CROSSDOCK Extraliga

HBC Kladno – HBC Hradec Králové 1988

8:1

konec (2:1, 2:0, 4:0)

09.03.2019, 15:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • 19. kolo • Patrik Sandev (@Thimpu25)

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (16:46:25)
Kladno zvládlo tohle utkání na výbornou. Skvěle dokázalo proměňovat svoje šance a Hradec Králové před vlastními fanoušky vysoko porazilo. Hosté nepředvedli ve středu Čech vůbec povedený výkon. Snad jen v první třetině se dokázali se svým soupeřem držet.

Střely na branku ve 3. třetině: 15:7

44:00

Minuta do konce... Dočká se publikum ještě nějaké branky? V podstatě by se jednalo jen o kosmetickou úpravu konečného skóre.

43:00

Zahlášeny poslední dvě minuty utkání.

42:40

Bacovský nepříjemně nahazoval míček na bránu, ale bez úspěchu. Ani k dorážce se nikdo z jeho spoluhráčů nepropracoval. Utkání se už v podstatě jenom dohrává.
Dnešní utkání sleduje 77 diváků.

41:39

40:45

Kladno právě vstřelilo branku!
Již druhý gól v oslabení pro Kladno. Hradec Králové se v posledním dějství maximálně sesypal. ONDŘEJ PRAŽÁK je autorem osmé domácí branky. Asistence: Jiří Hrabár, Michal Dědič.

40:35

Je to prostě bez nápadu... Hradec Králové se ani v pěti proti třem nedokázal prosadit. A to už je na hřišti zpátky z trestné lavice také Dědič.

39:39

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Špaček – 2 min., sekání).

39:27

Kladno znovu bude hrát ve třech, ačkoli se Barnošák vrátil na hrací plochu. Rozhodčí mají znovu zdviženou pravici, pošlou na trestnou lavici zřejmě Špačka.

39:03

Mitra se snažil dorážet, měl u tyčky velmi dobrou pozici, ale nakonec minul! Zatím Kladno tohle dvojnásobně oslabení přežívá velmi dobře.

38:35

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Dědič – 2 min., zdržování hry).

38:31

Hosté už vypadají dost odevzdaně. Teď aspoň mohou skórovat z přesilové hry. Aktuálně se o to pokoušel Fanderlík, ovšem na jeho zakončení Hájek velmi dobře viděl.

37:27

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Barnošák – 2 min., sekání).

36:33

Domácí v této třetině v podstatě jen potvrzují svou dominanci na hrací ploše. Takový debakl Hradec Králové asi ani sám nečekal. A taktéž JAN PROKOP dokázal zaznamenat jeden přesný zásah. Asistence: Ondřej Pražák, Martin Špaček.

36:22

Špaček nyní vystřeli bekhendem, Brykner si však s jeho střelou poradil. Nikdo z kladenských se pak k dorážce nepropracoval, byť se o to pokoušel Pražák.

8:1

Branky a nahrávky: 4. Haisman (Barnošák, Eitler), 5. Pražák (Prokop), 21. Schnaubelt, 29. Hrabár (Soukup, Barnošák), 34. Soukup (Kohout), 35. Pliml (Prokop), 37. Prokop (Pražák, Špaček), 41. Pražák (Hrabár, Dědič) – 15. Lux (Šimek, Bacovský)

HBC Kladno: Hájek (Jirotka) – Pospíšil, Pliml, Soukup, Hrabár, Dědič, Haisman, Novák – Špaček, Pražák, Barnošák, Eitler, Schnaubelt, Kohout, Šícha, Prokop

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Vaněk) – Fanderlík, Hrabica, Jiřík, Šimek, Škoda – Černý, Hrubý, Lux, Mitra, Svoboda, Šimůnek, Král, Novotný, Doležal, Hudeček, Bacovský

Rozhodčí: Vokurka, Horský