2:1
po n.s.n. (1:2) (0:0, 1:1, 1:0 - N 0:0)
21.02.2019, 18:15 • Nadstavba A • David Soumar, Michael Schuster
HC Slavia Praha – HC Litvínov
2:1
po n.s.n. (1:2) (0:0, 1:1, 1:0 - N 0:0)
Branky a nahrávky: 30. Rulc (Srdínko, Slavíček), 52. Hrdlička (Čech) – 38. Skuhrovec (Dej), rozh. náj. Kadár
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Pittr (Vávra) – Dráb, Čech, Srdínko, Weitz, Hrdlička, Palát, Kluch – Jokl, Štancl, Greguss, Slavíček, Hofmann, Vlasák, Rulc, Hamršmíd, Vymětal
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov:
Čermák (Ešler) – Werner, Cimrman, Hocelík, Kadár, Kuchař, Hora – Beran, Dej, Šikl, Adámek, Kočárek, Postl,Špaček, Brouček, Krocker, Skuhrovec
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Macák – Kučera, Krátký
Diváci:
1. třetina | ||||
10:50 | SLA | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Štancl | |
12:51 | LIM | 2 | Krocker, držení hole | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:03 | SLA | 2 | Štancl, hákování | |
29:23 | SLA | 1:0 | Rulc (Srdínko, Slavíček) | |
34:35 | LIM | 2 | Kadár, napadení | |
35:30 | SLA | 2 | Srdínko, podrážení | |
36:42 | SLA | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Dráb | |
37:20 | LIM | 1:1 | Skuhrovec (Dej) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:58 | SLA | 2 | Slavíček, krosček | |
48:44 | LIM | 2 | Dej, sekání | |
SLA | 2 | Hofman, držení hole | ||
49:41 | LIM | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Špaček | |
51:38 | SLA | 2:1 | Hrdlička (Čech) | |
52:00 | LIM | 2 | Kočárek, hákování | |
54:17 | SLA | 2 | Palát, hákování | |
Před nadst. prodl. | ||||
Nadstavbové prodloužení | ||||
před nadst. náj. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | LIM | 2:1 | Kadár (rozh. náj.) | |
po n.s.n. |
Vítkovice – Zlín • po n.s.n. (2:3) 16:00 1:4
Mladá Boleslav – Jihlava • po prodl. 16:00 2:1
Kladno – Plzeň • po nadst. prodl. 16:10 3:5
Warriors Brno – HK MD Šumperk • po nadst. prodl. 16:15 2:6
Mountfield HK – Liberec • po nadst. prodl. 17:30 7:3
K. Vary – Sparta • po n.s.n. (3:2) 17:30 3:5
Chomutov – Třemošná • po nadst. prodl. 17:30 5:1
Č. Budějovice – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 17:30 1:3
Vsetín – Přerov • po n.s.n. (1:0) 17:45 2:1
Kometa Brno – Pardubice • po s.n. (1:2) 18:00 4:5
Žďár n/S – Tábor • po nadst. prodl. 18:00 4:3
Olomouc – Technika Brno • po n.s.n. (1:0) 18:00 1:4
Slavia – HC Litvínov • po n.s.n. (1:2) 18:15 2:1
54:17
52:00
49:41
48:44
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Hofman – 2 min., držení hole).
45:58
36:42
35:30
34:35
23:03
12:51
10:50