CROSSDOCK Extraliga

Elba DDM Ústí nad Labem – TJ Kovo Praha

3:0

konec (2:0, 0:0, 1:0)

23.02.2019, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 17. kolo • Jiří Cícha (@cichic18)

Ohlasy trenérů:

Jaroslav Pavlík (Elba DDM Ústí nad Labem): "Jednalo se o důležitý zápas, který jsme zvládli s nulou. Hráli jsme dobře od obrany, soupeř nějakou šanci měl, ale jinak si myslím, že vítězství s tím skórem je zasloužené. Jsem rád, že hráči plnili pokyny, které jsme jim před zápasem řekli. Dneska prostě pro nás zasloužené tři body."

Michal Teplý (TJ KOVO Praha): "Soupeř byl horší než my, ale bohužel nám v první třetině dal oba dva góly, klíčové a to rozhodlo celý zápas. To, že hrajeme až druhou a třetí třetinu je málo." (13:09:02)
Máme tu konec dnešního utkání, ve kterém po celý zápas dominoval domácí celek. Ke dvou brankám Smolíka, přidal necelé tři minuty před koncem branku také Jiří Tomáš. Děkuji za pozornost a příště zase někdy na počtenou u CROSSDOCK Extraligy.

Střely celkem: 34:21

44:35

Čejka našel před brankou Bíma, kterému míček skočil a nezasáhl ho ideálně, takže Laine neměl žádnou práci.

43:51

Hra se podle očekávání spíše dohrává, jelikož Kovu je jasné, že tento zápas už nijak nezachrání.

42:26

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Tak to byla nádhera v podání Soukupa a Tomáše. Druhý jmenovaný vybojoval míček a utíkali společně dva na jednoho, přihrál na Lukáše Soukupa, který špatnou nahrávku krásně zpracoval a míček vrátil úplně před odkrytou klec na JIŘÍHO TOMÁŠE, který měl snadnou práci – 3:0! Asistence: Lukáš Soukup.

42:12

Bílomodrý celek stále vyhazuje míček na zakázané uvolnění, domácí hráči nejsou schopni se osvobodit ze svého obraného pásma.

41:20

Domácí celek je v plném počtu. Čas se Kovu krátí, pokud chtějí s výsledkem něco udělat, měli by zařadit další rychlostní stupeň, hra je z jejich strany taková ospalá.

40:41

Franěk našel v přesilové hře u tyče Ogurčáka, který krásně vystřelil, ale Banda se stihl přesunout, o chvilku později měl nabito opět Franěk, ale Soukup obětavým zakleknutím míček zastavuje a hra je přerušena, jelikož kapitán domácího celku se nezvedá.

40:00

Další úspěšný zákrok Bandy, Miroslav Franěk napřáhl nad kruhama, ale Banda krásně míček viděl a vyráží ho tak ramene na topoly.

39:20

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Růžička – 2 min., nedovolené bránění).

39:17

Stupka krásně vybojoval míček od Bydžovského, který upadl, ale jeho střela byla zbytečná, jelikož Růžička netakticky fauloval Nýdla.

38:49

Hostující celek hraje v plném počtu a na konto ústecké Elby DDM přibyla další neproměněná přesilová hra.

38:15

Kočka oběhl přes Hakena a zakončil do břicha Bandy, který spadl na záda, ale míček v klidu pokryl pod svým tělem.

38:12

Domácí tým hraje v plném počtu a nabízí se mu přesilová hra, která bude trvat ještě 37 vteřin.

37:30

Necelou minutu se bude hrát 4 na 4, než vběhne zpět bývalý reprezentant Langthaler do hry. Hra se přerušuje pro točení, jelikož dnes sluníčko opravdu pálí jen na jednu stranu hřiště.

36:49

Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Plecitý – 2 min., vysoká hůl).

36:48

Bím utíkal v oslabení na Laineho, ale jeho střela neměla razanci. Rozhodčí přerušuje a bude vylučovat hráče Kova.

3:0

Branky a nahrávky: 6. Smolík (Červinka), 9. Smolík (Poláček, Soukup), 43. Tomáš (Soukup)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Rechtorik) – Grus, Haken, Kváš, Michajličenko, Poláček, Růžička, Sedláček, Smolík, Švanda, Černý – Bím, Čejka, Červinka, Langthaler, Soukup (C), Tomáš, Vacek, Giesel, Stupka, Čermák

TJ Kovo Praha: Lain (Majerníček) – Nýdl, Bydžovský, Drak, Plecitý, Kyclt, Zahálka (C) – Ogurčák, Winter, Bureš, Franěk, Kočka, Wurdák, Krištof, Bravenec, Votýpka

Rozhodčí: Radek Koskuba, Radek Šulo

02:13 KOV 2 Kycl, nedovolené bránění
05:26 KOV 2 Bureš, podražení
05:29 UNL 1:0 Smolík (Červinka)
08:31 UNL 2:0 Smolík (Poláček, Soukup)
09:48 KOV 2 Drak, vražení na hrazení