1:2

konec (0:2)

22.02.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Gdynia • 23. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.8 2.98 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Gliwice v prvním poločase získali dvoubrankové vedení, v samotném závěru pak domácí celek dokázal snížit. Vyrovnat ale nedokázal. Body tak berou hosté. (20:03:22)
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:18.

90+5

90+4

Žlutou kartu dostává František Plach (GKS Piast Gliwice).

90+3

Gliwice hrají aktivně, nedávají domácím možnost něco vymyslet.

90+2

Hostující celek se snaží držet hru co nejdál od své branky. To se daří.

90+1

Čtyři minuty se budou nastavovat.

90

Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Luka Marić, přichází Goran Cvijanovič.

90

Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

88. Damian Zbozień (ARK) - 1:2

88

Arka právě vstřelila branku!
Domácí celek snižuje. Po rohovém kopu výborně hlavičkoval DAMIAN ZBOZIEŃ.

85

Dva hráči se střetli hlavami. Oba jsou otřesený.

84

Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Martin Konczkowski, přichází Tomasz Jodłowiec.

83

83. Michał Janota (ARK), František Plach (PIA)

83

Michał Janota (Arka Gdynia) neproměňuje pokutový kop. Michał Janota si vybral stejnou stranu jako brankář, takže hostující František Plach podržel své spoluhráče a kryje míč.

82

82.

82

Michał Janota byl faulovaný, pokutový kop pro domácí.

80

Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, hostující celek vede o dvě branky a má zápas zcela pod kontrolou.

78

Adam Deja centroval před branku, ale jeho akci zastavila obrana.

76

Aleksandar Sedlar rozehrává volný kop. Balon jeho spoluhráči neudrželi, a tak se směr hry otáčí.

76

Žlutou kartu dostává Dawid Sołdecki (Arka Gdynia).

75

Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Piotr Parzyszek, přichází Michal Papadopulos.

74

Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Maksymilian Banaszewski, přichází Dawid Sołdecki.

73

Gliwice rozehrávají od své branky, nikam se neženou.

72

72. Luka Zarandia (ARK)

72

Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu. Michał Janota zakončoval z dobré pozice, jeho ránu zblokoval Tom Hateley.

70

František Plach rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

66

Michał Janota hledal před brankou spoluhráče, následná rána byla hostujícím hráčem zblokovaná.

64

Jorge Félix přenechal míč Martinu Konczkowskému, jehož následný centr byl nepřesný.

62

Piotr Parzyszek se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale domácí obrana dobře zapracovala a nenechala ho vypálit.

60

Sledujeme klidnější pasáž hry.

59

Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, hosté drží míč na polovině soupeře.

56

57 Piotr Parzyszek a Tom Hateley kombinovali před brankou, ani jeden z nich se ale do střelecké pozice dostat nedokázal.

55

Volný kop pro hosty, Tom Hateley uvede míč do hry.

55

Žlutou kartu dostává Luka Marić (Arka Gdynia).

51

František Plach vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Na polovině míč vybojoval hostující celek.

50

Volný kop nyní rozehrávají domácí, Maciej Jankowski centroval před branku, ale gólman míč dokázal vyboxovat.

47

Martin Konczkowski vybojoval pro svůj tým z kraje druhého poločasu rohový kop.

46

Zdá se, že ani jeden trenér neudělal změnu v sestavě, oba týmy hrají ve stejném složení jako v prvním poločase.

46

45+1

45+1

Jedna minuta se bude nastavovat.

44

Žlutou kartu dostává Patryk Dziczek (GKS Piast Gliwice).

44

Gliwice udělaly v prvním poločase důležitý krok za výhrou v tomto zápase, vstřelily dvě branky.

42

42. Joel Valencia (PIA) - 0:2

42

Gliwice právě vstřelily branku!
Hostující celek navyšuje své vedení. Martin Konczkowski výborně našel v pokutovém území volného JOELA VALENCIU, jehož rána byla přesně do horní části branky.

42

Adam Danch dostal hru na útočnou polovinu, jeho přihrávku vzduchem zastavit soupeř.

41

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí celek na výraznější šanci čeká.

39

39. Piotr Parzyszek (PIA)

39

Domácí se dopustili faulu, fauloval Deja, hrát tak budou na polovině hosté.

37

Piotr Parzyszek centroval před branku, viděl tam spoluhráče, jenže ten byl obsazený, takže vypálit nedokázal.

36

Žlutou kartu dostává Adam Marciniak (Arka Gdynia).

34

Hostující celek rozehrává od své branky, Jakub Czerwiński hledal spoluhráče dlouhým pasem na útočné polovině.

32

Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.

30

Luka Marić je ošetřovaný mimo hrací plochy, brzy se do hry vrátil.

28

28. Jakub Czerwiński (PIA) - 0:1

28

Hostující celek rozehrávat rohový kop, centr se snesl před branku, kde nejlépe vyskočil JAKUB CZERWIŃSKI. Jeho hlavička končí v brance.

27

Jakub Czerwiński centroval před branku, Martin Konczkowski centroval před branku, ale neuspěl.

25

Adam Marciniak a Adam Deja kombinovali na útočné polovině, nicméně se ke střele nedostali.

22

Adam Marciniak rychle dostal míč na útočnou polovinu, ale vypálit na branku nedokázal.

20

Dvacet minut hry je pryč, na výraznější šanci zatím čekáme.

18

Michał Nalepa prodloužil míč na útočnou polovinu, Luka Zarandia centroval před branku nepřesně.

17

Hraje se na útočné polovině hrací plochy, Joel Valencia fauloval, a tak budou rozehrávat domácí.

16

Volný kop pro hosty. Tom Hateley poslal centr před branku, jeho pokus byl zblokovaný.

15

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho fotbalové krásy k vidění není.

12

Maciej Jankowski hledal spoluhráče před brankou.

11

Adam Marciniak se dostal na útočnou polovinu, ale jeho spoluhráči při pokusu o přechod před branku přišli o míč.

10

Pāvels Šteinbors bude vykopávat od své branky, nikam s rozehrávkou nežene. Balon přenechal bekům, následně vykopl.

9

Joel Valencia zakončoval, jeho rána byla zblokovaná na roh. Tom Hateley nepřesně centroval před branku.

8

Martin Konczkowski centroval před branku, jeho pokus byl však nepřesný.

6

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.

4

Hosté kombinují na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně.

3

Adam Marciniak to zkoušel individuálně, ale vypálit na branku nedokázal.

1

Arka Gdynia: Šteinbors – Zbozień, Marić, Danch, Marciniak – Deja, Janota, Nalepa, Zarandia – Jankowski, Banaszewski.
Náhradníci: Staniszewski – Socha, Maghoma, Olczyk, Cvijanovič, Sołdecki, Aankour.

GKS Piast Gliwice: Plach – Konczkowski, Sedlar, J. Czerwiński, Kirkeskov – Pietrowski, Hateley, Dziczek, Félix, Valencia – Parzyszek.
Náhradníci: Szmatuła – Jodłowiec, Sokołowski, Badía, Mokwa, Papadopulos, Korun..
Arka Gdynia odehrála 22 zápasů s bilancí 6-7-9 a získala 25 bodů. V tabulce ligy je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů bodovala ve dvou. Remizovala s Gormikem 1:1 a Plockem 3:3. Nestačila na Cracovii 0:3, Koronu 1:2 a Sosnowiec 2:3.

GKS Piast Gliwice. odehrál 22 zápasů s bilancí 9-7-6 a získal 34 bodů. V tabulce ligy je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů bodoval ve třech. Porazil Lech 4:0, remizoval s Jagielloniou 1:1 a Zaglebií 2:2. Nestačil na Legii 0:2 a na Cracovii 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky polské Ekstraklasy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arka Gdynia a GKS Piast Gliwice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.