proti přesile a ztrácí v útoku míček.

10:15

Polovina první třetiny je pryč. Na začátku zápasu jsme mohli vidět dvě rychlé gólové situace. Od té doby nesledujeme příliš pohlednou hru. Hodně často se přerušuje a hra nemá spád.

08:00

Hostující hráčky pokračují ve své aktivní hře. Soupeřky se snaží poctivě bránit a vyrážet do protiútoků, které se jim však příliš nedaří.

06:16

Z další rychlé protiútočné akce oslovila svou spoluhráčku, svou přihrávkou, Barbora Husková. Její spoluhráčka míří hodně mimo branku Bohemians.

05:30

Rychlá útočná akce Vítkovic, ta končí střelou z pravé strany, která však nedoputovala k brance, neboť byla sražená.

05:00

Vítkovice se drží více na míčku, ale Kreisingerová nemá nyní příliš mnoho práce ve své brance. Zatím se hostující hráčky zastřelují mimo tři tyče.

02:46

Vítkovice se ocitají v dalším tlaku a operují s míčkem poblíž branky Bohemians. Čekáme na nějaké zajímavé zakončení z jejich pohledu.

02:01

Velmi rychle máme srovnáno, kdy se k vyrovnávací brance dostala HANA POLÁKOVÁ. Bez asistence.

01:31

Rychlý protiútok Vítkovic končí první brankou zápasu. Autorem branky je JUSTYNA KRZYWAKOVÁ. Bez asistence.

01:00

Vítkovice započaly třetí utkání v sérii útočnou kombinací, která končí střelou mimo branku.

00:01

VS.
Situace po prvních dvou zápasech v sérii
V dané sérii si zatím vedou favoritky z Vítkovic nadmíru dobře. První své dva duely na domácí palubovce totiž zvládly s jasným přehledem.

První zápas vyhrály Vítkovice poměrem 11:6, ten další pak 8:3!
V prvním duelu jsme mohli sledovat vyrovnanou první třetinu, kterou zvítězily Vítkovice poměrem 2:1. Avšak v prostřední části se favoritky série rozstřílely a opanovaly ji poměrem 7:2! Třetí část byla již jen formalitou a Vítkovice slavily první vítězství v sérii.
Podobný průběh byl k vidění i ve druhém zápase, kdy po vyrovnané první třetině (1:1) se Vítkovice dostaly postupně do pohodlného vedení a mířily za svým druhým vítězstvím.
Nejproduktivnější hráčky v sérii
Vítkovicím zatím v bodování vládne Kamila Paloncyová, která nasbírala již sedm bodů! V prvním zápase se prezentovala třemi brankami a jednou asistencí. Plodný pro ni byl i druhý zápas v sérii, kdy díky dvěma trefám a jedné asistenci si připsala další tři bodíky do tabulky.

Za Bohemku se na první pozici v tabulce bodování dostala Eliška Vrátná, která má na svém kontě pět bodů. První zápas pro ni dopadl poměrem 1+2 a v druhém zápase se pak podepsala pod dvě branky svého týmu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

3:8

Branky a nahrávky: 3. Poláková, 36. Reischlová (Šindelářová), 47. Vrátná (Poláková) – 2. Krzywaková, 18. Seevaldová (Peterková), 23. Ďuríková (Husková), 28. Ďuríková (Trošková), 30. Novotná (Paloncyová), 52. Krzywaková (Planková), 58. Seevaldová (Paloncyová), 60. Theimerová

FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Šindelářová, Nguyenová, Císařová, Nová, Loudová, Andrlová – Cukrová, Bašová, Reischlová – Kadidlová, Vrátná, Toulová – Poláková, Pokorná, Chaloupková – Zlámalová, Divišová, Bočanová.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská (Klečková) – Ďuríková, Krzystyniaková, Peterková, Seevaldová, Theimerová, Planková – Boľová, Novotná, Trošková – Šupáková, Husková, Paloncyová – Maděrová, L. Suchánková, Krzywaková – Mikulová.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt