25.02.2019, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.3 3.78 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Ryan Donato (MIN) 1+0
2. Jason Zucker (MIN) 1+0
3. Devan Dubnyk (MIN) 27 zák., 1 gól, 96,4% (03:52:30)
Statistiky: Střely na bránu: 35-28; Zablokované střely: 10-12; Vhazování: 54%-46%; Hity: 16-21; Přesilové hry: 0/3-1/2; Trestné minuty: 4-6.
Minnesota dokázala ukončit sérii šesti domácích porážek v řadě, když po prodloužení zdolala ve fantastické formě hrající St. Louis, které prohrálo z posledních čtrnácti zápasů teprve podruhé. O osudu utkání rozhodl překvapivou střelou Ryan Donato. Konečný výsledek. Minnesota Wild 2 St. Louis Blues 1.

62:29

62:29 Ryan DONATO - 2:1

62:29

Minnesota právě vstřelila branku!
RYAN DONATO vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím přes jednoho z protihráčů a puk nad lapačkou Jakea Allena zamířil ke vzdálenější tyči – 2:1! Asistence: Zach Parise a Jonas Brodin.

62:06

Ryan Donato na pravém křídle nabral rychlost a jeho střela zápěstím byla sražena vedle přední tyče.

61:25

Ryan O'Reilly v pravém kruhu krásně zamíchal s pukem, Devan Dubnyk ale jeho střelu vyrazil mimo.

60:59

Tyler Bozak předvedl hodně nepřesnou kolmou přihrávku a Devan Dubnyk rozehrál za bránu.

60:32

Vladimir Tarasenko se ocitl na levém křídle pod tlakem a raději puk vyvezl zpět do středního pásma.

60:04

Blues vyhráli úvodní vhazování prodloužení a jako první se mohou pokusit rozhodnout dnešní utkání.

60:01

Alex Pietrangelo v přesilové hře odpověděl na úvodní gól Jasona Zuckera, a tak nás v Xcel Energy Center čeká nadstavba v podobě prodloužení 3 na 3. Po třetí třetině. Minnesota Wild 1 St. Louis Blues 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57

Wild se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a ještě jednou se bude vhazovat. Zakázané uvolnění.

59:26

Joel Eriksson Ek vystřelil na levém křídle z úhlu a Jake Allen snadno podržel puk ve svém náručí.

2:1

Branky a nahrávky: 32. Zucker (E. Staal, Brodin), 63. Donato (Parise, Brodin) – 48. Pietrangelo (Bozak, Tarasenko)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Pateryn, Hunt, Bitetto – Parise (A), Mikael Granlund, Åberg – Greenway, E. Staal (A), Zucker – Donato, J. Eriksson Ek, Kunin – J.T. Brown, Fehr, M. Foligno.

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Edmundson, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Schwartz, R. O'Reilly, Tarasenko (A) – Maroon, Bozak, Thomas – Steen (A), Sundqvist, Blais – MacEachern, Barbašev, Fabbri.

Rozhodčí: Marc Joannette, Justin StPierre. Čároví: Devin Berg, Brian Murphy

Diváci: 18645

19:04 STL 2 Bouwmeester, krosček
22:16 MNS 2 E. Staal, nedovolené bránění
23:59 STL 2 R. O'Reilly, podrážení
26:54 STL 2 Steen, držení