Španělská LaLiga

Real Valladolid – Real Betis

0:2

konec (0:1)

24.02.2019, 18:30 • Estadio José Zorrilla, Valladolid (ESP) • 25. kolo • Filip Lefenda

Tipsport: 2.37 3.26 3.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

82

Poslední změnu v sestavě činí také domácí kouč Sergio. Šanci dostává na poslední minuty Turek Ünal, odpočinout si naopak míří Míchel.

78

Hosté ze Sevilly mají vystřídáno. Poslední čerstvou tváří je Brazilec Sidnei, jenž nahrazuje Leóna.

63

Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Keko, přichází Anuar Tuhami.

54

Valladolid poprvé střídá, Verde nahrazuje Hervíase.

46

Do druhého poločasu již nenastoupil Lainez, jenž nevypadal na konci první půle zcela fit. Místo něj si zahraje Joaquín.

35

Je to tak. Zápas končí pro zraněného Barragána, jehož místo v sestavě zaujímá Guardado.