Liga mistryň

Fenerbahce Istanbul – Dinamo Moskva

2:3

konec (25:23, 12:25, 25:23, 24:26, 15:17)

20.02.2019, 17:00 • Burhan Felek Voleybol Salonu ISTANBUL • Skupina E • Otto Slabý

Tipsport: 1.2 4.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to ode mne vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (19:25:47)
K vidění byl dnes volejbal té nejvyšší úrovně. Po prvním setu se zdálo, že Fenerbahce bude kontrolovat celý zápas, DInamo však rázně ve druhém setu ukázalo, že tomu tak nebude. Nakonec vyrovnané utkání ve všech zbylých setech dokázaly na svoji stranu naklonit hráčky Dinama, k čemuž jim pomohl i hodně diskutabilní úder na konci 4. setu, proti kterému protestoval domácí trenér tak vehementně, že viděl červenou kartu. Za více než dvě hodiny tak Dinamo Moskva poráží překvapivě favorizované Fenerbahce a zřejmě si tak zajistilo postup ze skupiny.

Konec zápasu

15:17

Ruska nyní smečí položila míč a až video prozradilo, že míč zapadl do kurtu.

15:16

Vargasová smečuje za kurt. Teč bloku dle videa nebyla. Mečbol pro Dinamo.

15:15

Ty jej však zahazují zkaženým servisem.

15:14

Smeč Gončarovové končí na vystaveném bloku a domácí mají mečbol.

14:14

Z bloku nyní bodují domácí .

13:14

Výměna plná nepřesností nakonec končí na ruském bloku.

13:13

Neuvěřitelné! Jedna z Rusek posílá míč smečí mimo kurt. Je srovnáno a Moskva ztrácí pětibodové manko.

12:13

Domácím pomohlo prasátko při servisu. Rusky odehrály míč pouze nad síť odkud byl dobit domácími děvčaty.

11:13

Oddechový čas pro hosty.

11:13

Babatová vybrala smeč tak, že míč letěl vysoko nad síť. Dobití jedné z Rusek končí za kurtem.

10:13

DOmácíc se rovněž prosazují smečí.

9:13

Gončarovová smečuje do kurtu soupeře.

9:12

Briciová dle rozhodčích servírovala do zámezí, video jejich verdikt zvrátilo z chyby na eso.