0:1

konec (0:0)

02.03.2019, 17:00 • Stadion U Nisy, Liberec • 23. kolo • Tomáš Honzejk

Tipsport: 3.22 3.12 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme velice zajímavé utkání ve kterém zvítězila Sparta díky hlavičce Costy 1:0. V prvním poločase byl Liberec jednoznačně lepším týmem. Aktivním napadáním nedal hostům z Letné šanci. Jenže tento styl hry si vybral svou daň a ve druhém poločase už se Sparta dostávala více do hry. Svou aktivitu korunovala gólem Costy po centru Dočkala. Liberec dostal v závěru šanci na vyrovnání, když byla po zásahu VAR nařízena penalta. Nita ale Kozákovu střelu k tyči lapil a Sparta je i nadále na jaře stoprocentní. (18:59:40)