Statistiky:
Konečné pořadí
1. Norsko 1:17:41,4 (0+7)
2. Německo +13,1 (0+9)
3. Itálie +1:09,6 (0+14)
4. Rusko +1:32,4 (0+8)
5. Švédsko +1:35,3 (0+10)
6. Česko +1:51,3 (0+3)
7. Ukrajina +2:27,2 (0+10)
8. Francie +2:41,2 (0+15)
9. Polsko +2:48,8 (0+4)
10. Finsko +2:53,2 (0+5)
11. Švýcarsko +2:56,7 (0+13)
12. Slovensko +3:22,9 (0+10)
13. Bělorusko +3:57,4 (0+8)
14. Estonsko +3:57,7 (0+7)
15. Japonsko +4:16,2 (0+10)
16. Kanada +4:35,5 (1+8)
17. Rakousko +4:45,7 (1+6)
18. Čína +7:05,1 (0+9)
19. USA +7:21,2 (3+13)
Korea, Bulharsko, Kazachstán, Lotyšsko, Litva, Slovinsko, Rumunsko - předstiženi o kolo
Pořadí po 8. střelbě
1. Norsko 1:11:52,8
2. Německo +18,7
3. Itálie +1:25,8
4. Rusko +1:49,9
5. Česko +1:52,5
12. Slovensko +3:15,4
Pořadí po 7. střelbě
1. Norsko 1:05:04,8
2. Německo +9,5
3. Itálie +1:12,2
4. Švédsko +1:42,8
5. Česko +1:47,0
11. Slovensko +2:55,9
Pořadí po 3. předávce
1. Norsko 57:52,1
2. Německo +15,4
3. Itálie +56,9
4. Česko +1:30,6
5. Rusko +1:35,6
9. Slovensko +2:29,9
Pořadí po 6. střelbě
1. Norsko 52:39,3
2. Německo +7,7
3. Itálie +35,6
4. Česko +1:03,4
5. Rusko +1:15,4
8. Slovensko +2:02,5
Pořadí po 5. střelbě
1. Norsko 45:59,4
2. Německo +1,7
3. Itálie +18,4
4. Rusko +47,8
5. Česko +50,0
7. Slovensko +1:27,6
Pořadí po 2. předávce
1. Německo 38:49,6
2. Norsko +0,9
3. Itálie +1,2
4. Švédsko +19,1
5. Rusko +32,7
6. Česko +40,9
7. Slovensko +1:00,6
Pořadí po 4. střelbě
1. Itálie 33:34,3
2. Norsko +1,9
3. Švédsko +3,8
4. Německo +18,2
5. Rusko +22,0
6. Česko +34,8
7. Slovensko +42,8
Pořadí po 3. střelbě
1. Itálie 26:36,8
2. Německo +2,1
3. Norsko +2,9
4. Švédsko +9,4
5. Ukrajina +12,1
6. Slovensko +21,9
8. Česko +38,6
Pořadí po 1. předávce
1. Itálie 18:58,0
2. Norsko +4,2
3. Švédsko +16,0
4. Ukrajina +20,7
5. Slovensko +24,3
10. Česko +56,3
Pořadí po 2. střelbě
1. Itálie 13:22,1
2. Švédsko +16,8
3. Ukrajina +22,5
4. Norsko +23,6
5. Slovensko +29,5
14. Česko +55,7
Pořadí po 1. střelbě
1. Itálie 6:42,8
2. Německo +7,5
3. Švédsko +11,0
4. Ukrajina +12,7
5. Slovensko +15,1
21. Česko +38,9
Startovní listina
1. Francie (Chevalierová, Simonová, Desthieux, M. Fourcade)
2. Švýcarsko (E. Gasparinová, Häckiová, Weger, Finello)
3. Německo (Hinzová, Herrmannová, Peiffer, Doll)
4. Norsko (Röiselandová, Eckhoffová, J. Boe, Christiansen)
5. Rusko (Pavlovová, Jurlovová-Perchtová, Malyško, Loginov)
6. Itálie (Vittozziová, Wiererová, Hofer, Windisch)
7. Švédsko (Perssonová, Öbergová, Nelin, Samuelssonú
8. Česko (Vítková, Davidová, Moravec, Krčmář)
9. Kanada (Crawfordová, Beaudryová, Ch. Gow, S. Gow)
10. Rakousko (Riederová, Innerhoferová, Eberhard, Landertinger)
11. Ukrajina (Merkušinová, Vi. Semerenková, Prima, Pidručnyj)
12. USA (Dunkleeová, Eganová, Doherty, Nordgren)
13. Estonsko (Ojaová, Talihärmová, Zahkna, Ermits)
14. Bulharsko (Kaděvová, Jordanovová, Anev, Iliev)
15. Bělorusko (Solaová, Kručinkinová, Smolski, Bočarnikov)
16. Japonsko (Tačizakiová, Maedaová, Kobonoki, Ozaki)
17. Kazachstán (Belčenková, Achatovová, Kuc, Vitenko)
18. Litva (Kocerginová, Lescinskaiteová, Kaukenas, Dombrovski)
19. Finsko (Lehtonenová, Makarainenová, Seppala, Hiidensalo)
20. Slovensko (I. Fialková, P. Fialková, Hasilla, Otčenáš)
21. Slovinsko (Klemenčičová, Einfaltová, Bauer, Dovžan)
22. Polsko (Gwizdonová, Zbylutová, Guzik, Szczurek)
23. Čína (Čang, Čchu, Jan, Wang)
24. Korea (Frolinová, Ko, Lapšin, Čcho)
25. Lotyšsko (Bendikaová, Matvijenková, Patrijuks, Slotins)
26. Rumunsko (Martonová, Cotrusová, Buta, Puchianu)
Cíl
Krčmář dovezl českou štafetu na šestém místě
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Norsko slaví titul mistrů světa
Cíl
6,2km
8stř
... Samuelsson ji nevyužil
8stř
4stř
2stř
Fialková zvládla stojku rovněž bez zaváhání
2stř
2stř
Vittozziová má odstříleno
2stř
1stř
Vittozziová s nulou
1stř