Statistiky:
Konečné pořadí v cíli
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 22:17,5
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +9,7
3. Laura Dahlmeierová (GER) +12,6
4. Hanna Öbergová (SWE) +13,2
5. Mona Brorssonová (SWE) +21,7
6. Denise Herrmannová (GER) +23,9
7. Markéta Davidová (CZE) +26,5
8. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +31,4
9. Tiril Eckhoffová (NOR) +32,6
10. Dorothea Wiererová (ITA) +33,2
11. Clare Eganová (USA) +33,3
12. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +34,0
13. Dzinara Alimbekavová (BLR) +45,1
14. Sari Maedaová (JPN) +48,9
15. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +50,1
16. Franziska Preussová (GER) +52,4
17. Baiba Bendiková (LAT) +55,5
18. Rosanna Crawfordová (CAN) +56,0
19. Elisa Gasparinová (SUI) +58,3
20. Johanna Talihärmová (EST) +59,8
21. Lisa Vittozziová (ITA) +1:01,4
22. Irina Kručinkinová (BLR) +1:02,5
23. Célia Aymonierová (FRA) +1:05,4
24. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:07,6
25. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:11,1
26. Iryna Krjuková (BLR) +1:12,0
27. Natalja Kočerginová (LTU) +1:16,6
28. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:17,3
29. Vita Semerenková (UKR) +1:20,0
30. Selina Gasparinová (SUI) +1:23,1
...
33. Ivona Fialková (SVK) +1:36,2
38. Veronika Vítková (CZE) +1:42,0
48. Paulina Fialková (SVK) +2:10,1
59. Eva Puskarčíková (CZE) +2:32,3
71. Lucie Charvátová (CZE) +2:56,8
86. Terezia Poliaková (SVK) +4:42,6
Průběžné pořadí po 2. střelbě
1. I. L. Tandrevoldová 15:48.8 (0)
2. A. Kuzminová +1.9 (1)
3. L. Dahlmeierová +12.6 (0)
4. D. Alimbekavová +14.0 (0)
5. H. Öbergová +16.0 (1)
8. M. Davidová +26.8 (1)
33. V. Vítková +1:18.1 (2)
37. I Fialkova +1:24.5 (2)
51. E. Puskarčíková +1:50.2 (2)
52. P. Fialkova +1:51.0 (4)
70.. L. Charvátová +2:25.4 (4)
89. T. Poliakova + 4:08.1 (4)
Konečné pořadí po 1. střelbě
1. K. Mäkäräinenová 7:46.7 (0)
2. M. Brorssonová +7.0 (0)
3. I. L. Tandrevoldová +11.0 (0)
4. J. Jurlovová-Perchtová +11.3 (0)
5. D. Herrmannová +11.9 (0)
16. A. Kuzminová +25.4 (1)
31. M. Davidová +35.5 (1)
51. P. Fialkova +1:01.1 (2)
58. E. Puskarčíková +1:07.3 (1)
67. V. Vítková +1:21.4 (2)
68. I. Fialková +1:22 (2)
78. L. Charvátová +1:45.7 (3)
84. T. Poliakova +12:05.6 (1)
Startovní listina
1. Valj Semerenková (UKR)
2. Megan Bankesová (CAN)
3. Hanna Solaová (BLR)
4. Eun-džung Ko (KOR)
5. Terezia Poliaková (SVK)
6. Irina Starychová (RUS)
7. Ljudmila Achatovová (KAZ)
8. Lucie Charvátová (CZE)
9. Selina Gasparinová (SUI)
10. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
11. Daniela Kadevová (BUL)
12. Tiril Eckhoffová (NOR)
13. Monika Hojniszová (POL)
14. Dzinara Alimbekavová (BLR)
15. Anna Frolinová (KOR)
16. Sarah Beaudryová (CAN)
17. Julia Simonová (FRA)
18. Dorothea Wiererová (ITA)
19. Nicole Gontierová (ITA)
20. Polona Klemenčičová (SLO)
21. Galina Višněvská (KAZ)
22. Rieke De Maeyerová (BEL)
23. Johanna Talihärmová (EST)
24. Lisa Vittozziová (ITA)
25. Světlana Mironovová (RUS)
26. Fan-čchi Meng (CHN)
27. Eniko Martonová (ROU)
28. Natalja Kočerginová (LTU)
29. Anaïs Chevalierová (FRA)
30. Clare Eganová (USA)
31. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
32 Julija Matvijenková (LAT) 33. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
34. Elisa Gasparinová (SUI)
35. Suvi Minkkinenová (FIN)
36. Vanessa Hinzová (GER)
37. Julija Džimová (UKR)
38. Sari Maedaová (JPN)
39. Veronika Vítková (CZE)
40. Hanna Öbergová (SWE)
41. Kamila Żuková (POL)
42. Mona Brorssonová (SWE)
43. Anastasia Kuzminová (SVK)
44. Nika Blaženićová (CRO)
45. Lea Einfaltová (SLO)
46. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
47. Tuuli Tomingasová (EST)
48. Franziska Hildebrandová (GER)
49. Paulina Fialková (SVK)
50. Rosanna Crawfordová (CAN)
51. Venla Lehtonenová (FIN)
52. Laura Dahlmeierová (GER)
53. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
54. Linn Perssonová (SWE)
55. Fujuko Tačizakiová (JPN)
56. Julia Schwaigerová (AUT)
57. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
58. Tchang Ťia-lin (CHN)
59. Son-su Kim (KOR)
60. Wei-Lin Jillian Colebournová (AUS)
61. Célia Aymonierová (FRA)
62. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
63. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
64. Kinga Zbylutová (POL)
65. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
66. Anastasija Merkušinová (UKR)
67. Lena Häckiová (SUI)
68. Synnøve Solemdalová (NOR)
69. Ivona Fialková (SVK)
70. Baiba Bendiková (LAT)
71. Anika Kožicaová (CRO)
72. Markéta Davidová (CZE)
73. Franziska Preussová (GER)
74. Emilija Jordanovová (BUL)
75. Federica Sanfilippová (ITA)
76. Iryna Krjuková (BLR)
77. Susan Dunkleeová (USA)
78. Alla Gilenková (MDA)
79. Denise Herrmannová (GER)
80. Jurie Tanakaová (JPN)
81. Jen Čang (CHN)
82. Jelena Kručinkinová (BLR)
83. Justine Braisazová (FRA)
84. Laura Toivanenová (FIN)
85. Katharina Innerhoferová (AUT)
86. Regina Ojaová (EST)
87. Desislava Stojanovová (BUL)
88. Emma Lunderová (CAN)
89. Magdalena Gwizdońová (POL)
90. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
91. Vita Semerenková (UKR)
92. Anna Magnussonová (SWE)
93. Aita Gasparinová (SUI)
94. Jevgenija Pavlovová (RUS)
95. Eva Puskarčíková (CZE)
Průběžné pořadí SP ve sprintu
1. Lisa Vittozziová (ITA) 289
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 272
3. Dorothea Wiererová (ITA) 269
4. Anastasia Kuzminová (SVK) 251
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 242
6. Monika Hojniszová (POL) 203
7. Anaïs Chevalierová (FRA) 197
8. Paulina Fialková (SVK) 180
9. Julia Simonová (FRA) 168
10. Iryna Krjuková (BLR) 152
...
25. Markéta Davidová (CZE) 100
34. Eva Puskarčíková (CZE) 78
39. Veronika Vítková (CZE) 60
72. Lucie Charvátová (CZE) 12
76. Jessica Jislová (CZE) 10
Průběžné celkové pořadí SP
1. Lisa Vittozziová (ITA) 713 bodů
2. Dorothea Wiererová (ITA) 706
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 640
4. Anastasia Kuzminová (SVK) 620
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 545
6. Paulina Fialková (SVK) 526
7. Monika Hojniszová (POL) 468
8. Iryna Krjuková (BLR) 427
9. Hanna Öbergová (SWE) 423
10. Anaïs Chevalierová (FRA) 421
...
20. Markéta Davidová (CZE) 312
40. Eva Puskarčíková (CZE) 138
43. Veronika Vítková (CZE) 123
71. Lucie Charvátová (CZE) 71
86. Jessica Jislová (CZE) 10
Rád bych vás pozval na zítřejší sprint mužů, který je naplánován na 16:30. (17:53:34)
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 22:17,5
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +9,7
3. Laura Dahlmeierová (GER) +12,6
4. Hanna Öbergová (SWE) +13,2
5. Mona Brorssonová (SWE) +21,7
6. Denise Herrmannová (GER) +23,9
7. Markéta Davidová (CZE) +26,5
8. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +31,4
9. Tiril Eckhoffová (NOR) +32,6
10. Dorothea Wiererová (ITA) +33,2
11. Clare Eganová (USA) +33,3
12. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +34,0
13. Dzinara Alimbekavová (BLR) +45,1
14. Sari Maedaová (JPN) +48,9
15. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +50,1
16. Franziska Preussová (GER) +52,4
17. Baiba Bendiková (LAT) +55,5
18. Rosanna Crawfordová (CAN) +56,0
19. Elisa Gasparinová (SUI) +58,3
20. Johanna Talihärmová (EST) +59,8
21. Lisa Vittozziová (ITA) +1:01,4
22. Irina Kručinkinová (BLR) +1:02,5
23. Célia Aymonierová (FRA) +1:05,4
24. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:07,6
25. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:11,1
26. Iryna Krjuková (BLR) +1:12,0
27. Natalja Kočerginová (LTU) +1:16,6
28. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:17,3
29. Vita Semerenková (UKR) +1:20,0
30. Selina Gasparinová (SUI) +1:23,1
...
33. Ivona Fialková (SVK) +1:36,2
38. Veronika Vítková (CZE) +1:42,0
48. Paulina Fialková (SVK) +2:10,1
59. Eva Puskarčíková (CZE) +2:32,3
71. Lucie Charvátová (CZE) +2:56,8
86. Terezia Poliaková (SVK) +4:42,6
Rozhovor s dnešní vítězkou
Na druhé příčce dorazila do cíle debutantka Tandrevoldová (NOR), kterou neúspěšně stíhala Dahlmeierová (GER).
Nejlepší z Češek byla na krásné sedmé pozici Markéta Davidová. Vítková se umístila na osmatřicátém místě, Puskarčiková na devětapadesátém a Charvátové náleží jednasedmdesátéá příčka.
CÍL
6,3 KM
2 STŘ.
2 STŘ.
CÍL
6,3 KM
CÍL
1 STŘ.
6,3 KM
2 STŘ.
2 STŘ.
2 STŘ.
CÍL
CÍL