21.02.2019, 02:30 • Pepsi Center, Denver • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.42 3.85 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Carl Söderberg (COL) 1+2
2. Tyson Jost (COL) 1+2
3. Nathan MacKinnon (COL) 1+0 (05:29:42)
Statistiky: Střely na bránu: 46-27; Zablokované střely: 16-17; Vhazování: 56%-44%; Hity: 17-34; Přesilové hry: 1/6-1/4; Trestné minuty: 21-33.
Carl Söderberg a Tyson Jost dovedli Avalanche k drtivému vítězství proti Jets, když oba dva vstřelili gól a k němu přidali dvě asistence. Winnipeg tedy prohrál potřetí v řadě, zatímco Colorado vyhrálo od listopadu poprvé dva zápasy v řadě. Konečný výsledek utkání v Pepsi Center. Colorado Avalanche 7 Winnipeg Jets 1.

60:00

Brendan Lemieux ještě dostal se závěrečnou sirénou desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

59:26

59:26 A. J. GREER - 7:1

59:26

Colorado právě vstřelilo branku!
J. T. Compher rychle objel bránu a A. J. GREER po jeho přihrávce zpoza ní skóroval z blízkosti mezi betony Connora Hellebuycka! Winnipeg dostává výprask a domácí vedou vysoko 7:1! Balada. Asistence: J. T. Compher a Ryan Graves.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:13

Nikita Zadorov podruhé v zápase předvedl bitku, ve které se mu tentokrát vyrovnal hostující Adam Lowry.

57:41

57:41 Gabriel LANDESKOG - 6:1

57:41

GABRIEL LANDESKOG vyvezl puk podél střídaček z obranného pásma a po přihrávce Tysona Josta z pravého kruhu skóroval do prázdné brány! Colorado vede již 6:1! Asistence: Tyson Jost.

57:16

Brandon Tanev se u pravé tyče bekhendem neprosadil a Semjon Varlamov zmrazil puk po jeho zakončení pod tlakem pod lapačkou. Komerční brejk.

57:01

Colorado konečně dokázalo vyhodit puk z obranného pásma a v závěru utkání hrají jeho hráči obětavě.

56:15

Dnešní utkání sleduje 15021 diváků.

54:47

Ryan Graves skvěle vypomáhá obraně, když nyní nepustil Winnipeg ke střele v pravém kruhu pro buly.

53:54

Nathan MacKinnon na pravém křídle napřáhl k táhlé střele zápěstím, kterou Connor Hellebuyck podržel.

53:31

Avalanche si nyní hrají s Jets jako kočka s myší, zatím se jim ale podruhé v přesilové hře skórovat nepodařilo.

52:26

Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:26

Tyson Jost z vrcholu levého kruhu přihrával před bránu a kotouč byl hosty sražen do rohu ledové plochy.

51:46

Ben Chiarot vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zadržování hry.

51:25

Mikko Rantanen znovu vystřelil z levého kruhu a Connor Hellebuyck tentokrát vytáhl puk nad bránu.

51:02

Mikko Rantanen v levém kruhu vystřelil z úhlu a jeho pokus zápěstím minul vzdálenější pravou tyč brány.

50:49

Alexander Kerfoot si najel v mezikruží na krásnou přihrávku z levého kruhu, střelou bez přípravy ale našel pouze hruď Connora Hellebuycka. Komerční přestávka.

50:13

Trest Nikity Zadorova je minulostí a nyní už oba týmy hrají v plném počtu. Otázkou je, zda ještě nedojde na bitku. Patrik Laine hodně provokuje své protihráče.

49:16

Blake Wheeler nedokázal přenést hru z pravého křídla doleva a puk navíc opustil útočné pásmo Winnipegu.

48:43

Blake Wheeler napřáhl na vrcholu mezikruží ke střele, kterou výborně zablokoval domácí Ryan Graves.

48:13

Nikita Zadorov se před vlastní bránou pustil do Marka Scheifeleho, který nevěděl, co se děje, a už ležel na ledě. Obránce Colorada se s ním vůbec nemazlil! Mark Scheifele dostal dvě minuty za hrubost, jenže Nikita Zadorov dvě plus dvě minuty za stejný trest, takže Jets si zahrají přesilovou hru 4 na 3. Nervy nyní tečou.

48:01

Nathan MacKinnon na pravém křídle šlápl do pedálů a napřáhl ke střele, kterou Connor Hellebuyck vyrazil.

47:25

Mikko Rantanen dostal dvě minuty za podržení, zatímco Jacob Trouba dvě minuty za hrubost poté, co se rozhodl jednoho ze spoluhráčů pomstít a složil ho.

46:42

Patrik Nemeth byl vyloučen na dvě minuty za držení, zatímco Mathieu Perreault za vysokou hůl, takže po komerční přestávce se bude hrát ve hře 4 na 4.

45:12

45:12 Tyson JOST - 5:1

45:12

Carl Söderberg u levé tyče přihrál zpoza brány do mezikruží, kde Sven Andrighetto jemnou tečí přiťukl puk TYSONOVI JOSTOVI a poslední jmenovaný muž u levé tyče z ostrého úhlu zamířil do odkryté sítě! Avalanche vedou již 5:1! Asistence: Sven Andrighetto a Carl Söderberg.

44:54

Avalanche se během přesilové hry dostali k několika střelám a poslední z vrcholu mezikruží byla sražena.

43:09

Tyson Jost se řítil sám na bránu, u pravé tyče se ale ocitl pod tlakem a bekhendem nedokázal přesně zakončit. Dmitrij Kulikov byl ovšem vyloučen za hákování a domácí Avs mají již patou přesilovou hru.

42:32

Ben Chiarot na levém křídle vypálil od modré čáry a připravený Semjon Varlamov puk na přední tyči vyrazil.

41:57

41:57 Kyle CONNOR - 4:1

41:57

Winnipeg právě vstřelil branku!
Blake Wheeler z pravého kruhu nahodil puk před bránu Avalanche, kde skvěle tečoval puk KYLE CONNOR a mezi betony Semjona Varlamova ho procedil do sítě! O gólu ovšem rozhodlo video – 4:1. Asistence: Blake Wheeler a Patrik Laine.

41:26

Patrik Nemeth fauloval v rohu obranného pásma a dostal menší dvouminutový trest za podražení.

41:10

41:10 Matt CALVERT - 4:0

41:10

MATT CALVERT využil nepřesvědčivého zákroku Connora Hellebuycka a u pravé tyče dopravil poskakující kotouč do prázdné brány! Avalanche vstřelili dva góly v rozpětí pouhých 11 sekund – 4:0. Asistence: Carl Söderberg a Matt Nieto.

40:59

40:59 Nathan MACKINNON - 3:0

40:59

NATHAN MACKINNON napřáhl na vrcholu levého kruhu po diagonální přihrávce Tysona Barrieho bez přípravy k parádní ráně s příklepem a nad vyrážečkou Connora Hellebuycka vymetl bližší horní roh brány! Avalanche krátce po přestávce využili přesilovou hru a vedou nad Jets 3:0. Asistence: Tyson Barrie a Gabriel Landeskog.

40:41

Avalanche rychle přenesli hru z levého kruhu do pravého a Mikko Rantanen napřáhl z úhlu ke střele zápěstím, kterou Connor Hellebuyck vkleče zastavil.

40:01

V Pepsi Center začala poslední třetina a Colorado vede zaslouženě nad Winnipeg po čtyřiceti minutách 2:0.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 30-19; Zablokované střely: 13-14; Vhazování: 55%-45%; Hity: 12-21; Přesilové hry: 0/4-0/2; Trestné minuty: 4-8.
Třetí třetina začne přibližně v 4:33.
Mark Scheifele po přestávce napodobil dokonale Gabriela Landeskoga, když nádhernou střelou zápěstím orazítkoval horní tyč, zatímco na straně Colorada skórovali Carl Söderberg a Mikko Rantanen. Skóre po druhé části. Colorado Avalanche 2 Winnipeg Jets 0.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:58

Před bránou Winnipegu vznikl obrovský závar, jenže brankář Connor Hellebuyck ho dokázal ustát.

39:48

Jacob Trouba v levém kruhu fauloval unikajícího Nathana MacKinnona a byl vyloučen za držení.

39:24

Nathan MacKinnon si z levého křídla sjel rychle do mezikruží, kde po zamíchání s pukem vystřelil zápěstím a Connor Hellebuyck ho sevřel mezi svými betony.

39:00

Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:08

Andrew Copp za bránou Avalanche míchal s pukem, nakonec se ale k ničemu nedostal a chyba rozehrávajících hráčů Avs zůstala nepotrestána.

37:28

Hra se v závěru prostřední části přelévá ze strany na stranu, Colorado ale zatím stále vede o dvě branky.

35:38

Útočník Carl Söderberg předvedl na pravém křídle fantastický forčeking a po jeho zpětné přihrávce střílel na vrcholu kruhu pro vhazování zápěstím Erik Johnson, Connor Hellebuyck ale zasáhl a levým betonem puk vykopl mimo bránu!

34:24

Vyloučený A. J. Greer se vrátil z trestné lavice zpět na led a o deset sekund později se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka.

33:57

Jets museli rychle spěchat zpět do útočného pásma, do konce přesilové hry totiž zbývá jen pár sekund.

32:28

Matt Nieto se dostal během oslabení v pravém kruhu ke střele, která byla sražena rukavicí hráče Winnipegu.

32:14

A. J. Greer byl vyloučen na dvě minuty za hrubost a Winnipeg má šanci vrátit se rychle zpět do zápasu.

31:21

31:21 Mikko RANTANEN - 2:0

31:21

Connor Hellebuyck skvěle zasáhl proti střele Avalanche, která přišla na bodu levého kruhu z otočky, jenže Matt Nieto poté zleva přihrál zpět do mezikruží a MIKKO RANTANEN skóroval do prázdné brány – 2:0! Asistence: Matt Nieto.

30:59

Connor Hellebuyck se na přední levé tyči zatočil jako nudle v bandě, aby vleže zmrazil volný puk pod lapačkou a dal prostor ke krátké reklamní přestávce.

29:53

Další střela Jets přišla z vrcholu pravého kruhu a Semjon Varlamov ji parádně vyrazil pravým betonem.

29:44

29:44 Mark Scheifele dokonale napodobil Gabriela Landeskoga!

29:44

Mark Scheifele využil fantastické přihrávky přes šířku útočného pásma a na vrcholu levého kruhu napřáhl k nádherné střele zápěstím, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, od horní tyče se ale odrazila do ochranné sítě!

29:24

Střela Blakea Wheelera z bodu levého kruhu byla zablokována a vyloučený Erik Johnson je zpět na ledě.

28:11

Matt Nieto napřáhl na vrcholu levého kruhu během oslabení ke tvrdé ráně s příklepem, kterou brankář Jets vyrazil. Connor Hellebuyck zasáhl dobře hrudí.

27:24

Erik Johnson byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Winnipeg si zahraje po nevyužité výhodě přesilovku.

27:01

Patrik Laine během poskytnuté výhody vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela byla sražena.

26:32

Kyle Connor vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho pokus těsně minul přední tyč brány domácích Avs.

26:12

Andrew Copp z levého kruhu pro vhazování zamířil těsně nad ledem do lapačky Semjona Varlamova a v Pepsi Center dostává prostor reklamní přestávka.

26:03

Vyloučený Blake Wheeler se vrátil z trestné lavice zpět na led a Tyson Jost napřáhl na vrcholu levého kruhu k táhlé střele zápěstím, která minula přední roh brány.

25:32

Winnipegu se podařilo vyhodit a Adam Lowry v pravém rohu útočného pásma ušetřil několik sekund.

24:12

Nathan MacKinnon na levém křídle vypálil s příklepem a Connor Hellebuyck jeho táhlý pokus podržel v náručí.

23:58

Blake Wheeler dostal dvě minuty za podražení a Colorado si zahraje třetí přesilovou hru v řadě.

23:39

23:39 Carl SÖDERBERG - 1:0

23:39

Tyson Jost předvedl obrovskou zručnost, když v levém kruhu pro vhazování ve vzduchu parádně zpracoval diagonální bekhendovou přihrávku Svena Andrighetta z osy útočného pásma a na vzdálenější pravé tyči našel fantasticky CARLA SÖDERBERGA, který skóroval do prázdné brány! Asistence: Tyson Jost a Sven Andrighetto.

23:17

Alexander Kerfoot se dostal v pravém kruhu ke dvěma střelám v rozpětí pouhých osmi sekund, jenže první byla zablokována, zatímco druhá minula levý roh brány.

22:39

Jets se podařilo vyhodit a hokejisté domácího Colorada musí rozehrávat zpoza brány Semjona Varlamova.

22:05

Nathan MacKinnon na pravém křídle vypálil bez přípravy a Connor Hellebuyck jeho táhlou ránu zastavil.

21:42

Jeden z hráčů Avalanche po parádní rybičce na modré čáře dokázal udržet útočné pásmo, jenže Tyson Jost po poskakujícím kotouči na levém křídle už nikoliv.

21:35

Connor Hellebuyck odolal nájezdu Avalanche z pravého křídla, Tyler Myers ale zbytečně dohrál jednoho z hráčů domácího týmu a dostal dvě minuty za hrubost.

21:28

Vyloučený Bryan Little je zpět na ledě a hokejisté Winnipegu hrají v úvodu druhé části v plném počtu.

21:06

Samuel Girard na ose ledové plochy vypálil od modré čáry a jeho tečovaná rána s příklepem minula vzdálenější pravý horní roh brány Connora Hellebuycka.

20:30

Puk opustil hrací plochu a do návratu vyloučeného Bryana Littlea zbývá bez dvou sekund přesně minuta.

20:01

Adam Lowry vyhrál úvodní vhazování druhé části a okamžitě nahodil puk za bránu Avalanche, jelikož jeho tým vstupuje do druhé třetiny utkání v oslabení.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 15-11; Zablokované střely: 4-10; Vhazování: 62%-38%; Hity: 9-7; Přesilové hry: 0/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.
Druhá třetina začne přibližně v 3:37.
Semjon Varlamov během úvodní části zápasu předvedl několik solidních zákroků, zatímco jeho protějšek Connora Hellebuycka v závěru první třetiny zachránila po krásné střele Gabriela Landeskoga horní tyč. Skóre po první části. Colorado Avalanche 0 Winnipeg Jets 0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:28

Bryan Little byl vyloučen na dvě minuty za sekání a domácí Avalanche si zahrají první přesilovou hru utkání.

19:24

19:24 Avalanche mohli v závěru třetiny poslat rivala do kolen!

19:24

J. T. Compher se řítil sám na bránu, jenže v blízkosti levé tyče ztroskotal po bekhendovém zakončení na pravém betonu ležícího Connora Hellebuycka, zatímco bekhendová dorážka Tysona Josta skončila nad bránou místo v prázdné síti! Největší šance Avalanche v zápase.

19:00

Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:52

Patrik Laine vystřelil na pravém křídle a Semjon Varlamov si s jeho střelou od hrazení bez problému poradil.

18:42

Avalanche vystřelili znovu na levém křídle a Connor Hellebuyck snadno podržel puk ve své lapačce.

18:08

Avalanche u pravé tyče nejprve nepřetlačili Connora Hellebuycka a poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

17:44

Matt Calvert na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Connor Hellebuyck puk vyrazil svým levým betonem.

17:04

Avalanche se na levém křídle ocitli v postavení mimo hru a na řadu přichází krátká komerční přestávka.

16:32

Alexander Kerfoot na levém křídle vystřelil z úhlu a puk zřejmě pod levým podpaždím Connora Hellebuycka prošel těsně vedle vzdálenější pravé tyče brány.

15:46

Samuel Girard na levém křídle vystřelil v rychlosti od hrazení a puk těsně nad ledem minul přední tyč brány.

14:27

Mikko Rantanen na bodu levého kruhu dobře vypálil, jenže Connor Hellebuyck jeho střelu hrudí vyrazil.

13:31

13:31 Gabriel Landeskog nádhernou střelou orazítkoval tyč!

13:31

Gabriel Landeskog předvedl parádní stahovačku a na vrcholu mezikruží napřáhl k parádní střele zápěstím, která se od horní tyče odrazila do ochranné sítě! Avalanche mohli vést nyní 1:0.

13:09

Semjon Varlamov se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Jets od střídaček a pomohl svému týmu rozehrát.

12:39

Nathan MacKinnon na ose útočného pásma vystřelil od modré čáry a Connor Hellebuyck jeho střelu mířící do pravého horní rohu brány lapil do své lapačky.

12:24

Samuel Girard na levém křídle vystřelil z úhlu a Connor Hellebuyck puk raději podržel. Komerční přestávka.

12:15

Dmitrij Kulikov na levém křídle vypálil od modré čáry a Semjon Varlamov jeho střelu s příklepem na přední tyči snadno vyrazil vyrážečkou do rohu ledové plochy.

11:42

J. T. Compher krásně zamíchal s pukem na bodu levého kruhu, jenže poté minul vzdálenější pravou tyč.

10:55

Semjon Varlamov zasáhl proti střele Jets od modré čáry a jeho spoluhráči vyhodili puk přes všechny čáry, proti domácím Avalanche se pískalo zakázané uvolnění.

10:17

Avalanche u pravé tyče zakončovali z úhlu bekhendem a Connor Hellebuyck puk vyrazil mimo svou bránu.

09:57

Nathan MacKinnon jako stíhačka na ose ledové plochy zavezl puk do útočného pásma, jenže Patrik Laine ho skvěle napadal a vytlačil ho mimo střeleckou pozici.

08:45

Jets z pravého kruhu nahodili puk před bránu, kde ho skvěle tečoval Kyle Connor, Semjon Varlamov ale předvedl skvělý reflex a puk pravým betonem vykopl! Winnipeg se málem ujal vedení.

08:27

Samuel Girard na levém křídle vystřelil z úhlu zápěstím a Connor Hellebuyck na přední tyči puk snadno zachytil.

08:17

Connor Hellebuyck si snadno poradil se střelou Avs z levého kruhu pro vhazování a následuje komerční blok.

08:04

Winnipegu se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a pískalo se další zakázané uvolnění. Hra přerušena.

07:17

07:17 Nejzajímavější momenty z předchozích soubojů rivalů

07:17

Ryan Graves vystřelil na vrcholu mezikruží zápěstím a Connor Hellebuyck nedokázal jeho střelu udržet, čehož mohli Avs u pravé tyče využít, ani nadvakrát ale brankáře nepřekonali!

06:09

Dmitrij Kulikov na levém křídle vystřelil z úhlu od hrazení a Semjon Varlamov na přední tyči puk dobře vyrazil.

05:14

Blake Wheeler na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho střelu zablokoval domácí útočník Carl Söderberg.

05:02

Sami Niku vypálil ihned po vhazování od modré čáry a Semjon Varlamov bez problému udržel puk v náručí.

04:58

Avalanche se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a poprvé byla hra přerušena po zakázaném uvolnění.

03:49

Tyson Barrie vystřelil na vrcholu pravého kruhu a Connor Hellebuyck puk vyrazil do ochranné sítě.

02:39

Mark Scheifele vypálil na vrcholu mezikruží a Semjon Varlamov nedokázal jeho střelu udržet v náručí, čehož Jets mohli využít a skórovat z dorážky, která skončila na levém betonu fantastického brankáře Avalanche! Stále 0:0.

02:29

Brendan Lemieux chtěl na pravém křídle proniknout do útočného pásma, jenže Ryan Graves ho na modré čáře zastavil a útočník Jets se ocitl v postavení mimo hru.

01:57

Semjon Varlamov se vydal za svou bránu, aby zastavil bekhendové nahození Bena Chiarota ze střední zóny.

01:26

Avs na pravém křídle vystřelili před vrcholem kruhu pro vhazování a puk se odrazil od hráče Jets do hlediště.

01:05

Tyson Barrie chtěl nahodit puk ze středního pásma bekhendem do třetiny Avs, jenže puk skončil mezi střídačkami. Avalanche začali zápas pořádně zostra.

00:29

Erik Johnson na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a brankář Connor Hellebuyck puk dobře vyrazil, zatímco bekhendovou dorážku Matta Nieta zachytil v náručí.

00:01

Carl Söderberg vyhrál úvodní vhazování zápasu a Avalanche okamžitě nahodili puk do útočného pásma.

00:01

Jake Schroeder předstoupil před diváky v Pepsi Center, aby zazpíval kanadskou a poté americkou národní hymnu. Do začátku souboje rivalů z Centrální divize zbývá pár okamžiků. Vyhrají dnes Jets nebo Avs?

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Nemeth, Barrie, Graves, Zadorov – Kerfoot, MacKinnon (A), Andrighetto – Nieto, Söderberg, Rantanen – Landeskog (C), Jost, Calvert – Greer, Agozzino, Compher. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Niku, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Laine, Little (A), Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Francis Charron, Tim Peel. Čároví: Lonnie Cameron, Ryan Gibbons.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Předpokládané úvodní sestavy:

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Nemeth, Barrie, Graves, Zadorov – Kerfoot, MacKinnon, Andrighetto – Nieto, Söderberg, Rantanen – Landeskog, Jost, Calvert – Greer, Agozzino, Compher.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Niku, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Laine, Little, Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton.
WINNIPEG JETS

V bráně Winnipegu začne brankář Connor Hellebuyck, který se bude snažit ukončit sérii dvou proher svého týmu. Jets vyhráli pouze dvě z posledních sedmi utkání, přesto vedou Centrální divizi o bod před Nashvillem, a ve čtyřech z posledních šesti zápasů inkasovali nejméně čtyři branky. Winnipeg táhne Mark Scheifele, který během posledních čtyř utkání zaznamenal pět bodů za tři góly a dvě asistence.
COLORADO AVALANCHE

Avalanche ztrácí v Centrální divizi dva body na Chicago a jeden bod na Minnesotu, která je společně s Blackhawks přímým konkurentem Colorada v boji o playoff. Svěřenci Jareda Bednara se pokusí proti Winnipegu vyhrát druhý zápas v řadě poprvé od 19.-29. listopadu, kdy Avalanche vyhráli šest utkání za sebou. V bráně domácího týmu by měl začít poosmé v řadě Semjon Varlamov, který v sedmi z posledních jedenácti utkání NHL inkasoval nejméně čtyři góly.

Colorado si na začátku nového týdne a zároveň v posledním zápase vyšláplo na Vegas, proti kterému ukončilo sérii šesti domácích porážek v řadě, a ve čtvrtek v noci ho čeká střetnutí proti Winnipegu. Jets v pátek podlehli Avalanche 1:4 a naposledy nestačili na Ottawu, proti které utrpěli druhou porážku v řadě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

7:1

Branky a nahrávky: 24. Söderberg (Jost, Andrighetto), 32. Rantanen (Nieto), 41. MacKinnon (Barrie, Landeskog), 42. Calvert (Söderberg, Nieto), 46. Jost (Andrighetto, Söderberg), 58. Landeskog (Jost), 60. Greer (Compher, Graves) – 42. Connor (Wheeler, Laine)

Rozhodčí: Francis Charron, Tim Peel. Čároví: Lonnie Cameron, Ryan Gibbons

Diváci: 15021

19:28 WPG 2 Little, sekání
21:35 WPG 2 T. Myers, hrubost
23:39 COL 1:0 Söderberg (Jost, Andrighetto)
23:58 WPG 2 Wheeler, podrážení
27:24 COL 2 E. Johnson, sekání
31:21 COL 2:0 Rantanen (Nieto)