03.03.2019, 14:00 • SH Jižní Město • Čtvrtfinále • Martin Vavruša

Ode mě už je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u online přenosů ze světa florbalu, na viděnou! (15:51:18)
Dnešní utkání sledovalo 155 diváků.
Střely na branku ve třetí třetině:
Chodov – 15 (celkem 48)
Panthers – 4 (celkem 17)
Ve třetí části už hostujícím hráčkám možná trochu došel dech a především potřebovaly otevřít obranu a vrhnout se i do útoku, z čehož vytěžili domácí hned čtyři branky. Už po dvou a půl minutách z třetí části pojistila Chodovu vedení Karolína Suchá a později na ni navázala ještě Jana Vávrová. Panthers se držely statečně až do poslední minuty, krátce se pokusily i o hru bez brankáře, ale Chodov si dokázal držet soustavný tlak na útočné polovině a nedovolil Červové na delší dobu se vzdálit. V poslední minutě pak ze svého tlaku vydoloval ještě dvě branky zásluhou Daniely Frantíkové a Terezy Hanzlíkové. Domácí hráčky tak smetly Panthers 5:0 a ujímají se vedení 2:0 v sérii.

59:57

Chodov právě vstřelil branku!
Možná už trochu z rezignace hostujících hráček, které ztratily ubojované utkání v poslední třetině, přichází také pátá branka Chodova. TEREZA HANZLÍKOVÁ zůstala nepokrytá u branky Červové a tři vteřiny před koncem doklepla míček do sítě. Asistence: Markéta Svačinová.

59:38

Střela DANIELY FRANTÍKOVÉ se odrazila přímo nazpět k ní a napodruhé už ho poslala pod horní tyč! Asistence: Martina Řepková.

59:36

Frantíková nastřelila jen bránící hráčku.

59:11

Střelu Řepkové z úhlu Červová vyrazila. Dorážky do branky zase nepustily její spoluhráčky.

58:30

Syslová uhájila míček proti třem soupeřkám, její spoluhráčka ale vystřelila jen do nohy hráčky před brankou.

57:39

Chodov kombinuje na své polovině.

56:44

Řepková vypíchla míček soupeřce a nezištnou přihrávkou hledala u tyčky spoluhráčku. Ani ta ovšem její přihrávku nečekala.

56:05

Řepková si při napadání počínala nedovoleně a tak mají Panthers rozehrávku.

55:47

Oddechový čas pro hosty.

55:42

Střelu z těsné blízkosti dokázala Červová vyrazit.

55:24

Lochmannová provezla míček přes půl hřiště a před branku Provázkové, zamířila však jen mimo tři tyče.

54:15

Proti pokusu Pláškové zaklekla hostující hráčka.

5:0

Branky a nahrávky: 33. Frantíková (Vrbová), 43. Suchá (Řepková), 47. J. Vávrová (Frantíková), 60. Frantíková (Řepková), 60. Hanzlíková (Svačinová)

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Christiánová) – Jiráková, Nosková, Vrbová, Svačinová, Suchá, Frantíková, Plášková, Pekárková, Řepková, J. Vávrová, Jůzová, Peštová, P. Beránková, Belicová, Ka. Kellovská, Hanzlíková.

Panthers Praha: Červová (Horňáková) – Vranová, Florianová, Syslová, Pitterlingová, Šusterová, Vesecká, Lochmannová, Škvorová, Slaná, Jarešová, Steinbachová, Miklíková, Lupačová, Jelínková, Zittová.

Rozhodčí: Kostinek, Reichelt