6:2

konec (3:0, 2:1, 1:1)

24.02.2019, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 13. kolo • Jan Melicher

Ohlasy trenérů:

Jaroslav Pavlík (Elba DDM Ústí nad Labem): „Jednoznačně rozhodl vstup do utkání, ta první třetina, kterou jsme vyhráli 3:0. Soupeř nám dal trochu náskok na hokejky, ale oboustranně to byl zápas o hodně chybách. My dneska byli ti šťastnější a vyhráli 6:2. Bohužel máme dva hráče mimo, za víkend celkově tři, což je pro mě špatná situace a uvidíme, jak se s tím popasujeme. Příští týden nás čekají další dva těžké zápasy a musíme se na to dobře připravit.“

Pavel Káňa (HbK Karviná): „Těžko se vyhrává, když jsme skoro pořád oslabení, tyhle zápasy si prohráváme vlastní nedisciplinovaností. Dáme si vlastní góly, dostáváme je v přesilovce. Budeme se z toho muset trošku probrat. Takhle se o play-off nehraje.“ (13:18:21)
Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního dne.
Za potlesku domácích diváků končí dnešní utkání. Zejména díky vydařené první třetině si Elba DDM připisuje důležité tři body do tabulky a završuje povedený víkend. Karviná byla dvě třetiny minimálně vyrovnaným soupeřem, ale zaspala start zápasu.

43:44

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Langthaler – 2 min., nedovolené bránění).

43:00

Rozebíhají se poslední dvě minuty dnešního zápasu, domácí si jdou pro tři body.
Nakonec za podpory spoluhráčů odchází ze hřiště, vypadá to na problém s kolenem.

42:57

Na zemi zůstal ležet domácí útočník Vacek a v tuto chvíli to s ním nevypadá příliš dobře.

42:32

42:29

Domácí útočník rychle zamíchal s míčkem, který ho ale neposlechl a utekl. Solar tak nemusel zasahovat.

42:29

Nařízeno trestné střílení pro domácí tým, ujme se ho sám faulovaný Jiří Tomáš.

42:08

Pala z dobré pozici trefuje přesně prostředek branky, kde stál připravený Banda.

40:32

Vyloučení v týmu HbK Karviná (Rejtar – 2 min., zdržování hry).

40:05

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Solar nezvládl rozehrávku a daroval gól JIŘÍMU TOMÁŠOVI, který pochopitelně nepohrdl. Bez asistence.

39:32

Několik možností ke střele karvinští nezužitkovali, naopak po vypadnutí míčku ze hřiště se hra stěhuje do středního pásma.

38:37

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Michajličenko – 2 min., sekání).

38:17

I přes tříbrankové vedení nehraje domácí tým zanďoura a tlačí se do dalších šancí.

37:30

Týmy se domluvily na točení stran.

36:08

6:2

Branky a nahrávky: 10. Bím (Čejka), 12. Poláček, 15. Červinka (Soukup, Smolík), 18. Soukup (Červinka), 28. Balcar (Stupka), 41. Tomáš – 24. Farský (Rosůlek L., Pala), 34. Pilch (Pala)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda(Rechtorik) – Balcar, Bím, Čejka, Červinka, Haken, Kváš, Langthaler, Michajličenko, Poláček, Růžička, Sedláček, Smolík, Soukup, Švanda, Tomáš, Vacek, Černý, Giesel, Stupka, Magasanik

HbK Karviná: Solar(Liboska) – Sladký, Pilch, Zaremba, Konečný, Korbel, Rejtar – Rosůlek J., Rosůlek L., Pacas, Pala, Farský, Řehuřek, Novák, Stromko, Vosyka, Mikeš

Rozhodčí: Pečený, Volkán

03:23 KAR 2 Sladký, držení protihráče
06:56 KAR 2 Pilch, nedovolené bránění
09:34 UNL 1:0 Bím (Čejka)
11:53 UNL 2:0 Poláček
14:19 KAR 2 Korbel, napadení