02.03.2019, 19:00 • SC Dubina Ostrava • Čtvrtfinále • Jonáš Majtyka

Tipsport: 1.47 6.48 4.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek sobotního večera. (20:55:16)
Nejlepšími hráči zápasu byli určení Filip Langer (TAS) a Lukáš Hájek (VIT).
Střetnutí je u konce. Rozhodující pasáž přišla na přelomu druhé a třetí třetiny, kdy Vítkovičtí zaznamenali tři trefy v pětiminutové přesilovce a získali tak dostatečný náskok. Hostům se sice podařilo snížit, jenže na vyrovnání už nenašli síly. Moravskoslezský celek se tak ujímá v sérii vedení 1:0 na zápasy.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny a s největší pravděpodobností i celého utkání.

58:47

Vítkovice kombinují na útočné polovině. Tohle jim bohatě stačí.

57:30

57:30 Ondřej FIRDA - 8:3

57:30

Vítkovice právě vstřelily branku!
Ani tentokrát ale není úspěšná! Zpoza půlící čáry totiž poslal míček do opuštěné klece ONDŘEJ FIRDA. Bez asistence.

56:59

Tatran znovu zkouší power-play.

56:25

56:25 Jonáš KREYSA - 7:3

56:25

Tatran právě vstřelil branku!
Střešovice se nevzdávají! Marek Pixa rozjel rychlý protiútok a rozhodl se pro individuální zakončení. Lukáše Součka sice nepřekonal, jenže balonek se odrazil k JONÁŠI KREYSOVI, který jej dorazil do sítě. Asistence: Marek Pixa.

55:43

55:43 Adam DELONG - 7:2

55:43

Výsledkem je však pouze sedmá branka domácích! Tomáš Sladký se zmocnil balonku a přihrál jej ADAMU DELONGOVI, který už měl velmi snadnou práci. Asistence: Tomáš Sladký.

55:21

Michal Rebro opustil své působiště. Tatran to zkouší v šesti!

54:52

Lukáš Hájek stanul sám před Rebrem, jenže v rozhodující okamžik poslal balonek za mantinel.

53:36

53:36 Filip LANGER - 6:2

53:36

A máme sníženo! FILIP LANGER se zpoza brány protlačil až před Lukáše Součka, jehož překonal bekhendovou střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Jonáš Kreysa.

51:45

51:45 Lukáš HÁJEK - 6:1

8:3

Branky a nahrávky: 12. Hájek (Hubálek), 31. Rýpar (Hubálek), 40. Hájek (Hubálek), 43. Delong (Jastřembský), 44. Besta (Hubálek), 52. Hájek (Rýpar), 56. Delong (Sladký), 58. Firda – 31. Langer, 54. Langer (Kreysa), 57. Kreysa (Pixa)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Nehera, Rýpar, Hubálek – Herblich, Firda, Oborák – Sladký, Gattnar, Jan Šebesta – Řezanina, Černý, Hájek – Bräuer, Jastřembský, Delong – Besta.

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Mühlfait, Sládeček, Jak. Kolísko, Piták, Ullmann, Vítovec – Tlapák, Marek Beneš, Kreysa – Komárek, Langer, Pixa – Meliš, Švéda, Sádlo.

Rozhodčí: Drápal, Pospíšil

11:35 VIT 1:0 Hájek (Hubálek)
18:36 VIT 2 Firda, Hrubost
29:54 TAS 2 Pixa, Nedovolené vrážení
30:20 TAS 1:1 Langer
30:50 VIT 2:1 Rýpar (Hubálek)