konec (1:0)

01.03.2019, 09:50 • 21. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.93 3.42 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí fanoušci slavili druhou branku.

Domácí celek vyhrává tento dramatický zápas, který vyšperkovali fanoušci skvělou atmosférou 2:0. V prvním poločase po krásné akci trefil Ghoochannejhad. Ve čtvrté minutě nastaví pak zpečetil výhru domácích Devlin. (11:54:54)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 0:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:9.

90+7

90+4

90+4. Cameron DEVLIN - 2:0

90+4

Sydney právě vstřelilo branku!
První branku v této soutěži dává CAMERON DEVLIN. Využil skvělou přihrávku od spoluhráče a prostřelil brankáře soupeře. Domácí podtrhují své vedení.

90+1

Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Adam Le Fondre, přichází Aaron Calver.

90+1

Pět minut se bude nastavovat.

88

Šanci si ale vypracoval hostující celk. George Blackwood dostal míč do předbrankového prostoru, odkud vypálil. Jeho ránu kryje domácí Andrew Redmayne.

88

Domácí celek se pokouší vstřelil druhou branku v tomto zápase.

87

Louis D'Arrigo dostává první příležitost v týmu.

87

Střídání v týmu Adelaide United: ze hřiště odchází Ryan Strain, přichází Louis D'Arrigo.

86

Milos Ninkovic se dopustil útočného faulu na hranici karty. Sudí ale nechává tento moment bez potrestání.

86

Michael Zullo si následně naběhl do volného prostoru, ale přihrávka se k němu nedostala.

86

Sydney stále vede o jednu branku a nyní rozehrává Michael Zullo na útočné polovině.

83

Střídání v týmu Adelaide United: ze hřiště odchází Jordy Thomassen, přichází Ken Ilsö.

81

Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Reza Ghoochannejhad, přichází Cameron Devlin.

80

Dostáváme se do posledních deseti minut druhého poločasu, domácí celek stále vede o jednu branku.

80

Po delší době dávají fanoušci Sydney vzpomenout výborné atmosféře, kterou zahájili tento duel.

79

Mnoho šancí momentálně k vidění není.

78

Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Anthony Caceres, přichází Luke Ivanovic.

77

Je to tak a vysloužil si hlasitý potlesk domácího publika.

76

Ryan Strain je po souboji s domácím Milosem Ninkovicem ošetřovaný lékaři na hrací ploše. Zdá se, že bude v pořádku.

74

Velmi dobře hraje domácí obrana, která si dokáže poradit se šancemi soupeře. Díky dobré defenzivní hře brankář Sydney mnoho práce nemá.

72

Střídání v týmu Adelaide United: ze hřiště odchází Nathan Konstandopoulos, přichází Ryan Kitto.

70

George Blackwood vedl akci svého celku, jeho projektil byl zblokovaný.

70

Zajímavé je, že domácí faulovali desetkrát, hosté jen jednou a právě za tento jediný faul udělal sudí kartu.

68

Jeden z domácích hráčů je ošetřovaný na hrací ploše.

67

Žlutou kartu dostává Michael Marrone (Adelaide United).

64

Další rohový kop pro hosty. Obrázek hry se proti prvnímu poločasu změnil, aktivnější jsou hosté.

63

Michael Marrone se dostal do zakončení, ale jeho rána končí mimo branku.

62

Adelaide United rozehrává rohový kop

61

Paul Izzo po nepřesné střeleckém pokusu domácích rozehrává od své branky.

60

Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, hraje se nyní zejména na polovině hrací plochy. Živějším dojmem působí hosté.

59

Reza Ghoochannejhad, autor první branky v zápase, se dostal do další šance, jeho rána na vzdálenější tyč končí mimo.

58

Andrew Redmayne vykopává od své branky.

55

Aktivní hra Adelaide United pokračuje dál. Nyní zakončoval George Blackwood. Ani tentokrát však nedokázal trefit branku.

53

George Blackwood to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

50

Proti prvnímu poločasu hraje nyní hostující celek aktivněji, snaží se něco vymyslet na útočné polovině.

49

Domácí celek se nyní musí bránit hře soupeře. Michael Marrone pálil z velké dálky, jeho rána končí nad.

48

Adam Le Fondre byl v pokutovém území, ale přes dobrou hru obránců se ke střele nedostal.

47

Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě.

46

Mnoho šancí jsme v prvním poločase neviděli, domácí celek se dokázal prosadit v patnácté minutě, po krásné akci se trefil Reza Ghoochannejhad. Jeho trefa je zatím jedinou v tomto zápase.

45+2

45+1

George Blackwood skvěle zakončoval a jeho ránu Alex Wilkinson z brankové čáry odhlavičkoval na rohový kop.

45+1

Jedna minuta se bude nastavovat.

45

Adam Le Fondre nedokázal dostihnout míč na hrací ploše, vykopávat bude hostující brankář.

44

Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se dohrává první poločas.

42

Hostující celek hraje nyní aktivněji, ovšem se stále nemůže dostat do výraznější střelecké pozice, domácí defenziva hraje velmi dobře pozičně.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase.

39

Ryan Strain stál na konci druhé hostující kombinace. Jeho rána na vzdálenější tyčku postrádala přesnost. Hráč se drží za hlavu, anžto ví, že se s touto příležitostí dalo naložit lépe.

37

Nikovic přišel před pokutovým územím o míč, zakončit nedokázal.

37

Alex Wilkinson dobře zapracoval na své polovině a dokázal si poradit s akcí soupeře. Směr hry se tedy otáčí.

35

Adelaide United se usadilo na útočné polovině, ale do šance se nedostalo. Jen Strain z velké dálky vyslal míč na branku. Gólman si velmi snadno poradil.

32

Centr se snesl před branku, gólman vyboxoval míč. Následně pálil Jordy Thomassen. Jeho hlavička končí mimo branku.

31

Blackwood byl faulovaný, rozehrávat budou hosté volný kop z dobré pozice.

30

Půlhodina hry je pryč, domácí celek, který hraje aktivněji se dostal do vedení. Od vstřeleného gólu jsme kromě tyčky další šanci neviděli.

28

Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není. Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.

25

Brankář domácího celku Redmayne rozehrává od své branky.

24

Domácí celek se dostal do další dobré pozice, Reza Ghoochannejhad pálil ze střední vzdálenosti. Jeho rána se odrazila od tyče mimo.

22

Nyní se hraje se spíše na polovině hrací plochy, sledujeme stále aktivní hru Sydney, nicméně hostující obrana hraje nyní dobře.

20

George Blackwood zakončoval rychlou akci hostujícího celku, ale jeho rána byla zblokovaná a následný končí končí mimo.

18

Milos Ninkovic měl další velkou šanci, jeho ránu do horní části branky tak tak vytáhl brankář na roh.

15

15. Reza GHOOCHANNEJHAD - 1:0

15

Krásná akce domácích na jeden dotek je zakončená přesnou střelou. PO parádním ťukesu se před branku dostal REZA GHOOCHANNEJHAD. Jeho rána do protipohybu brankáře byla těžko chytatelná.

12

Na atmosféru tohoto zápasu jsem už v předchozím komentáři narážel, nicméně pravdou je, že na poměry této ligy se fandí opravdu hodně, což neuniklo ani několika lidem na Twitteru.

10

Adam Le Fondre hlavičkoval a jeho přízemní pokus kryje brankář Izzo.

9

Obrázek hry je stále stejný, domácí celek má převahu a pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.

8

Domácí si vypracovali první šanci. Adam Le Fondre si balon příliš předkopl, a tak jej jako první získal brankář Paul Izzo.

7

Grant hledal spoluhráče na útočné polovině, ale přišel o míč, a tak mohou hrát hosté.

5

Hraje se na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté mají převahu, snaží se něco vymyslet na útočné polovině.

4

Domácí fanoušci vytváří na útulném stadionu, jehož značnou část tribuny tvoří louka, na které se sedí, parádní atmosféru.

3

Domácí brankář musel zasahovat, byl připravený, takže střela do střelu branky ho nerozhodila.

2

Hosté se dostali do šance, ale domácí obrana si dokázala poradit, Joshua Brillante otáčí směr hry.

1

Hostující záložník Isaías je v sestavě i dnes, což znamená, že v letošním ročníku ligy nevynechal ani jednu minutu.

1

Utkání začalo, domácí hrají v modrém, hosté v bílém.

1

Krásný večer z předměstí Sidney, z oblasti Leichhardt. Krátce před osmou hodinou večerní zdejšího času začne na stadionu Leichhardt Oval zápas mezi Sydney a Adelaide United. Podmínky pro fotbal jsou ideální, 24 stuňů, polojasno.

Sydney FC: Redmayne – Grant, Wilkinson, Warland, Zullo – Brillante, O'Neill – Caceres, Ninkovic – Le Fondre, Ghoochannejhad
Náhradníci: Cisak, Calver, Devlin, Ivanovic, Austin

Adelaide United: Izzo – Strain, Marrone, Lia, Galloway – Isaías, Konstandopoulos – Thomassen, Boland, Goodwin – Blackwood
Náhradníci: D'Arrigo, Margush, Kitto, Armiento, Ilsö.
Adelaide United odehrálo 20 zápasů s bilancí 8-7-5 a získalo 31 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Central Coast Mariners 2:1 a Brisbane Roar 4:3. Tým nestačil na WS Wanderers 1:3. Remizoval s Melbourne City 1:1 a Newcastle Jets 0:0.
Sydney je v tabulce na druhé pozici. Odehrálo 20 zápasů s bilancí 12-3-5 a získalo 39 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Melbourne City 2:0 a Wellingtonem Phoenix 1:0. Nestačilo na Melbourne Victory 1:2 a na Brisbane Roar 1:2. Remizovalo s Central Coast Mariners 1:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky australské A-League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Sydney FC a Adelaide United.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:50.