30:23

konec (14:7)

09.03.2019, 18:00 • 21. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.42 8.44 3.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Házenkáři Zubří dnes udělali, co museli a výhrou nad Jičínem v poměru 30:23 se udrželi ve hře o postup do play-off. Utkání se vyvíjelo jednoznačně. Po poločase domácí vedli 14:7 a po změně stran jejich náskok narostl až na deset gólů. V závěru ještě Východočeši skóre korigovali, ale na zvrat myslet nemohli. (19:29:46)
HC ROBE Zubří – HBC Ronal Jičín 30:23 (14:7)
Nejvíce branek: Mizera 6, Hrstka 5/3, Korbel 4 – Šulc 5/2, Dolejší 3, Horut 3. Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/2. Vyloučení: 8:3. ČK: Říha (ZUB).

Konec zápasu. (30:23)

60

Tak ne. Do hostující brány propadla v poslední vteřině střela Marka Korbela. Zubři tak zaokrouhlují své konto na třicet gólů. (30:23)

60

Možná poslední gól utkání vstřelil hostující Martin Miľko. (29:23)

59

Prázdnou bránu hostujícího týmu trefil brankář Milan Malina. I ten se tedy zapisuje do střelecké listiny! (29:22)

59

Hosté zužitkovali hru v sedmi. Z pravé spojky se prosadil Martin Hlava. (28:22)

58

Hosté si ještě vyžádali oddechový čas. (28:21)

58

Tentokrát se trefil hostující Dolejší. (28:21)

57

Odpověď si přichystal Matěj Šusťáček. (28:20)

57

Martin Hlava přidává dvacátý zásah Jičína. (27:20)

56

Hosté útočili v sedmi hráčích. Za to je potrestal Bohdan Mizera, který trefil přes celé hřiště prázdnou bránu. (27:19)

56

Domácí se v posledních minutách střelecky zasekli. V jednu chvíli se už zápas přitom lámal v jejich exhibici. (26:19)

55

Na rozdíl sedmi zásahů snižuje Ondřej Šulc. (26:19)

55

Dobrý zákrok pravou nohou předvedl gólman Jičína. (26:18)

55

Oba týmy jsou v plném počtu. (26:18)

54

Střela Korbela se mezi hostující tyče nevměstnala. (26:18)

54

Zubři si berou time-out. Nechtějí ponechat nic náhodě a zápas v klidu dohrát. (26:18)